Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na 99% będę z Jerrym :>

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eeeee jutro mnie nie ma :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

eeeee jutro mnie nie ma :thumbdown:

aa sio :decayed:

zapraszamy innym razem na kolejnego :good:

Opublikowano

a może jedziemy do garwolina??

Opublikowano

Macie Panowie te naklejki jeszcze na zbyciu? Bo jerry ostatnio mi pokazywał i też chętnie rozreklamuje forum ;D

Opublikowano
  • Autor

a może jedziemy do garwolina??

a Tobie to już piwo chyba do głowy strzela :decayed:

nie bierz jutro kompa bo znowu nie pogadamy tylko będą Cie wykorzystywać :naughty:

Macie Panowie te naklejki jeszcze na zbyciu? Bo jerry ostatnio mi pokazywał i też chętnie rozreklamuje forum ;D

Pogadaj z Jerrym to Ci może załatwi za drobną prowizją :evil:

Opublikowano

a może jedziemy do garwolina??

a Tobie to już piwo chyba do głowy strzela :decayed:

nie bierz jutro kompa bo znowu nie pogadamy tylko będą Cie wykorzystywać :naughty:

Macie Panowie te naklejki jeszcze na zbyciu? Bo jerry ostatnio mi pokazywał i też chętnie rozreklamuje forum ;D

Pogadaj z Jerrym to Ci może załatwi za drobną prowizją :evil:

ja wam dam prowizji sam kupiłem 5 i została mi jedna

na klapie :polew: :polew:

Opublikowano

gadałem, ma coś pokminić ;D

Opublikowano
  • Autor

gadałem, ma coś pokminić ;D

Niech uruchomi kontakty to się na jutro coś ogarnie :cool1:

Opublikowano

lipa chętnie bym podbił, ale żona ze szkoły wraca koło 20, a młodego ( 4 l.) nie będę o tej porze ciągnął, dzięki za zaproszenie :hi:

Opublikowano

lipa chętnie bym podbił, ale żona ze szkoły wraca koło 20, a młodego ( 4 l.) nie będę o tej porze ciągnął, dzięki za zaproszenie :hi:

postawimy mu klubowy zestaw z zabawka :decayed::wink4:

Opublikowano

a może jedziemy do garwolina??

toz tam chójem trąca , bierz kompa , zvaginujesz mi parówe :good:

Opublikowano

a może jedziemy do garwolina??

toz tam chójem trąca , bierz kompa , zvaginujesz mi parówe :good:

Ooooo to to to i padline mnie też. Hamburgiera dostaniesz :tongue4:

Opublikowano

może też wpadnę dziś pod maca :) ma ktoś może w b5 depo dzielone ?? przylukał bym wielkość szpary pomiedzy kloszem a maska :)

Opublikowano

może też wpadnę dziś pod maca :) ma ktoś może w b5 depo dzielone ?? przylukał bym wielkość szpary pomiedzy kloszem a maska :)

ja mam ale valeo

Opublikowano

są jakieś gwarantowane atrakcje?? hehehe :D i tak wpadne bo niemam nic do roboty a chyba z 500 metrów mam do maca :) więc dozoba

Opublikowano
  • Autor

a może jedziemy do garwolina??

toz tam chójem trąca , bierz kompa , zvaginujesz mi parówe :good:

Ooooo to to to i padline mnie też. Hamburgiera dostaniesz :tongue4:

Tobie nikt nie będzie nic vagował za ten lans po WGM ciągle i nie poznawanie ludzi :polew:

Opublikowano

Tobie nikt nie będzie nic vagował za ten lans po WGM ciągle i nie poznawanie ludzi

Mame wiozłem :decayed:

Padać zaczęło :confused4:

Opublikowano

musti wez klapke podłokietnika

Opublikowano

panowie pada więc chyba się spotować nie będziemy :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.