Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahha.. Polonia jeszcze stoi :)

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ahha.. Polonia jeszcze stoi :)

ale w opłakanym stanie :(

Opublikowano

To musisz teraz na Toruń częściej śmigać - tam stadion nówka nierdzewka :>

Opublikowano

To musisz teraz na Toruń częściej śmigać - tam stadion nówka nierdzewka :>

pochodze z Torunia :wink4: tez jeżdże :good:

Opublikowano

hbd gdzie dokładnie mieszkasz? Ja też z Żyrardowa :D Ostatnie osiedle przy wylocie na Sochaczew czyt. Wschód :)

Opublikowano
  • Autor

hbd gdzie dokładnie mieszkasz? Ja też z Żyrardowa :D Ostatnie osiedle przy wylocie na Sochaczew czyt. Wschód :)

Ja też mieszkałem na wschodzie dokładnie na Spółdzielczej ale chwilę obecnie WGM :good:

Opublikowano

Nie mam jeszcze bladego pojęcia jakie to osiedle, ale na Sikorskiego[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 11:32_________________________________________________

pochodze z Torunia :wink4: tez jeżdże :good:

Hehe no i wyjaśnił się ten tyfus :> Krzyżacka natura z Ciebie wylazła ;)

Opublikowano

Krzyżacka natura z Ciebie wylazła ;)

:evil::good:

Opublikowano

Sikorskiego to osiedle żeromskiego :) jak będziesz potrzebował coś znaleźć w mieście to wal na pw :P

Opublikowano

jak będziesz potrzebował coś znaleźć w mieście to wal na pw :P

Dzięki :)

Opublikowano

Spoko jak już ustalony termin będzie na 100 procent będę .

No w Brwinowie mieszkam a do roboty na Ursus i tak dzień w dzień, ale na spocik zawsze czas znajdę.

Pozdrowionka.

PS. a może by tak coś w Brwinowie coś zorganizować, jest koło cmentarzu spory parking albo ciut obok parking i knajpa.

Można by było się zatrzymać zjeść i coś tam wypić :naughty:

Opublikowano

Przestań z tym Brwinowem, tam to nawet psy c**jami wodę piją :decayed:

W Grodzisku to już co innego :naughty: i spota można robić

Opublikowano

Przestań z tym Brwinowem, tam to nawet psy c**jami wodę piją :decayed:

za to w Grodzisku to sie kórwa dzieje , najważniejsze ze msza leci przez głośniki na pół miasta :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

za to w Grodzisku to sie kórwa dzieje , najważniejsze ze msza leci przez głośniki na pół miasta

A i tak najgłośniej w kościele moskal jape drze :decayed:

Tego kierowce z dostawczaka to grodziskie dewoty wynajęły bo ich w kościele przekrzykiwałeś podczas śpiewania

Opublikowano

Tego kierowce z dostawczaka to grodziskie dewoty wynajęły bo ich w kościele przekrzykiwałeś podczas śpiewania

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

za to w Grodzisku to sie kórwa dzieje , najważniejsze ze msza leci przez głośniki na pół miasta :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Ale za to można sobie jakieś "gorące dwunastki" wyrwać na disco polo z telefonu :naughty:

Opublikowano

Elo, widze sobie własny temat zrobiliście a to juz na pruszków za daleko czy z jakiś innych względów :vava::lol1: ?

Opublikowano

Elo, widze sobie własny temat zrobiliście a to juz na pruszków za daleko czy z jakiś innych względów :vava::lol1: ?

a w pruszkowie cos sie dzieje?

tez temat umarl

Opublikowano

Rzeczywiscie, juz troche auta nie mam i nie w temacie jestem :tongue4: No ale widze ładnie strony klepiecie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.