Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba mam dla Ciebie kolejny mod... garaż/parking strzeżony :wallbash:

Opublikowano

Amatorzy jacyś, na Twoje szczęście.

albo dobrze zabezpieczone auto ;)

Opublikowano

chyba mam dla Ciebie kolejny mod... garaż/parking strzeżony :wallbash:

Po moim przykladzie widac,ze garaz nie pomaga.Tylko strzezony parking.

Opublikowano

f*ck :wallbash::thumbdown: witamy w Polsce

dobrze ze nie udalo im sie zawinac auta

chyba mam dla Ciebie kolejny mod... garaż/parking strzeżony :wallbash:

Po moim przykladzie widac,ze garaz nie pomaga.Tylko strzezony parking.

a Tobie Bieniek z garazu zawineli?? :blink:

Opublikowano
  • Autor

jest AC wiec jeszcze za parking mam placic :mysli: nie raczej nie...bo wystarczy podjechac do marketu i tez auto pojdzie w pare sekund :confused4:

Opublikowano

:bag:

Do marketu w nocy raczej nie jezdzisz.

Opublikowano

ja mam AC, a wszędzie stawiam na strzeżonych.. nawet w mieście..

Opublikowano

jest AC wiec jeszcze za parking mam placic :mysli: nie raczej nie...bo wystarczy podjechac do marketu i tez auto pojdzie w pare sekund :confused4:

ja mam AC, a wszędzie stawiam na strzeżonych.. nawet w mieście..

Jeśli auto jest na oku to nie ma mocnych. Kilka lat temu ukradli rodzicom Passata, zrobili świateczne zakupy, po drodze do domu zatrzymali się jeszcze tylko po chleb na pobliskim rynku (zresztą bardzo blisko miejsca gdzie arturowi chcieli zawinąć samochód), nie było ich dosłownie 3 minuty i co? Wracają i samochodu nie ma. Alarm, immo i blokada skrzyni była. A samochód doskonale Jedrek pamięta bo wcześniej to jego rodzinna furmanka była :D

Opublikowano

no pamiętam, pamiętam... czarny arriva ;( nie mniej jednak, ważne Artur, że Twoje autko ciągle jest w Twoim posiadaniu :)

Opublikowano

nie jesteś sam któremu próbowali ukraść ale sie im nie udało...

w moim przypadku pomogło zabezpieczenie (domowej roboty).

a auto było zaparkowane pod latarnią i jakieś 10metrów od balkonu z mieszkania.

odradzam parkowanie auta na osiedlu Gwiazdy w k-ce, tamci mieszkańcy przechodząc obok auta gadali że tu to normalka...

co za kraj :/

Opublikowano

no ja jestem z Rudy Śląskiej zaraz obok Katowic, i kumplowi dwa bloki obok mnie porwali paska, dlatego ja, oprócz AC stawiam furę na strzeżonym. Na szczęście mam dosłownie obok mojego bloku parking, więc nie muszę daleko ganiać.

A co do parkingów strzeżonych, to jadąc chociażby na 5 min do silesi to też stawiam na płatnym. Śmieszą mnie fury typy BMki X6, czy tam jakieś wypasione, bardzo drogie furacze, które stoją na chodnikach, kopertach, gdzieś wciśnięte na chama, mając taką furę, żałują tych 4 zł, skandal. No tak, w końcu musi zarobić na ratę na auto, to szukają oszczędności….

Opublikowano

Moj dziadek jechał ful nówką S klasą z Wawy, prowadził ją z salonu i zaparkował gdzieś koło meblowego po drodze kolo trasy szybkiego ruchu do Piotrkowa Trybunalskiego , wychodzi po parunastu minutach , auta nie ma

...

taki kraj :P

Opublikowano
  • Autor

dopiero w piatek beda ogledziny auta a ja juz w glowe dostaje :wallbash:

Opublikowano

Fpisdu... mają ogon ci z pizetju :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no nie oni tak do konca bo u Konara nie mogli sie dogadac kto to zrobi czy gosc ktory pracuje u nich w pezetuu czy ktos przyjezdny :thumbdown:

Opublikowano

Ale jak było płacić za pełen pakiet seriwsowy (chyba tak to się nazywa) to nie było problemów, prawda? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

pewnie, ze zaraz rece wytykali po kase :polew:

Opublikowano

No widzisz... mam kilka fotek by Cię trochę powkoorwiac :kox:

1zpjo88.jpg

5meas3.jpg

18rs.jpg

30sj66o.jpg

Ogólnie to trzymaj się :D

fing10.gif

Opublikowano
  • Autor

tyl piekny ale felga...Reniu sam wiesz parapety zostawmy gołębiom :evil:

Opublikowano

Co racja to racja :kox: tyle że te BBS to najpiekniejsza klasyka i nie jest rozpatrywana jak parapet dla plebsu :polew:

Dla mnie felga ideał ale tylko przy suuutej glebie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.