Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiedziałem ze Patryk ma taki talent stolarski :D wyszło pieknie :wink:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 159,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no zadziwił mnie :)

Opublikowano

Patryk widzę fura poskładana. Sline zrobiony czy wsio zwykłe ?

A musti ludzi na basenie nie poznaje :grin:

Opublikowano

A musti ludzi na basenie nie poznaje :grin:

Pewnie bez okularów stał :D

Opublikowano

s line przod i bixy z soczewką od b8 i czarnymi srodkami mozna spota zrobic to ocenicie, a propo nie ma ktos jednej ramki klubowej na handel?

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Chcialem jeszcze grill od s4 wrzucic ale nie znalazlem w rozsądnych pieniadzach to narazie odpuscilem i chyba bede jeszcze ramki na czarno plastidipem malowal

Opublikowano
  • Autor
Patryk widzę fura poskładana. Sline zrobiony czy wsio zwykłe ?

A musti ludzi na basenie nie poznaje :grin:

W saunie chyba Cie widziałem albo i to nie ty

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

A musti ludzi na basenie nie poznaje :grin:

Pewnie bez okularów stał :D

Po tej wizycie na śląsku to jakiś wyjeb chodzę teraz :jerk:

Opublikowano

to i tak dobrze że poskładali z powrotem tak jak trzeba na śląsku

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

bo byś chodził d*pą do przodu:grin:

Opublikowano
  • Autor
to i tak dobrze że poskładali z powrotem tak jak trzeba na śląsku

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

bo byś chodził d*pą do przodu:grin:

nie pindol tylko ja Cie widzę u siebie niedługo a Ty dobrze wiesz po co :naughty:

dzwoń jak coś

Opublikowano

narazie nie mam czasu może w następnym tygodniu jakoś podlecę

Opublikowano

Oooo nawet nie wiedzialem ze juz jest rozkminione otwieranie klapy w avancie z pilota automatycznie :

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Trzeba wyrezac na szybkości :)

Opublikowano

też nad tym myślałem ale ponoć klapa się ciężej zamyka

można by jakiegoś spota w następnym tygodniu ogarnąć byłby ktoś chętny?

Opublikowano
też nad tym myślałem ale ponoć klapa się ciężej zamyka

można by jakiegoś spota w następnym tygodniu ogarnąć byłby ktoś chętny?

w poniedziałek jak najbardziej

Opublikowano
  • Autor
też nad tym myślałem ale ponoć klapa się ciężej zamyka

można by jakiegoś spota w następnym tygodniu ogarnąć byłby ktoś chętny?

w poniedziałek jak najbardziej

jo bo mnie potem czwartek piątek nie ma lecę do wrocka :naughty:

Opublikowano

ok mi pasuje to w poniedziałek na którą godzinę? Ja się dostosuję

Opublikowano

20 krzysiek wpadasz ?

Opublikowano

Na razie nie mam żadnych planów więc powinienem być, godzina jest ok.

Opublikowano

zwykle się łamię o tej porze ale wezmę może stoperan to będę ;)

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

kupcie odemnie bo na mody nie mam :)zgrzewarka ręczna punktowa FIGIEL (3893787898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Jest ktos z vagiem ???

Opublikowano

ja w niedzielę albo poniedziałek będę to możemy podłączyć pod vaga

Opublikowano
ja w niedzielę albo poniedziałek będę to możemy podłączyć pod vaga

ok , jakbys był w niedziele to daj znac , tylko dzwon bo moze mnie nie byc na forum :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.