Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ładowarka telefonu a zakłócenia w CB radiu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem że jak podłącze ładowarkę do telefonu to cbradio zaczyna strasznie szumieć.

Podpiąłem cbradio bezpośrednio do aku ale to nc nie pomogło.

Telefon muszę mieć pod ładowarką bo mam w nim nawigacje i w trasie potrzebuje i cbradia i navigacji.

Ma ktoś jakiś pomysł jak się pozbyć tych zakłóceń? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: dziwna srawa bo jesli ladowarka tel roi zaklocenia to po podlacznei cb bezposrednio pod aku nie powino byc zaklocen :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo mam w nim nawigacje...

zakłócenia CB spowodowane są właśnie przez navi, jej sygnał strasznie zakłuca, przerabiałem ten sam problem, już nawet myślałem że mój Uniden padł, okazło się że to sygnał z Navi jest winny, tomtom, garmin, nokia, wszystkie tak samo sieją :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo mam w nim nawigacje...

zakłócenia CB spowodowane są właśnie przez navi, jej sygnał strasznie zakłuca, przerabiałem ten sam problem, już nawet myślałem że mój Uniden padł, okazło się że to sygnał z Navi jest winny, tomtom, garmin, nokia, wszystkie tak samo sieją :gwizdanie:

tego bym nie powiedzial :wallbash: ale jest to mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli radio ma poprawnie skonfigurowany filt ANL można skorygować lub nawet całkowicie usunąć te zakłócenia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, jakąś średniej jakości.

Miałem wcześniej jakąś lipną co z gniazda wypadała.

Kupiłem taką co nie wypada.

Ale teraz zastanawiam się czy nie kupić ładowarki na USB.

Mam USB w radiu i w rozdzielaczu ładowarki i wydaje mi się że to może pomóc.

http://allegro.pl/item975533765_nokia_ladowarka_usb_laptop_notebook.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji doświadczenia radyjko niestety ale też ma bardzo słaby ten filtr ANL ,to nie są te same Unideny co kiedyś . Pokombinuj z tymi ładowarkami albo pomyśl nad zmianom radia

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego poszukaj na www.my-navia.pl , tam jest ten temat poruszony. Z tego co wiem to ta dolegliwość dotyczy m.in nawigacji Navia a problem tkwi w ich ładowarkach. Ja również mam taką nawigację i gdy podłączę ją do rozdzielacza zapalniczki, do którego jest podłączone również CB radia (Uniden 510tka) to CB radio zaczyna bardzo szumieć. Gdy podłączam nawigację np Mio lub jej ładowarkę to tego problemu nie ma. Podobno zastosowanie ładowarki od Motoroli V3 nie powoduje tych zakłóceń. [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:16_________________________________________________http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=8520

http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=1331

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...