Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie Góral wpadnie niebawem z takim sprzęciorem że nie będzie fury by nie powiedział ile ma na szafie :decayed: to co kto będzie odważny :polew:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taaa wszystkie siurki czekały tylko jak u mnie góral ori przebieg sprawdzi :-) a tu zonk :-)

Opublikowano

Spokojnie Góral wpadnie niebawem z takim sprzęciorem że nie będzie fury by nie powiedział ile ma na szafie :decayed: to co kto będzie odważny :polew:

hehe potrwa to troszeczkę ale co tam jest czas, musti dawaj na ursyn bo robimy kulturalne 0,7 :evil:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Spot w niedziele 21.11.2010 godz.19:00 pod Mc ????

Opublikowano

Dobry plan nie jest zły :good:

Jak już swoje wyrezałeś to weź mi lampiszony to byśmy od razu ogarnęli na spocie ich montaż.

Opublikowano

Jak już swoje wyrezałeś to weź mi lampiszony to byśmy od razu ogarnęli na spocie ich montaż.

nie wyrezałem , pogoda nie sprzyja , ale moze ogarne do niedzieli :good:

Opublikowano

Jeżeli nic mi nie wypadnie, to chętny :>

Opublikowano

a ja nie wiem bo pewnie pijany bede :polew: :polew:

Opublikowano

Spot w niedziele 21.11.2010 godz.19:00 pod Mc ???? [/b]

A przewieziesz mnie wkońcu tą eSą :decayed:

Opublikowano

Musti, podeślij mi tego linka z tymi ksenonami i doradźcie, które będą najlepsze :wink4:

Opublikowano

Spot w niedziele 21.11.2010 godz.19:00 pod Mc ???? [/b]

A przewieziesz mnie wkońcu tą eSą :decayed:

przewioze , dzisiaj nosb podciągnął mi doładowanie z 0.6 na 1.0bara więc idzie "nieco" lepiej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Musti, podeślij mi tego linka z tymi ksenonami i doradźcie, które będą najlepsze :wink4:

takie jak on ma : 12000K :decayed:

Opublikowano

Spot w niedziele 21.11.2010 godz.19:00 pod Mc ???? [/b]

A przewieziesz mnie wkońcu tą eSą :decayed:

przewioze , dzisiaj nosb podciągnął mi doładowanie z 0.6 na 1.0bara więc idzie "nieco" lepiej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To wpadam :>

Opublikowano

Brać foto ze sobą jak nie będzie padać ? Chce ktoś jakieś nocne foty ?

Opublikowano

Brać foto ze sobą jak nie będzie padać ? Chce ktoś jakieś nocne foty ?

ja jeszcze nie bo nie ma z czym , ale na wiosne sie zgłosze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bierz, ja jeszcze nie mam żadnych zdjęć swojej perły :>

moskal, a jak to jest, do ilu 'k' jest dozwolone? bo ja się średnio orientuje w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Bierz, ja jeszcze nie mam żadnych zdjęć swojej perły :>

moskal, a jak to jest, do ilu 'k' jest dozwolone? bo ja się średnio orientuje w tym temacie

wyśle Ci zaraz PW z tą stroną i bierz 6000K

weź na spota przyrząd do regulacji CB bede wdzieczny :hi:

Opublikowano

weź na spota przyrząd do regulacji CB bede wdzieczny :hi:

Ja też :kox:

Opublikowano
  • Autor

weź na spota przyrząd do regulacji CB bede wdzieczny :hi:

Ja też :kox:

Spadaj :banan3:

Opublikowano

ok ok :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.