Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam mogę sobota niedziela... ale trzeba też spytać ludzi z tamtych stron jak to wygląda... I mam pytanko gdybym nie był audi tylko VW to chyba nic by się nie stało? Bo Audiczka wyjechała na Zachód na jakiś czas :)

EDIT: założyłem nowy temat odnośnie tego eventu...http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152312.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie może zrobimy jakiś wiejski spocik?

Ciebie ostatnio coś nie widać więc spadaj :decayed:

W weekend ma być ładna pogoda to może ogarniemy spota co wy na to?

Miejsce spota : PARKING POD MC'DONALDEM START GODZINA 20?

Ktoś wpadnie?

1.musti

2.sqizzy

3.Przemots

4.moskal

5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu nie było :decayed: ostatnio widziałem ze miał być jakiś większy spot WGM WZY WSC ale nie wypaliło więc może u nas coś się ogarnie

zobaczę z bliska coś tam na drzwiach poprzyklejał :>[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 22:39_________________________________________________mi pasuje, tylko ciekawe jak będzie z miejscem pod McD póki co wiecznie zajęte bo się wieprzki pasą.

Trzeba się odezwać do Grado bo ostatnio ma chęć na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wy tam W Grodzisku macie Mc? i do tego z parkingiem,kurfa nie wiedzialem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wy tam W Grodzisku macie Mc? i do tego z parkingiem,kurfa nie wiedzialem :polew: :polew:

jo wkońcu otworzyli bałagan :decayed: nie świruj tylko rusz padaczke i wpadaj na zestaw :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj,jaja se przymrozisz i tyle , a na spocie mozesz sie nazrec toksycznego zarcia z m a k a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się do Was wypnę rowkiem i nie przyjadę na spota tym razem :tongue4: ponieważ w niedziele o tej porze mam zamiar moczyć jajeczka w Bałtyku :naughty:

W sobotę z rana ruszam do Rowów i wracam dopiero 29.VII na Lady Pank do Milanówka :cool1:

Poczekaj potem będziesz coś chciał :tongue4: Lipiec już był :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mośki lepiej nie zbierajmy się pod McD bo miejsca nie będzie, kiedy bym nie przejeżdżał Królewską to pełno narodu tam jest, w niedziele tym bardziej

Moskalowski gdzie robiłeś ścieme szyb, widziałem Cie ostatnio na Okulickiego i nawet nawet parówa wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskalowski gdzie robiłeś ścieme szyb

ściemnial mi gość z moich rodzinnych stron , jakieś 200km od Grodziska

nawet nawet parówa wygląda.

wiem , ma wyglądać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz w niedziele? też mam zamiar ścieme zrobić, ale ciekaw jestem czy za bardzo nie przeszkadza podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz w niedziele? też mam zamiar ścieme zrobić, ale ciekaw jestem czy za bardzo nie przeszkadza podczas jazdy.

a jest spot w niedziele ??? bede na 100% , spotkajmy sie pod TESCO w Milanówku , ostatnio tam byliśmy i miejsca w c**j :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś tam z mustim próbujemy ukręcić, ja myślałem o parkingu pod MarcPol'em dużo miejsca wiecznie pusto i oświetlony dobrze jest.

No i Niedziela wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś tam z mustim próbujemy ukręcić, ja myślałem o parkingu pod MarcPol'em dużo miejsca wiecznie pusto i oświetlony dobrze jest.

No i Niedziela wieczór.

ja sie dostosuje :good:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 20:54_________________________________________________

No coś tam z mustim próbujemy ukręcić

musti nie ma czasu , pręży klate do paparazzich we Władku na plaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś tam z mustim próbujemy ukręcić, ja myślałem o parkingu pod MarcPol'em dużo miejsca wiecznie pusto i oświetlony dobrze jest.

No i Niedziela wieczór.

ja sie dostosuje :good:

akurat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...