Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tatuś zajadzie

Wuja co spot to pisze że będzie, a go nie ma :tongue4:

bede bede :wink4:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na spocie obecny

Opublikowano

no w dupe kopane.. w sobote roboluje

wiec odpadam :confused4:

pozdro

Opublikowano

bede na 100%

Opublikowano

kuźwa dobry spot się szykuje :confused4: nie można było zrobić go w tygodniu :confused4:

Opublikowano

kuźwa dobry spot się szykuje :confused4: nie można było zrobić go w tygodniu :confused4:

ja w tygodniu nie dam rady przyjechac :(

Opublikowano

Pany ja nie dotre, siedze na wschodnich kresach, miłego SPOT'a.

Może ustawimy się w tygodniu :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:37_________________________________________________Ile narodu na spocie było ?

wuja dotarł ?

Opublikowano

wuja dotarł ?

:no:

wódka wygrała :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 17:19_________________________________________________Ale oficjalnie robimy spota w niedziele 10.10.2010 o 19:00 pod MC w WGM

przynajmniej bede miał czym przyjechać :decayed:

Opublikowano

wuja dotarł ?

:no:

wódka wygrała :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 17:19_________________________________________________

Ano właśnie tak myślałem :decayed:

A ktoś w ogóle był?

Opublikowano

A ktoś w ogóle był?

wiem ze na pewno była nasz Grodziska gwiazda sceny D.P. :decayed:

Opublikowano

Standardowo, pewnie do tego Przemots i tyle :kox:

Opublikowano

Standardowo, pewnie do tego Przemots i tyle :kox:

za tydzień w niedziele sie spotkamy , jest tydzien na uregulowanie spraw , a mysle ze niedziela jest lepszym dniem niz sobota , bo kazdy na sobote ma jakies plany wódka/tańce/kórwy itp.

Opublikowano

W Niedziele 10.10.10 będę na bank, jak nie odeślą lamp to przyjde z buta lub przyjade 80.

Opublikowano

Standardowo, pewnie do tego Przemots i tyle :kox:

Niestety nie udało mi się dojechać wtedy.

Niedziela mi bardziej pasuje, bo w sobotę będę wymieniał kompletny rozrząd :good:

Opublikowano

Witam! Postaram sie byc 10.10 na spociku, juz od dawna sie wybieram ale zawsze cos stawalo na przeszkodzie. Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Zapraszamy wszystkich na spota 10.10.2010 na godzinę 19 PARKING POD MC'Donaldem

Proszę o potwierdzenie i dopisanie się do listy obecności :hi:

Opublikowano

Ja będę :decayed:

Opublikowano

Zapraszamy wszystkich na spota 10.10.2010 na godzinę 19 PARKING POD MC'Donaldem

Proszę o potwierdzenie i dopisanie się do listy obecności :hi:

to ile tych miejsc parkingowych jest może i ja się zmieszczę :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to ile tych miejsc parkingowych jest może i ja się zmieszczę :naughty

Ty już o nas zapomniałeś chyba :tongue4:

Wpadaj starczy :good:

Opublikowano

to ile tych miejsc parkingowych jest może i ja się zmieszczę :naughty: :naughty:

wpadaj wpadaj , słyszłem na mieście ze podepniesz mi RECARO w eSce bo jesteś kozak-elektryk :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.