Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musti dzieki za mini spota pod BP :hi: :hi: milo bylo poznac :wink4:

Spoko dzięki , teraz na zimowym się zgadamy jak coś :hi:

toż ty nie jedziesz bo ci kobieta zabroniła , co tu swirujesz ????

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

PANY KIEDY SPOCIK?

Opublikowano

PANY KIEDY SPOCIK?

Kurde a w ostatni weekend akurat siedziałem i nudziłem się w domu.Ostatnio nie pojawiałem się bo ta moja kobita nie chce mnie puszczać.Jestem jak najbardziej za spotem :good:

Opublikowano

PANY KIEDY SPOCIK?

oderwany od wodzianki wypowiadam sie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

proponuje 6.11 bądź też ewentualnie 7.11

dobra wracam bo się grzeje :kox:

Opublikowano

7.11 spox choć już k**ewsko zimno jest wieczorem

Opublikowano

a w tą niedziele ???? 31.10.2010 o 20:00 ????

Opublikowano

Mi pasuje w tą niedziele :) Tylko czy MUSTI nie będzie nas straszył albo cukierków żądał :kox:

Opublikowano

ja w ta odpadam w poznaniu będę :wallbash:

dla mnie optimum to 7.11 :naughty:

Opublikowano

Tylko czy MUSTI nie będzie nas straszył albo cukierków żądał :kox:

toż to pionek , nie wiem czym sie przejmujesz :)

Opublikowano

Ja też wyjeżdżam,

optymalnie to 7.11 pod McD ( czyli LIDL'em)

Opublikowano

Jestem za 7.11

Ten weekend większość będzie w rozjazdach na cmentarzach

Opublikowano

Jestem za 7.11

mnie i mustiego 7.11 nie bedzie , odstawiamy moja eske do lakiernika w Lublinie

Opublikowano

Jestem za 7.11

mnie i mustiego 7.11 nie bedzie , odstawiamy moja eske do lakiernika w Lublinie

Znów ? h*jowo zrobił ?

Założyłeś nowy tunel ?

Opublikowano

Jestem za 7.11

mnie i mustiego 7.11 nie bedzie , odstawiamy moja eske do lakiernika w Lublinie

Znów ? h*jowo zrobił ?

Założyłeś nowy tunel ?

znów nie , dopiero 1 raz i mam nadzieje ze ostatni.

tunel bede chciał ogarnąć przed malowaniem

Opublikowano

To jak, robimy dziś jakąś bułę w McFucku ? 19-20 ?

Opublikowano

to jak z tym 7? bo jak dobrze bedzie to jeszcze kumpel wpadnie b5 bo niewiem czy mi oddadza moja bo od srody bedzie sie pare rzeczy naprawialo

Opublikowano

to jak z tym 7? bo jak dobrze bedzie to jeszcze kumpel wpadnie b5 bo niewiem czy mi oddadza moja bo od srody bedzie sie pare rzeczy naprawialo

ja jestem dzisiaj ustawiony z Nosferem na szame , okolo 19:00 pod MC , jesli ktoś chce to niech podjeżdża :good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 11:06_________________________________________________Spot przeniesiony do Pruszkowa na 19:00 dzisiaj

Opublikowano

to jak z tym 7? bo jak dobrze bedzie to jeszcze kumpel wpadnie b5 bo niewiem czy mi oddadza moja bo od srody bedzie sie pare rzeczy naprawialo

ja jestem dzisiaj ustawiony z Nosferem na szame , okolo 19:00 pod MC , jesli ktoś chce to niech podjeżdża :good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 11:06_________________________________________________Spot przeniesiony do Pruszkowa na 19:00 dzisiaj

bardziej ujowego terminu nie było :no: :no: :tongue4:

Opublikowano

Dzisiaj spot wielkich mózgów i cholernie za***istych klubowiczów :decayed::polew:

Opublikowano

Dzisiaj spot wielkich mózgów i cholernie za***istych klubowiczów :decayed::polew:

w takim razie nie moge wziąć mustiego :thumbdown:

co ja teraz mam chłopaczynie powiedzieć ?? ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.