Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

500 zł dam :kox: , szkoda ze silnik do roboty mam bo poluję na taki zderzak :confused4:

1400 i masz wszystko P&P :good:

silnik tez mam jakbyś chciał :decayed:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja się pojawię o 19 :) Mam nadzieję, że trafię ;)

Opublikowano

:>

Spoko ja też pewnie będę.

Ma ktoś może waga, be się serwis od oleju pali i może coś dałoby się z tym zrobić :naughty:

pozdro

Opublikowano

Ja będę na 100% o 20 bo akurat będę sobie z BRW wracał :D

Opublikowano

i po spocie...

było całe 3 osoby :confused4:

chyba wszyscy z okolic polecieli na festyn w Grodzisku do parku :>

pozdro i do nastepnego

Opublikowano

Siemka!!! Jak udal sie spocik? Kurde za pozno odczytalem wiadomosc na pw... :wallbash: w Wawie bylem i nie moglem przyjechac. Nastepnym razem mam nadzieje ze dojade. Pozdro

Opublikowano

i po spocie...

było całe 3 osoby :confused4:

chyba wszyscy z okolic polecieli na festyn w Grodzisku do parku :>

pozdro i do nastepnego

kto był ???

Opublikowano

Ja, hbd i mariano :) Moskal a Ty gdzie żeś się podziewał ? Balet mongolski w TV leciał czy jakiś inny żużel :decayed:

Opublikowano

Ja, hbd i mariano :) Moskal a Ty gdzie żeś się podziewał ? Balet mongolski w TV leciał czy jakiś inny żużel :decayed:

leciał żużel ale i tak miałem tak zajebistego kaca , ze nie byłbym w stanie przyjechać :thumbdown:

Opublikowano

to nastęnym razem pisz, dzwoń i dawaj inne znaki dymne a przyjedziemy do Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

to nastęnym razem pisz, dzwoń i dawaj inne znaki dymne a przyjedziemy do Ciebie :gwizdanie:

oka

Opublikowano

Panowie nic nie bedzie sie szykowac na ten wekeend jestem nowy chetnie bym poznam Was :)

Opublikowano

HI

no jak do tej pory cisza.

Ja to niestety i tak odpadam ( roboluje i w sobote i w niedziele)

Ale może coś w tygodniu ...

Jak coś to je chętnie :wink4:

Pozdro

Opublikowano

W tym tygodniu raczej nie wpadnę, wysyłam lampy do regeneracji.

Znacie może jakiegoś elektryka, który potrafi założyć FIS?

Opublikowano
  • Autor

Panowie nic nie bedzie sie szykowac na ten wekeend jestem nowy chetnie bym poznam Was :)

Można coś ogarnąć hmm...sobota o 19 parking pod MC'Donaldem ? wpadłby ktoś może kanapkę by się wszamało

Opublikowano

Znacie może jakiegoś elektryka, który potrafi założyć FIS?

Warsztat na ul. Na Laski w Grodzisku. Gość mi kodował kluczyk pod nowy licznik. Jako jedyny chyba w okolicach ma możliwość podpięcia pod kompa :/ Cholernie nieprzyjemny, typowy BUC i na dodatek masakrycznie drogi ale nie było wyjścia.

A co do oszamania jakiejś bułki w sobotę to ja chętnie bo dawno nie byłem w zakładach chemicznych makfak, po godz. 20 chętnie podjadę.

Opublikowano

W tym tygodniu raczej nie wpadnę, wysyłam lampy do regeneracji.

kupuj zespolone , wuja ci założy :wink4:

nie pier.dol sie z jakimis regeneracjami :thumbdown:

Opublikowano

Wujek ja właśnie mam zespolone ksenony valeo i trza coś z nimi zrobić bo jeździć się nie da :>

A co tam z nargoparówą ?

Opublikowano

Wujek ja właśnie mam zespolone ksenony valeo i trza coś z nimi zrobić bo jeździć się nie da :>

a co sie z nimi dzieje nie tak ?????

A co tam z nargoparówą ?

no wczoraj dzwonił poprzedni właściciel , auto stoi przygotowane do malowania , w połowie przyszłego tygodnia jak dobrze pójdzie to odbiór :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.