Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bylem w sobote :naughty:

10.10 na 99% jestem

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wpadnę na chwilkę na spota ogarnąć deal z wujaszkiem :cygaro:

Opublikowano

to ile tych miejsc parkingowych jest może i ja się zmieszczę :naughty

Ty już o nas zapomniałeś chyba :tongue4:

Wpadaj starczy :good:

no coś ty pamiętam cały czas w każdej wypitej flaszce starałem się utopić żal i tęsknotę za wami, ale nic to nie dało wódki brakło a tęsknota pozostała :polew: :polew: :polew:

wpadaj wpadaj , słyszłem na mieście ze podepniesz mi RECARO w eSce bo jesteś kozak-elektryk :kox: :kox: :kox:

no zapraszam pod SGGW omówimy dokładniej :drunk: sprawe i zobaczymy co da się zrobić :kox: :kox:

kufa na tego spota to mam prawie 40 000 metrów :mysli: na 99% będę :kox:

Opublikowano

I ja podjadę na parę czisów...

moskal świetny pomysł z tym terminem niedzielnym...w sobotę każdy "zarobiony" ;)

Opublikowano

moskal świetny pomysł z tym terminem niedzielnym...w sobotę każdy "zarobiony" ;)

no własnie , w niedziele to juz wiekszość trzeźwieje przed poniedziałkową pracą :wink4:

Opublikowano

Ja tez juz sobie zarezerwuje czas, 10.10.2010 godz 19.00. A gdzie jest dokladnie MC w Grodziu :mysli:

Opublikowano

Ja tez juz sobie zarezerwuje czas, 10.10.2010 godz 19.00. A gdzie jest dokladnie MC w Grodziu :mysli:

na milanówek po lewej stronie

Opublikowano

Pany jak frekwencja dopisze do d*pa blada z parkingu pod MC bo się za cholerę nie zmieścimy. Będzie się trzeba na Lidla przenieść na drugą stronę.

Opublikowano

damy rade tylko zeby kazdy przyjechal bo tydzien temu to byly 4 os[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:06_________________________________________________Musti jak bys byl to wez naklejke :)

Opublikowano
  • Autor

damy rade tylko zeby kazdy przyjechal bo tydzien temu to byly 4 os[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:06_________________________________________________Musti jak bys byl to wez naklejke :)

Gdy wrócę z Władka to spoko :) Nie zapomnij wziąć skrzynki bro :decayed:

Opublikowano

Pany jak frekwencja dopisze do pupa blada z parkingu pod MC bo się za cholerę nie zmieścimy. Będzie się trzeba na Lidla przenieść na drugą stronę.

to od razu spotkajmy sie tam , a na zarcie pójdziemy piechotą :good:

Opublikowano
  • Autor

Pany jak frekwencja dopisze do pupa blada z parkingu pod MC bo się za cholerę nie zmieścimy. Będzie się trzeba na Lidla przenieść na drugą stronę.

to od razu spotkajmy sie tam , a na zarcie pójdziemy piechotą :good:

nie panikujcie miejsca starczy :cool1:

Opublikowano

Może jakieś zdjęcia porobimy?

Opublikowano

Mogę zabrać sprzęt foto ze sobą to się parę zdjęć strzeli :naughty:

Opublikowano

Mogę zabrać sprzęt foto ze sobą to się parę zdjęć strzeli :naughty:

Co tam za sprzęty masz?

Opublikowano

ja wezme telefon 8 mega :polew: :polew: :evil:

Opublikowano

Co tam za sprzęty masz?

Canon 40D + Tamron 17-50 + Speedlite 580EX II z radiem i parasolką. To mój podstawowy zestaw przenośny. Studyjny się aktualnie kompletuje.

Opublikowano

Co tam za sprzęty masz?

Canon 40D + Tamron 17-50 + Speedlite 580EX II z radiem i parasolką. To mój podstawowy zestaw przenośny. Studyjny się aktualnie kompletuje.

dobra , zebys nie musiał tego targać ze soba wezme SE K800 :wink4:

Opublikowano

Nie ma to jak dobry wujaszek :D Zawsze wesprze w potrzebie :D

Opublikowano

Nie ma to jak dobry wujaszek :D Zawsze wesprze w potrzebie :D

do usług :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.