Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja nie mam , popytaj u wulkanizatorów tam najprędzej :wink4:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 159,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty jajka w domu grzejesz a Patryk cały czas tupał na mrozie i powtarzał "na h*j ja przyjechałem jak mustiego nie ma..."

Opublikowano
  • Autor
Ty jajka w domu grzejesz a Patryk cały czas tupał na mrozie i powtarzał "na h*j ja przyjechałem jak mustiego nie ma..."

taa widziałem się z nim i nic takiego nie gadał ściemniaczu :grin:

po co do Wrocka lecisz i kiedy ?

Opublikowano
Ty jajka w domu grzejesz a Patryk cały czas tupał na mrozie i powtarzał "na h*j ja przyjechałem jak mustiego nie ma..."

Początek i koniec spota idealnie opisuje poniższy utwór :kox:

Tupu tup po śniegu - YouTube

Opublikowano
Ty jajka w domu grzejesz a Patryk cały czas tupał na mrozie i powtarzał "na h*j ja przyjechałem jak mustiego nie ma..."

:grin:

Opublikowano

Mi w niedziele ciśnienie wyrobiliscie że w końcu w poniedziałek poplynolem :D. Ale oopcje mam odnośnie tatr :) jadę chyba ale z żoną hehehe okazało się ze ma 29 marca urodziny hahaha . Nauczymy was pić alkohol :) . Dam znać jak zaplace jak coś będą 2 miejsca wolne :)

Opublikowano

czy sa miejsca to juz musisz obserwowac temat , na tą chwile wolne sa 32 miejsca wiec juz bym je na Twoim miejscu klepał. W razie czego zawsze mozesz komus je odstapic

Opublikowano

Mówię o miejscach w samochodzie ;)

Opublikowano
jak coś będą 2 miejsca wolne :)

to zalezy, bo musti zachowuje sie jak baba w ciązy , u mnie w domu gadał ze nie jedzie a wieczorem w aucie mowił ze jedzie.Czekam na ostateczna decyzje bo dla mnie i kołka miejsca mam juz zaklepane , zostaja dwa , chyba ze kobita bedzie jechac na srodku a tam twardo wc**j :decayed:

Opublikowano

Ona moze tylko z przodu bo inaczej może pawiami rzucać :)

Opublikowano
Ona moze tylko z przodu bo inaczej może pawiami rzucać :)

kołek ma 196cm wzrostu , wątpie zeby zgodził sie na jazde z tyłu :D

Opublikowano

hehehe to niezły kołek :)

Opublikowano
  • Autor
jak coś będą 2 miejsca wolne :)

to zalezy, bo musti zachowuje sie jak baba w ciązy , u mnie w domu gadał ze nie jedzie a wieczorem w aucie mowił ze jedzie.Czekam na ostateczna decyzje bo dla mnie i kołka miejsca mam juz zaklepane , zostaja dwa , chyba ze kobita bedzie jechac na srodku a tam twardo wc**j :decayed:

nie jadę raczej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pracuje któryś z was lub bywa na białołęce lub józefowie ?

Opublikowano
  • Autor
pracuje któryś z was lub bywa na białołęce lub józefowie ?

Bongod na Bemowie

Opublikowano
pracuje któryś z was lub bywa na białołęce lub józefowie ?

Bongod na Bemowie

nie sądzę żęby chciało mu się dymać za wisłę :grin:

Opublikowano
SKRADZIONO BIAŁĄ A4B8 SEDAN 2012 DZIŚ Z POD BLOKU JAKBY KTOŚ COŚ ZAUWAŻYŁ PROSZĘ O KONTAKT 605-899-017

http://s13.postimg.org/hw1nus2df/2013_08_29_14_49_55.jpg

http://s13.postimg.org/4t61bic5f/2013_08_29_14_50_03.jpg

o kuźwa..... z pod bloku ????? to lece zobaczyć czy moja stoi.... Klepiesz milion tych tematów a nawet nie podasz gdzie, o której, cech auta....

Opublikowano

Hehe no też wątpię :)

---------- Post dopisany 07-02-2014 at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 15:35 ----------

Może jakieś rezanko?? :)https://imageshack.com/i/nrrfrxj

Opublikowano

rezaj u siebie takie listewki led :grin:

Opublikowano

Dobre nie? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.