Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedz, że w TV jest koncert Shazy :decayed:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiedz, że w TV jest koncert Shazy :decayed:

koncert shazy to on ma cały czas na ajpodzie , ćwiczy kroki w wolnych chwilach :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pany wpada ktoś 7.11 na spota i przy okazji kanapkę w MC :mysli:

Opublikowano

Pany wpada ktoś 7.11 na spota i przy okazji kanapkę w MC :mysli:

może ja bym zawitał :kox:

Opublikowano

Pany wpada ktoś 7.11 na spota i przy okazji kanapkę w MC :mysli:

a to ty z moskalem się nie będziecie pytami w lublinie bawić ??

Opublikowano

Pany wpada ktoś 7.11 na spota i przy okazji kanapkę w MC :mysli:

a to ty z moskalem się nie będziecie pytami w lublinie bawić ??

Musti to porządny zakochany gość a ty tu takie pytania sadzisz :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pany wpada ktoś 7.11 na spota i przy okazji kanapkę w MC :mysli:

a to ty z moskalem się nie będziecie pytami w lublinie bawić ??

Toć nikt nic nie wie ja mam edu w weekend :cool1:

Założyłeś to co brałeś ?

Opublikowano

Już nawet połamać zdążyłem :kox:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________Jakby co to 7 będę na bank

Opublikowano
  • Autor

Już nawet połamać zdążyłem :kox:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________Jakby co to 7 będę na bank

Chcesz drugie :decayed: ?

Ja w tym sezonie założyłem już trzeci komplet także nie narzekaj

Opublikowano

niskie to moje kurwisko jest, śrubę dałem długą bo spinki nie było i troszkę połamała się z tyłu, ale co to za mechanior co nie ma kilograma tyrtytek w garażu :decayed:

Opublikowano

Pany wpada ktoś 7.11 na spota i przy okazji kanapkę w MC :mysli:

a to ty z moskalem się nie będziecie pytami w lublinie bawić ??

jade do Lublina z Pauliną , nie bede go fatygował

Opublikowano

i znów bluewagooooooooon się nie pojawi na spocie :chytry:

Opublikowano

i znów bluewagooooooooon się nie pojawi na spocie :chytry:

mozemy sie w piatek/sobote ustawić to sobie obejrzysz

Opublikowano

Paulina--> :bicz3: <--moskal

Opublikowano

i znów bluewagooooooooon się nie pojawi na spocie :chytry:

mozemy sie w piatek/sobote ustawić to sobie obejrzysz

Jeszcze zdążę :wink4: na kolejnym spocie :naughty:

Opublikowano

Paulina--> :bicz3: <--moskal

musiałbym mieć Twój charakter :wink4:

i znów bluewagooooooooon się nie pojawi na spocie :chytry:

mozemy sie w piatek/sobote ustawić to sobie obejrzysz

Jeszcze zdążę :wink4: na kolejnym spocie :naughty:

jak uważasz

Opublikowano

Obecny :good:

Opublikowano

Siemka! Postaram sie byc 07.11.2010 na spociku. Kolego "Góral.tz" fajnie by bylo gdybys wzial laptopa, ( jak dobrze pamietam to z Toba rozmawialem na ostatnim spocie :mysli:) cos ostatnio autko sie niedogrzewa... (hmm moze termostat) oczywiscie odwdziecze sie kwiatami %%%%% :naughty: Pozdro

Opublikowano

Góral to ty umieju logi robić ???

Opublikowano

bede i jeszcze kumpla scigne b5 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.