Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Błędy pokasować umiem ale logów robić to już nie, a poza tym nie chcę czegoś sp***dolić, bo z moim szczęściem to zaraz coś upalę w machinie.

To jak Panowie będzie jakaś mała lekcja, moskal i ty sobie przy okazji sprawdzisz parówe

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moskal i ty sobie przy okazji sprawdzisz parówe

ja to sie za bardzo boje co tam wyskoczy :gwizdanie: :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

moskal i ty sobie przy okazji sprawdzisz parówe

ja to sie za bardzo boje co tam wyskoczy :gwizdanie: :kox:

:polew:

Opublikowano

spocik w niedzielne popołudnie/wieczór ???

Milczar odebrałbyś smycze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ehhhhh kusisz panie kusisz tymi smyczkami :slina:

Wieczorno-niedzielny spocik by mi się bardzo widział, jestem na TAK :good: Od 20 jestem wolny :)

Opublikowano

Ehhhhh kusisz panie kusisz tymi smyczkami :slina:

Wieczorno-niedzielny spocik by mi się bardzo widział, jestem na TAK :good: Od 20 jestem wolny :)

to zrobimy o 20 w wpr pod makiem , Nosfer prosił a dalej niz do Pruszkowa "stara" go nie puści

Opublikowano

Ehhhhh kusisz panie kusisz tymi smyczkami :slina:

Wieczorno-niedzielny spocik by mi się bardzo widział, jestem na TAK :good: Od 20 jestem wolny :)

to zrobimy o 20 w wpr pod makiem , Nosfer prosił a dalej niz do Pruszkowa "stara" go nie puści

Może być w gdzieś tam, na wsi..

Pod MC tak naprawdę nie ma gdzie puścić bąka, nie mówiąc o zaparkowaniu auta :tongue4:

Opublikowano

Ehhhhh kusisz panie kusisz tymi smyczkami :slina:

Wieczorno-niedzielny spocik by mi się bardzo widział, jestem na TAK :good: Od 20 jestem wolny :)

to zrobimy o 20 w wpr pod makiem , Nosfer prosił a dalej niz do Pruszkowa "stara" go nie puści

Może być w gdzieś tam, na wsi..

Pod MC tak naprawdę nie ma gdzie puścić bąka, nie mówiąc o zaparkowaniu auta :tongue4:

w WGM tez chójem trąca :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Może Parking TESCO w Milanówku ?

Opublikowano

moze być :good:

Opublikowano

Dawaj moskal - przejmujemy spoty grodziskie.. Wysiedlamy ludzi, ściągamy daniny i robimy z nich Wasali :polew:

Opublikowano

Jak zdążę położyć kable pod wzmaka, to wpadnę.

Opublikowano

Może Parking TESCO w Milanówku ?

Dawaj moskal - przejmujemy spoty grodziskie.. Wysiedlamy ludzi, ściągamy daniny i robimy z nich Wasali :polew:

Te pane, co Wy mi tu chcecie burdel na dzielni robić :kox: Zaraz Wam jakieś myto narzucę za parkowanie pod TESCO w mieście mym :naughty: M-WEK nie jest pod jurysdykcją Pruszkowa i tak pozostanie :gwizdanie:

Opublikowano

Dawaj moskal - przejmujemy spoty grodziskie..

nie ma co przejmować , same pionki :thumbdown:

Te pane, co Wy mi tu chcecie burdel na dzielni robić :kox: Zaraz Wam jakieś myto narzucę za parkowanie pod TESCO w mieście mym :naughty: M-WEK nie jest pod jurysdykcją Pruszkowa i tak pozostanie :gwizdanie:

ty nie fikaj tylko weź vaga bo mi sie coś z furą niedobrego dzieje :thumbdown:

Opublikowano

ty nie fikaj tylko weź vaga bo mi sie coś z furą niedobrego dzieje :thumbdown:

Jak dasz radę załatwić jakiś prąd to wezmę. Laptok mi trzyma max 20min na baterii i to gdy nic nie robię.

Opublikowano

ty nie fikaj tylko weź vaga bo mi sie coś z furą niedobrego dzieje :thumbdown:

Jak dasz radę załatwić jakiś prąd to wezmę. Laptok mi trzyma max 20min na baterii i to gdy nic nie robię.

no to wystarczy na sprawdzenie błędów :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Otworzyli MC w WGM nie lepiej jest tam się spotować?

Opublikowano

Otworzyli MC w WGM nie lepiej jest tam się spotować?

a ty kórwa nie w szkole ??? za***ie cie dzisiaj , jak było do przejechania 250km zeby szybewywalić bo kluczyki w kufrze to wiedziałeś gdzie dzwonić , a tak to ni chója sie nie odezwie od 3 tygodni :thumbdown:

jaja masz skopane :gwizdanie:

zebym ja sie kórwa nie mial z kim napić wódki w sobote , do czego to doszło :thumbdown:

Opublikowano

Macie gdzies w Grodzisku magika od prostowania felg aluminiowych i ile taka przyjemnosc by kosztowala

Opublikowano

Macie gdzies w Grodzisku magika od prostowania felg aluminiowych i ile taka przyjemnosc by kosztowala

wal do mustiego :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.