Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ukryte funkcje symphony1? w A4 B5 99r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i mam pytanie dotyczące radia symphony1 w mim audi A4 B5 z 99roku więc wczoraj bawiłem się radiem naciskając w radiu rożne przyciski jak grało TP RDS AS RANDOM itp w rożnych kombinacjach razem oddzielnie w każdy możliwy sposób zauważyłem że przy wyłączonym radiu naciskając i przytrzymując np nr1 i lewe pokrętło włączając radio pokazują sie rożne dziwne numery i tak przy nasiskaniu następnych numerów stacji jak pisałem wcześniej czyli 1,2,3,4,5,6itp po kolei i lewe pokrętło wyświetlają sie rożne numery np pod 2ką wyskakuje GALA OBD a np jak radio gra to próbowałem rożne kombinacje chcąc uruchomić funkcje gala , niby juz włączona ale nie dziada i tak się bawię i vagiem i kombinacje i zauważyłem że

coś ustawiłem że niechcący chyba cos sie nagrało bo jak nacisne chyba AS to wyświetla mi się MEMORY1 i słychać cześć z pogody które słyszałem w radiu całkiem przypadkiem i teraz mogę to włączać i powtarza ten urywek z pogody a głos jak by nagrany słychać bez kitu jak by z mikrofonu umieszczonego gdzieś w środku taki jest specyficzny głos tego nagrania no i późnej nie wiem jak to wyłączyć coś się same stacje przestawiają i to nie RDS, rozkminił ktoś z was może to radio w 100%?? bo strasznie mnie to ciekawi a dodam że chciał bym wstawić zamiast tego radio nawigation plus ale nie wiem czy wszystko będzie ok jeśli z tego nie mogę rokminic hhhe pozdrawiam i pomoże ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj meila wyślę Ci polską instrukcje, może coś tam wygrzebiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylacz radio i nacisnij jednoczesnie lewe pokretlo i TP.Potem TP zmieniasz funkcje bedziesz tam mial GALA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym akurat wiem ale są jeszcze inne kombinacje widocznie które chciał bym rozkminić ale i i tak dzięki za info :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podpięte i nie działa może to jest związane ze w liczniku coś było grzebane z przebiegiem i komuś się nie powiodło :wallbash: bo nie miga mi lewy kierunek na szafie a prawy jest ok a tam nie ma wymiennych żaróweczek ze dwie tylko (czerwone podświetlenie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ustawiania GALA nie będzie różnicy w głośności dopiero podczas jazdy.

Naciśnij 2 i włącz radio zapali się menu kontroli Gala ja ruszysz autem to wartości będą rosnąć wraz ze wzrostem prędkości , ale w tej opcji też nie zwiększa się ona.

Gala działa tylko w normalnym trybie pracy i musisz się przysłuchać bo to nie jest straszne pogłośnienie dźwięku. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wzroście prędkości rosną decybele na wyświetlaczu po 2 i właczeniu radia przy rożnych możliwych zmianach TP i właczenie radia też wszystko co było możliwe i nic więc albo nie działa albo słuch mnie myli .Słuch mam w miarę dobry bo grałem nawet kiedyś i na gitarze i na perkusji w kapeli więc słyszał bym nawet niewielką zmianę a tu niestety nic

:kwasny: funkcja ustawiania parametrów basy tony itp tam co fabrycznie jest 55555555 działa ale po wyciągnięciu kluczyka bo przy uruchominym silniku nie było zmian , nawet teraz doceniłem to radio że można ustawić je żeby w miarę grało ,No ale ta gala ... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie gala tylko ścisza, przy większej prędkości nie jestem w stanie stwierdzić, że głos wzrasta :confused4:

Czyli działa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie gala tylko ścisza, przy większej prędkości nie jestem w stanie stwierdzić, że głos wzrasta :confused4:

Czyli działa :wink4:

taaaa działa, wiem o tym, jakoś specjalnie jej nie włączałem (była to i jest), bo jest mi to nie potrzebne, a zwłaszcza tak jak działa to w symphony, bo np u znajomego w jakimś tam pionku to działa to bardzo szybko i że tak powiem dynamicznie, ale strasznie wkurzające jest to, nie wiem czy można ustawić czułość, bo z tym menu w pionierze każdy wie jak jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...