Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no tak w środku tygodnia?

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

A może Brwinów się wbić na spocik.? :naughty:

Bo o spotach w Brwinowie raczej ani słychu ani widu :)

Pozdrowionka

Opublikowano

mariano jak najbardziej wpadaj :)

Gdzie tak mniej więcej się bujasz po BRW bo jestem tam praktycznie codziennie popołudniu w okolicach Wilsona :)

Opublikowano

Co tam Milczar robisz? pracujesz?

Opublikowano

Pracuje tam gdzie mieszkam czyli w Milanówku a w Brwinowie mam swą kobietę :naughty:

Opublikowano

Na Wilsona :cool1: Na poczcie robi :decayed:

Opublikowano

A idź Pan w .I. z tą pocztą :/ Czasem jak się z dziewczyną na nią przejdę bo ona ma coś do wysłania to normalnie krew mnie zalewa :/ 5 okienek i AŻ 1 otwarte w nim baba, którą chyba z łapanki zgarnęli i wsadzili tam za karę :wallbash:

Opublikowano

Ja tam zawsze paczki wysyłam, zawsze rano pusto jest. Żebyś widział co się dzieje w Grodzisku, mieszkam 50m od poczty na skarpie a po paczki muszę lecieć na Okulickiego, meksyk, i do tego zawsze ful narodu.

Czemu Cię ostatnio na spocie nie było?

Opublikowano

W grodziu lubię tą małą pocztę przy stacji Bliska :) Kameralny klimacik tam zawsze bywał :P Na spocie mnie nie było bo szukałem jakiegoś oznaczonego auta na trasie Milanówek --- Słupsk --- Rowy --- Ustka --- Łeba --- Milanówek ale niestety żadnego nie napotkałem :thumbdown: Na następny spocik się wybieram jak coś ogarniemy we wrześniu :)

Opublikowano

Plany są na 11 września, ale nie wiem czy samochodu nie oddam do mechaniora, mustiego w tym czasie nie będzie, moskal (w sumie moskalowa) dzwona wychaczyła, także z WGM ekipa byłaby słaba.

Opublikowano

Plany są na 11 września, ale nie wiem czy samochodu nie oddam do mechaniora, mustiego w tym czasie nie będzie, moskal (w sumie moskalowa) dzwona wychaczyła, także z WGM ekipa byłaby słaba.

W takim razie trzeba inny jakiś późniejszy termin

Opublikowano

P moskal (w sumie moskalowa) dzwona wychaczyła,

wpadne polówką :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Witajcie

Właśnie przeprowadziłem się z Bydgoszczy do Żyrardowa, więc jakby miał być jakiś spocik w okolicy to dajcie znać, chętnie przyjadę się przywitać :)

pozdrawiam

Opublikowano

z Bydgoszczy

Tyfus ?? :blink:

Opublikowano

z Bydgoszczy

Tyfus ?? :blink:

Takie animozje bydgosko-toruńskie kultywuje już tylko nieliczna grupka nierozgarniętych kibiców i chłopaków w dresach ;)

Opublikowano

z Bydgoszczy

Tyfus ?? :blink:

Takie animozje bydgosko-toruńskie kultywuje już tylko nieliczna grupka nierozgarniętych kibiców i chłopaków w dresach ;)

eeee , teraz to juz nie to samo , kiedyś to były animozje , teraz sie same piz*y porodziły a nie rasowe krzyżaki/tyfusy :thumbdown:

wpadaj na spota

Opublikowano

Teraz jest integracja i "aglomeracja" ;)

Chętnie przyjadę, nie wiem tylko kiedy :)

Opublikowano

Chętnie przyjadę, nie wiem tylko kiedy :)

obserwuj wątek

Teraz jest integracja i "aglomeracja" ;)

ja do Bydgoszczy jeżdże tylko na mecze :decayed:

Opublikowano

ja do Bydgoszczy jeżdże tylko na mecze :decayed

Hehe ostatnio nasi kibole sami zdemontowali własny stadion, więc możesz mieć przymusową przerwę ;)

Opublikowano

ja do Bydgoszczy jeżdże tylko na mecze :decayed

Hehe ostatnio nasi kibole sami zdemontowali własny stadion, więc możesz mieć przymusową przerwę ;)

ale ja na zużel jeżdże :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.