Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

To jak jakiś mały spocik w czwartkowy wieczór ? np o 21? na parkingu pod "Świętą Anną"?

ja moge podjechać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jak jakiś mały spocik w czwartkowy wieczór ? np o 21? na parkingu pod "Świętą Anną"?

będę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolał bym piątek bo w czwartek sie nie wyrwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to lotto kiedy i tak siedze w domu.

To co piątek 21 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.06.2010 godz 20 parking pod kościołem Św.Anny - Kto będzie ?

1.Mr.Moskal

2.Mr.Musti

3.Cordi

4.Klaudiusz

5.Milczar

6.Senior Paraf + pies

7.Yaki

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Mr. Muscle

6. Mr. Proper

7. Mr. President

Się stawię się na pewno się :) Piątek o 20:00 akurat będę wolny więc spokojnie mogę podjechać. Klaudiusz lecimy razem z M-WEKa ? Gdzie dokujesz swój statek bo jakoś Cię chyba nie widziałem na mieście :mysli:

PS. Pany, głupie pytanie do Was mam :D Czy nie ma któryś może kawałka płyty MDF lub sklejki o wymiarach max 1m x 1m (mogą być trochę mniejsze) i grubości 1-2cm. Zwiedziłem okoliczne składy budowlane, sklepu typu Leroy Merlin, Praktiker, Castorama itp. i nigdzie nie ma. Znalazłem jedynie płytę MDF w sklepie w Milanówku zajmującym się blatami kuchennymi itp. ale musiałbym zapłacić za całą płytę a oni by mi wycięli tylko kawałek jaki potrzebuje :wallbash:

Jak by ktoś z Was posiadał to byłbym bardzo dźwięczny za możliwość odkupu takiej płyty za jakąś ludzką sumkę lub browar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.06.2010 godz 20 parking pod kościołem Św.Anny - Kto będzie ?

1.Mr.Moskal

2.Mr.Musti

3.Cordi

4.Klaudiusz

5.Milczar

6.

7.

8.

9.

10.

dopisz mnie: Mr. Paraf

albo lepiej: Senior Parraf

+ pies (jak ci obleje fele to sorry :tongue4: )[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:37_________________________________________________musti mógłbyś podać współrzędne GPS miejsca spotu?

kompletnie nie znam Grodziska i polecę po navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARAF Jedziesz z Pruszkowa w stronę Grodziska cały czas Królewską. Przejeżdżasz przez centrum cały czas tą samą trasą i na ostatnich światłach (przejście dla pieszych) patrzysz w lewo i widzisz stojący przy samej trasie kościół św. Anny. Mijasz światła i od razu w lewo na parking. Droga łatwa, szybka i przyjemna :)

Jeśli chcesz to możemy się na parkingu Tesco w Milanówku ustawić i we 3 razem z Klaudiuszem pojedziemy na spota.

Namiar na św. Annę

52.104288°N, 20.635031°E

52°6'15''N, 20°38'6''E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjebało mnie na łopatki

:polew:

kocio3wgm.jpg

"na tacę przelewem"

:polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:56_________________________________________________

52.104288°N, 20.635031°E

52°6'15''N, 20°38'6''E

Dzięki kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjebało mnie na łopatki

:polew:

kocio3wgm.jpg

"na tacę przelewem"

:polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:56_________________________________________________

52.104288°N, 20.635031°E

52°6'15''N, 20°38'6''E

Dzięki kolego

Toć jak coś to dzwoń zgubić się na pewno nie zgubisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjebało mnie na łopatki

:polew:

kocio3wgm.jpg

"na tacę przelewem"

:polew:

stary nie dziw sie , tu wszystko podporządkowane jest kosciołowi :thumbdown: , to juz nie jest religia tylko fanatyzm , nawet otwarcie w niedziele ogródków piwnych uzależnione jest od godziny zakończenia "sumy" :kox: :kox: :kox: :kox:

mieszkam tu 1,5 roku ale jeszcze nie moge sie nadziwić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjebało mnie na łopatki

:polew:

kocio3wgm.jpg

"na tacę przelewem"

:polew:

stary nie dziw sie , tu wszystko podporządkowane jest kosciołowi :thumbdown: , to juz nie jest religia tylko fanatyzm , nawet otwarcie w niedziele ogródków piwnych uzależnione jest od godziny zakończenia "sumy" :kox: :kox: :kox: :kox:

mieszkam tu 1,5 roku ale jeszcze nie moge sie nadziwić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak bym tam mieszkał to zachlałbym się na śmierć... :drunk:

i nawet nie miałbym pogrzebu, bo żona mi powiedziała, że nawet 1gr na tacę nie rzuci, gdy msza będzie w mojej intencji

:kox:

KOCHAM JĄ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARAF Jedziesz z Pruszkowa w stronę Grodziska cały czas Królewską. Przejeżdżasz przez centrum cały czas tą samą trasą i na ostatnich światłach (przejście dla pieszych) patrzysz w lewo i widzisz stojący przy samej trasie kościół św. Anny. Mijasz światła i od razu w lewo na parking. Droga łatwa, szybka i przyjemna :)

Jeśli chcesz to możemy się na parkingu Tesco w Milanówku ustawić i we 3 razem z Klaudiuszem pojedziemy na spota.

Namiar na św. Annę

52.104288°N, 20.635031°E

52°6'15''N, 20°38'6''E

Ja o 19:00 zamykam swój kramik i jadę do Grodzia zawieźć familię, więc będę jechał spod Rossmanna... w sumie to piechotą mam bliżej, ale to Audi spot a nie ECCO spot :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty musti to sesji przypadkowo nie masz :-)

Mnie nie będzie, w szkole mordują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty musti to sesji przypadkowo nie masz :-)

Mnie nie będzie, w szkole mordują.

Toć ja już dawno po teraz zapijam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...