Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal nie zapomnij o lampiszonach w poniedziałek ;P

moze beda juz jutro :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy ktoś pomoże z notlauf ???? szlak mnie juz trafia bo coraz czescie tryb awaryjny się włącza dużo jest postów na ten temat ale ze mnie d*pa nie mechanik :D

Opublikowano

czy ktoś pomoże z notlauf ???? szlak mnie juz trafia bo coraz czescie tryb awaryjny się włącza dużo jest postów na ten temat ale ze mnie pupa nie mechanik :D

przyczyn moze być pierdylion :wink4:

przede wszystkim

:vaglogi:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 14:12_________________________________________________masz gnojowoza , pogadaj z góralem , niech ci zrobi logi i wyjdzie szydło z worka :wink4:

Opublikowano

moze beda juz jutro :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Eeee to paane dawaj szybko znać i w niedziele już je sobie założę :kox:

Opublikowano

w niedziele już je sobie założę :kox:

zajmie ci to 20minut. dokładnie musisz odkrecic i przykręcic 6 śrubek :kox: :kox: :kox: :kox:

a czujnik samopoziomu byś chciał ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

moskal mam isostat

Opublikowano

moskal mam isostat

kórwa :decayed:

i co robimy ??? bo ja za chwile spierdalam na wawe

Opublikowano

a czujnik samopoziomu byś chciał ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ile worków złota takie cudo ;>

Opublikowano

ustawimy się w przyszłym tygodniu lub weekend, póki co jedź chlać :good:

Opublikowano

a czujnik samopoziomu byś chciał ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ile worków złota takie cudo ;>

jakos sie dogadamy , najierw musze wybadać czy podejdzie bez problemu do Ciebie czy moze musisz miec coś w aucie , jakis przekaźnik , itp.

Opublikowano

tak się zastanawiam czy będę to brał bo dużo dłubania z tym a i tam bym musiał w spryski zainwestować czego na razie nie planuje :gwizdanie:

Opublikowano

tak się zastanawiam czy będę to brał bo dużo dłubania z tym a i tam bym musiał w spryski zainwestować czego na razie nie planuje :gwizdanie:

dużo dłubania ??? nie wiem dokładnie bo nie przyglądałem sie ale tak na pierwszy rzut oka to masz czujnik przykrecony do wahacza i z niego kable do lampy , no chyba ze jest coś jeszcze.

Opublikowano

do wahacza jest tylko mocowany na "zapinke" a do budy masz 3 śrubki

Opublikowano

do wahacza jest tylko mocowany na "zapinke" a do budy masz 3 śrubki

dokładnie :good:

Opublikowano

jeszcze zobaczymy jak bede z $ stał bo teraz znów się krucho zrobiło a było już tak pięknie ;(

Opublikowano

jeszcze zobaczymy jak bede z $ stał bo teraz znów się krucho zrobiło a było już tak pięknie ;(

spoko loko , nie pali sie przeciez :wink4:

Opublikowano

ok to czekam na spocik i mam nadzieję że kabelek ktoś wezmie :)

Opublikowano

Jak tam Pany spotujecie się dziś ? Ja niestety nie dałem rady, pół gęby spuchnięte i ciągle boli :kwasny: następnym razem podjadę.

Opublikowano

widzimy się 27 panowie ? :cool1:

i pytanie podstawowe czy ktoś mnie podłączy pod kompa :decayed:

Opublikowano

widzimy się 27 panowie ? :cool1:

i pytanie podstawowe czy ktoś mnie podłączy pod kompa :decayed:

ja moge podjechać na bułe ale kompa nie mam

milczar mam twoje wtyczki :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.