Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o 20 to ja jestem umówiony w pobliskiej parafii na różaniec :decayed:

Będziesz klęczał przed wielebnym :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie mówił że ma nowego ministranta z Milanówka, tylko wspominał że ministrant spóźni się jak zwykle i będzie o 20 [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 20:31_________________________________________________jak będziesz chciał to Ci pipko przebieg możemy ustawić

Opublikowano

A masz taką moc sprawczą ? W sumie przed sprzedażą auta :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

która 19 ?

juz c**j , podjedzmy na 19:30 :wink4:

Opublikowano

A masz taką moc sprawczą ? W sumie przed sprzedażą auta :gwizdanie: :cool1:

ano kupił ja kabel

bądź na 19.30

Opublikowano
:good: Zakłady Chemiczne Mc'D czy Lidl ?
Opublikowano

mcd

Opublikowano

ano kupił ja kabel

to wez , zobaczymy czy sobie z esa poradzi bo ona strasznie wybredna , nosb nie dał rady ale on miał kabel , który dostał w gratisie jak kupował klocki hamulcowe :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A masz taką moc sprawczą ? W sumie przed sprzedażą auta :gwizdanie: :cool1:

widzę że nie tylko ja auto myślę sprzedać :decayed:

Opublikowano

Ja już nie myślę ja już sprzedaję na 100%, kwiecień-maj na podwórzu będzie stać następca a wtedy OOOO idzie do żyda bo nie chce zostać bez auta.

Opublikowano

a co kupujesz ?? :cool1:

Opublikowano

A masz taką moc sprawczą ? W sumie przed sprzedażą auta :gwizdanie: :cool1:

widzę że nie tylko ja auto myślę sprzedać :decayed:

toż mówiłeś że będziesz nim jeździł aż koła odpadną :decayed:

Opublikowano

a co kupujesz ?? :cool1:

Turbo benzin ale już nie z VAGa :tongue4:

Opublikowano

volvo pewnie :>

Opublikowano

A masz taką moc sprawczą ? W sumie przed sprzedażą auta :gwizdanie: :cool1:

widzę że nie tylko ja auto myślę sprzedać :decayed:

toż mówiłeś że będziesz nim jeździł aż koła odpadną :decayed:

przejechałem się ostatnio a6 i coś mi ciasno jakoś teraz w mojej :naughty:

a co kupujesz ?? :cool1:

Turbo benzin ale już nie z VAGa :tongue4:

pochwal się co tam w planach :naughty:

Opublikowano

Żadne volvo :gwizdanie:

Jakościowo spadek w dół ale niestety cena i koszty utrzymania są zdecydowanie lepsze niż w przypadku OOOO albo innych premium. Na 99% będzie Bravo Sport T-Jet 150KM. Miał być VW Paśnik ale zrezygnowałem z diesla, brałem jeszcze pod uwagę Mondeo III i Vectre C ale dla 2 osób są po prostu za duże i niepotrzebne nam takie.

Opublikowano

no już myślałem :decayed: ostatnio jakoś narody nachodzi na c70

Opublikowano

kufa to ja myślałem nad a6 bądź sharanem bo mi mało miejsca :kox:

Opublikowano
:polew: :polew: daj spokój z tym A6.klub mają kijowy. :cool1:
Opublikowano

a6 fajne ale tylko c6 bo c5 mi się wyjątkowo nie podoba z tyłu przez tą obramówkę tablicy i 2 lampki na niej :sick3: Sharan jest :good: i mi się podoba :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.