Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Yaki

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pytanie: Czy taka rozpórka podejdzie również do 1.8T ? Z góry dzięki za info.
  2. I ja podjadę na parę czisów... moskal świetny pomysł z tym terminem niedzielnym...w sobotę każdy "zarobiony"
  3. Myślę że ja też dam radę się pojawić z moją "staruszką"
  4. To jak jakiś mały spocik w czwartkowy wieczór ? np o 21? na parkingu pod "Świętą Anną"?
  5. No to Panowie proponuję powtórzyć spocik może tym razem w jakąś słoneczną sobotę ....
  6. Mi ten termin odpowiada będę na pewno...
  7. Koledzy zdecydujcie się gdzie, kiedy i robimy to spociwo.... Świątek piątek czy niedziela...ja się piszę
  8. Jeśli tego Hertza masz w obudowie otwartej to warunkowo może to zagrać (dosyć mocno ale niezbyt dokładnie), ale wskazany był by mocniejszy piec. Tak jak kolega pisał JL był by mniej wymagający jeśli chodzi o dostarczaną do niego moc. Choć PB robi ciekawe subiki za niewygórowaną kasę. Propozycji może być cała masa - najlepiej posłuchaj i wybierz sam.
  9. Witam jak kolega wyżej "jakiś czas temu" pisał, ja również prosił bym o jakąś fotkę z prawidłowym miejscem podłączenia wskaźnika doładowania w silniku AEB.... PS. myślę że takie zdjęcie pomoże nie tylko mi. Z góry dzięki z pomoc
  10. Odświeżę trochę temat, Mianowicie mam pytanie jakie konkretne elementy (rurki, kolanka, przejściówki) będą mi potrzebne do zamontowania filtra stożkowego w 1.8T (AEB) Chodzi mi o wymiary tych elementów. Myślę że parę osób przerabiało ten temat i mogło by się podzielić wiedzą. Z góry dzięki za podpowiedz
  11. Serdecznie witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy A4-rek. Jakieś dwa miesiące temu nabyłem takie autko w sumie przypadkiem bedąc na giełdzie!! Po prostu wpadła w oko:) Model całkiem ciekwy bo jest to 1.8T quattro. Poniżej fotka (jak mi sie uda wrzucic) jak autko wyglada n dzień dzisiejszy. Pozdrawiam Kamil (Yaki) [/img]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.