Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ty musti to sesji przypadkowo nie masz :-)

Mnie nie będzie, w szkole mordują.

Toć ja już dawno po teraz zapijam :decayed:

Aaa no tak w Oxfordzie zaliczenia przedmiotów za obecność wystawiają :-)

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe klaudiusz zapomniałeś chyba o tym ze w piątek autko serwisujesz i nie wiadomo ile sie zejdzie :decayed:

Opublikowano

ja postaram sie do jutra auto odebrac bo w naprawie mam

Opublikowano

O KÓRAW!!!

:shocked:

Moja obecność na jutrzejszym spocie WGM jest zagrożona.

:wallbash:

Jutrzo wszystko się wyjaśni...

Opublikowano

hehe klaudiusz zapomniałeś chyba o tym ze w piątek autko serwisujesz i nie wiadomo ile sie zejdzie :decayed:

Ty se nawet jaj nie rób !! Bryka musi być gotowa na wieczorny lans !! :chytry:

Opublikowano

narazie myślę co z tymi wtryskami zrobić jak je uszczelnić :kox:

nie no chyba się wyrobię żebyś sie mógł po lansować :cool1:

Opublikowano
  • Autor

O KÓRAW!!!

:shocked:

Moja obecność na jutrzejszym spocie WGM jest zagrożona.

:wallbash:

Jutrzo wszystko się wyjaśni...

Toć nie gadaj że Ci latlerek zmarł :polew: przyjeżdżaj zboku bo zapomniałem jak wyglądasz :decayed:

CZY TĄ WLEPKĘ MAM BRAĆ JUTRO?

Opublikowano

CZY TĄ WLEPKĘ MAM BRAĆ JUTRO?

JAKĄ WLEPKĘ?! :shocked:

Opublikowano

a tak wogóle to gdzie ten parking jest ??? pod kościołem czy po drugiej stronie ????

Opublikowano

O KÓRAW!!!

:shocked:

Moja obecność na jutrzejszym spocie WGM jest zagrożona.

:wallbash:

Jutrzo wszystko się wyjaśni...

Brać WLEPKĘ !!! BRAĆ !!!

Toć nie gadaj że Ci latlerek zmarł :polew: przyjeżdżaj zboku bo zapomniałem jak wyglądasz :decayed:

CZY TĄ WLEPKĘ MAM BRAĆ JUTRO?

[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2010, 16:44_________________________________________________Brać WLEPKĘ, BRAĆ !!! :kox:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Te forumowy spamer kocykowy może by jakiś mały spocik ogarnąć ;> Co tam Pany i Panie myślicie na ten temat ;>

Opublikowano
  • Autor

Jestem za jak zawsze proszę podać tylko kiedy i gdzie :hi:

Opublikowano

mnie praktycznie nie ma do przyszłego weekendu :thumbdown:

Opublikowano

Można by coś ogarnąć w przyszłym tygodniu :) Bo ten już się kończy i też mam zawalony a na następny zarezerwuję sobie któryś wieczór.

Opublikowano

Musti gdybym ogarnął VAGA i kabel to pokazałbyś mi jak zrobić logi? bo ostatnio strasznie kopci fura i nie wiem czy dziurki w dolocie nie ma

Opublikowano

Musti gdybym ogarnął VAGA i kabel to pokazałbyś mi jak zrobić logi? bo ostatnio strasznie kopci fura i nie wiem czy dziurki w dolocie nie ma

musti to w vagu potrafi tylko wtyczke wsadzić , nic poza tym :gwizdanie:

Opublikowano

Musti gdybym ogarnął VAGA i kabel to pokazałbyś mi jak zrobić logi? bo ostatnio strasznie kopci fura i nie wiem czy dziurki w dolocie nie ma

musti to w vagu potrafi tylko wtyczke wsadzić , nic poza tym :gwizdanie:

To przynajmniej pokaże mi gdzie wtyczkę włożyć :>

Opublikowano

Musti gdybym ogarnął VAGA i kabel to pokazałbyś mi jak zrobić logi? bo ostatnio strasznie kopci fura i nie wiem czy dziurki w dolocie nie ma

musti to w vagu potrafi tylko wtyczke wsadzić , nic poza tym :gwizdanie:

To przynajmniej pokaże mi gdzie wtyczkę włożyć :>

aaaa , to ty tez taki zdolniacha jestes ??? :gwizdanie: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.