Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te pane, co Wy mi tu chcecie burdel na dzielni robić :kox: Zaraz Wam jakieś myto narzucę za parkowanie pod TESCO w mieście mym :naughty: M-WEK nie jest pod jurysdykcją Pruszkowa i tak pozostanie :gwizdanie:

1. Szanowni Panowie :naughty:

2. Większego niż jest to już nie zrobimy :kox:

3. Nie jest pod Jurzsdzskcją ? - Tak Ci się wydaje :cool1:

_________________________________________________

Krzyżak - wezmę Ci Vaga dzisiaj.

- Ma ktoś z Was działającą wersję Etki lu Elsy ?[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 12:22

Jak macie to weźcie :wink4:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaraz Wam jakieś myto narzucę za parkowanie pod TESCO

jedyne co mozesz mi narzucić to maline na worze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Krzyżak - wezmę Ci Vaga dzisiaj.

senkju maj frend :wink4:

Opublikowano

Macie gdzies w Grodzisku magika od prostowania felg aluminiowych i ile taka przyjemnosc by kosztowala

wal do mustiego :wink4:

To musti prostuje czy wie gdzie prostuja

Opublikowano

Macie gdzies w Grodzisku magika od prostowania felg aluminiowych i ile taka przyjemnosc by kosztowala

wal do mustiego :wink4:

To musti prostuje czy wie gdzie prostuja

taaa , musti prostuje ale wydech w swojej padaczce :gwizdanie:

wie podobno gdzie mozna to zrobić , a bedziesz u nas jakoś na dniach ??? czy pracujesz w pobliżu ???

Opublikowano

Pracuje , remontujemy ta droge w Baranowie i robimy rondo na Osinach . A wracalem w sobote po robocie i wpadlem w dziure i kicha, kapcia nie zlapalem ale kierownica zajebis..e trzesie a niemam gdzie tego zrobic .I tak mysle ze moze bym zalatwil ten temat w Grodzisku albo w Zyrardowie

Opublikowano

To co - dzisiaj parking pod TESCO w Milanówku ?

o 19? 20?

Opublikowano

To co - dzisiaj parking pod TESCO w Milanówku ?

o 19? 20?

lepiej 19:00 :good:

Opublikowano

Był spot ? ile narodu było?

Opublikowano

Pod Tesco ja, Moskal i Nosfer. Potem na bułę do MC'a i się jeszcze Musti zjawił.

Opublikowano

Pod Tesco ja, Moskal i Nosfer. Potem na bułę do MC'a i się jeszcze Musti zjawił.

no , akurat z koncertu jechał :naughty:

Opublikowano

Pod Tesco ja, Moskal i Nosfer. Potem na bułę do MC'a i się jeszcze Musti zjawił.

no , akurat z koncertu jechał :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ej spadówka :tongue4:

Opublikowano

Pod Tesco ja, Moskal i Nosfer. Potem na bułę do MC'a i się jeszcze Musti zjawił.

no , akurat z koncertu jechał :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

coś a'la wokalista tego teledysku :gwizdanie:

Opublikowano

Tak, Tak.. Dokładnie..

To ten sam koleś co był pod MC w Grodzisku :good::decayed:

Opublikowano

Tak, Tak.. Dokładnie..

To ten sam koleś co był pod MC w Grodzisku :good::decayed:

i pomysleć ze miesiąc temu wybijałem mu siekierą szybe w aucie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Musti co żeś się nie pochwalił swym bogatym dorobkiem artystycznym :naughty:

i pomysleć ze miesiąc temu wybijałem mu siekierą szybe w aucie :kox: :kox: :kox: :kox:

Zabrałeś ze sobą chociaż parę szkiełek ? Jak Musti zostanie sławny i będzie papieżem to będą jak relikwie :D

Opublikowano

siemka.

może jakoś niedługo by połączyć siły spotów w WGM i Sochaczewa? Np. W Żyrardowie? :P byłoby trochę ludu :decayed: taki jeden mały niedzielny event ...

Opublikowano

siemka.

może jakoś niedługo by połączyć siły spotów w WGM i Sochaczewa? Np. W Żyrardowie? :P byłoby trochę ludu :decayed: taki jeden mały niedzielny event ...

świetny pomysł , ja w następna niedziele moge , teraz mnie nie ma jade pyndla wystawić do Stegny

Opublikowano

A nie można by się w tygodniu zebrać ? W tą niedziele mi też nie pasuje a w następną będę po % więc chyba też odpada :( A może by ta sobota ;>

Opublikowano

ja jestem tylko w weekendy ale spotujcie sie na zdrowie :kox::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.