Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak serio jak masz D2S to mam dwa stare żarniki 6000K mogę Ci pożyczyć zanim kupisz nowe.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta niedziela odpada :tongue4:

Opublikowano

Do szkoły trzeba lecieć :-)

trzeba było napisać że siedzieliście u mustiego to bym wpadł, popatrzył jak musti lata w samych majtkach przy furze górala

Opublikowano
  • Autor

A tak serio jak masz D2S to mam dwa stare żarniki 6000K mogę Ci pożyczyć zanim kupisz nowe.

dzięki ale żaróweczki będę miał pewnie jutro lub środa :good: a jeździć dużo nie brykam

Opublikowano

Ciebie zatrudnię jako grajka pierwszego :polew:

na kejbordzie moge śmiało :tongue4:

Opublikowano

co tam moskal z esą się stało?

Opublikowano

co tam moskal z esą się stało?

gdzieś na odcinku "pedał sprzęgła - skrzynia" sp***dala płyn i nie ma ciśnienia , jest układ zapowietrzony.

Opublikowano

co tam moskal z esą się stało?

gdzieś na odcinku "pedał sprzęgła - skrzynia" sp***dala płyn i nie ma ciśnienia , jest układ zapowietrzony.

ukarało Cię ze młodych z vectry wk.....les :polew:

Opublikowano

Można by jakąś bułkę oszamać w MC. Może tym razem w tygodniu ? Np środa ?

Opublikowano

Można by jakąś bułkę oszamać w MC. Może tym razem w tygodniu ? Np środa ?

Ty się lepiej nie wychylaj bo ostatnio czekaliśmy na aparat i operatora :decayed:

Opublikowano

Tak to jest jak kumpel prowadzi i wpada na genialne pomysły pod drodze :wallbash: poza tym miałem brudne auto więc ze zdjęć nic by nie było :decayed:

Opublikowano

w tygodniu nie ma opcji

btw na nastepnego spota juz zajade na stalfelgach 15 :confused4: :confused4: :(

ale opony beda nadrabialy :naughty:

Opublikowano

btw na nastepnego spota juz zajade na stalfelgach 15

W zimówki wskakujesz?

Opublikowano

jakby ktoś chciał to mam komplet stalówek 15" :cool1:

Opublikowano

ja juz po zakupie michelin alpine a4 i jestem bardzo zadowolony :>

tylko wyglada kondaniasto :confused4:

Opublikowano
  • Autor

ja juz po zakupie michelin alpine a4 i jestem bardzo zadowolony :>

tylko wyglada kondaniasto :confused4:

umyj padaczkę to Ci ją obkleję przy okazji :decayed: podaj na pw numer kom to jak bede na miescie a Ty bedziesz w szkole to podjadę

Opublikowano

jakby ktoś chciał to mam komplet stalówek 15" :cool1:

Sadzisz 17" na zimę ?

Bo się właśnie zastanawiam, żeby te moje Avusy 17" przeznaczyć na śnieżne upalania :kox:

Opublikowano

jakby ktoś chciał to mam komplet stalówek 15" :cool1:

Sadzisz 17" na zimę ?

Bo się właśnie zastanawiam, żeby te moje Avusy 17" przeznaczyć na śnieżne upalania :kox:

no eska w tej chwili stoi na zimówkach 17" również Avusy , a ze są w średnim stanie to zostawiam ten komplet na zime :good:

15" w zime to do gnojowozów pasuje :bag:

Opublikowano

Musti dzieki za mini spota pod BP :hi: :hi: milo bylo poznac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Musti dzieki za mini spota pod BP :hi: :hi: milo bylo poznac :wink4:

Spoko dzięki , teraz na zimowym się zgadamy jak coś :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.