Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak jakiś mały spocik w czwartkowy wieczór ? np o 21? na parkingu pod "Świętą Anną"?

ja moge podjechać :good:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

To jak jakiś mały spocik w czwartkowy wieczór ? np o 21? na parkingu pod "Świętą Anną"?

będę :hi:

Opublikowano

wolał bym piątek bo w czwartek sie nie wyrwę.

Opublikowano

piątek mi pasi...

Opublikowano

mi tez

Opublikowano
  • Autor

Mi to lotto kiedy i tak siedze w domu.

To co piątek 21 ?

Opublikowano

piątek 20:00

Opublikowano
  • Autor

18.06.2010 godz 20 parking pod kościołem Św.Anny - Kto będzie ?

1.Mr.Moskal

2.Mr.Musti

3.Cordi

4.Klaudiusz

5.Milczar

6.Senior Paraf + pies

7.Yaki

8.

9.

10.

Opublikowano

5. Mr. Muscle

6. Mr. Proper

7. Mr. President

Się stawię się na pewno się :) Piątek o 20:00 akurat będę wolny więc spokojnie mogę podjechać. Klaudiusz lecimy razem z M-WEKa ? Gdzie dokujesz swój statek bo jakoś Cię chyba nie widziałem na mieście :mysli:

PS. Pany, głupie pytanie do Was mam :D Czy nie ma któryś może kawałka płyty MDF lub sklejki o wymiarach max 1m x 1m (mogą być trochę mniejsze) i grubości 1-2cm. Zwiedziłem okoliczne składy budowlane, sklepu typu Leroy Merlin, Praktiker, Castorama itp. i nigdzie nie ma. Znalazłem jedynie płytę MDF w sklepie w Milanówku zajmującym się blatami kuchennymi itp. ale musiałbym zapłacić za całą płytę a oni by mi wycięli tylko kawałek jaki potrzebuje :wallbash:

Jak by ktoś z Was posiadał to byłbym bardzo dźwięczny za możliwość odkupu takiej płyty za jakąś ludzką sumkę lub browar.

Opublikowano

18.06.2010 godz 20 parking pod kościołem Św.Anny - Kto będzie ?

1.Mr.Moskal

2.Mr.Musti

3.Cordi

4.Klaudiusz

5.Milczar

6.

7.

8.

9.

10.

dopisz mnie: Mr. Paraf

albo lepiej: Senior Parraf

+ pies (jak ci obleje fele to sorry :tongue4: )[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:37_________________________________________________musti mógłbyś podać współrzędne GPS miejsca spotu?

kompletnie nie znam Grodziska i polecę po navi

Opublikowano

PARAF Jedziesz z Pruszkowa w stronę Grodziska cały czas Królewską. Przejeżdżasz przez centrum cały czas tą samą trasą i na ostatnich światłach (przejście dla pieszych) patrzysz w lewo i widzisz stojący przy samej trasie kościół św. Anny. Mijasz światła i od razu w lewo na parking. Droga łatwa, szybka i przyjemna :)

Jeśli chcesz to możemy się na parkingu Tesco w Milanówku ustawić i we 3 razem z Klaudiuszem pojedziemy na spota.

Namiar na św. Annę

52.104288°N, 20.635031°E

52°6'15''N, 20°38'6''E

Opublikowano

Rozjebało mnie na łopatki

:polew:

kocio3wgm.jpg

"na tacę przelewem"

:polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:56_________________________________________________

52.104288°N, 20.635031°E

52°6'15''N, 20°38'6''E

Dzięki kolego

Opublikowano
  • Autor

Rozjebało mnie na łopatki

:polew:

kocio3wgm.jpg

"na tacę przelewem"

:polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:56_________________________________________________

52.104288°N, 20.635031°E

52°6'15''N, 20°38'6''E

Dzięki kolego

Toć jak coś to dzwoń zgubić się na pewno nie zgubisz :decayed:

Opublikowano

Rozjebało mnie na łopatki

:polew:

kocio3wgm.jpg

"na tacę przelewem"

:polew:

stary nie dziw sie , tu wszystko podporządkowane jest kosciołowi :thumbdown: , to juz nie jest religia tylko fanatyzm , nawet otwarcie w niedziele ogródków piwnych uzależnione jest od godziny zakończenia "sumy" :kox: :kox: :kox: :kox:

mieszkam tu 1,5 roku ale jeszcze nie moge sie nadziwić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Rozjebało mnie na łopatki

:polew:

kocio3wgm.jpg

"na tacę przelewem"

:polew:

stary nie dziw sie , tu wszystko podporządkowane jest kosciołowi :thumbdown: , to juz nie jest religia tylko fanatyzm , nawet otwarcie w niedziele ogródków piwnych uzależnione jest od godziny zakończenia "sumy" :kox: :kox: :kox: :kox:

mieszkam tu 1,5 roku ale jeszcze nie moge sie nadziwić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak bym tam mieszkał to zachlałbym się na śmierć... :drunk:

i nawet nie miałbym pogrzebu, bo żona mi powiedziała, że nawet 1gr na tacę nie rzuci, gdy msza będzie w mojej intencji

:kox:

KOCHAM JĄ :naughty:

Opublikowano

Myślę że ja też dam radę się pojawić z moją "staruszką" :przebiegly:

Opublikowano

PARAF Jedziesz z Pruszkowa w stronę Grodziska cały czas Królewską. Przejeżdżasz przez centrum cały czas tą samą trasą i na ostatnich światłach (przejście dla pieszych) patrzysz w lewo i widzisz stojący przy samej trasie kościół św. Anny. Mijasz światła i od razu w lewo na parking. Droga łatwa, szybka i przyjemna :)

Jeśli chcesz to możemy się na parkingu Tesco w Milanówku ustawić i we 3 razem z Klaudiuszem pojedziemy na spota.

Namiar na św. Annę

52.104288°N, 20.635031°E

52°6'15''N, 20°38'6''E

Ja o 19:00 zamykam swój kramik i jadę do Grodzia zawieźć familię, więc będę jechał spod Rossmanna... w sumie to piechotą mam bliżej, ale to Audi spot a nie ECCO spot :kox:

Opublikowano

A ty musti to sesji przypadkowo nie masz :-)

Mnie nie będzie, w szkole mordują.

Opublikowano
  • Autor

A ty musti to sesji przypadkowo nie masz :-)

Mnie nie będzie, w szkole mordują.

Toć ja już dawno po teraz zapijam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.