Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.


lapawwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak wyżej w temacie proszę o opinię, czy niżej podany dystans z allegro będzie pasował do przednich drzwi mojego avanta z 98 roku.

http://allegro.pl/item950375367_dystanse_glosnikowe_audi_a3_a4_165_drzwi_przod.html

Pozdrawiam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy serdecznie za odpowiedzi. :hi:

Jakie byście zaproponowali głośniczki, żeby nie było większych problemów z ich instalacją oraz żeby ładnie brzmiały....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELIX Dark Blue 62.1 polecam plus maty oczywiście, u mnie weszły na styk na takich dystansach , lub troche tańsze HELIX też fajnie grają, jeśli wogóle chcesz zestaw odseparowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pesos to te Helixy odpowiadają dokładnie zawartości portfela na głośniki.

W avancie mam radyjko Pioneera DEH-2200UB 4x50W. (mam nadzieję że wystarczy mocy - ponieważ w tylnej klapie mam również jakieś dwa naprawdę mocne :gwizdanie: głośniki Pioneera). A może takie głośniki Hertz DSK 165 STP zamiast Dark Blue?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie polecasz Hertza? A co do rozmiaru głośników, miałeś jakiś problem z wstawieniem 16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale to znaczy że jak kupię jakieś 13 to będą na pewno pasować?

Bo gdzieś kiedyś czytałem że nawet przy trzynastkach są potrzebne dystanse....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: No to może jakieś w takim razie propozycje ciekawych trzynastek? Kolega coś mi ostatnio mówił o tych głośnikach Sinuslive SLF 130.... Nie znam się tak dokładnie na audio więc nie jestem w stanie ich poprawnie i obiektywnie ocenić. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 nie bierz rezaj 16 bedzie bez porównania choć nie wiem czy zabangla to bez pieca czarno widze

a druga sprawa jaka jest przestrzeń żebym upchnąć głośniki bez mocowania tashki tzn mam głośniki ground zero gzrc 16x mają 64 mm głebokości do tego dojdzie dystans wiec 30 lub mniejszy chyba 17 mm także 94 lub 81 zmieści sie to pod standardowy boczek

no i zwrotnica gdzie to upchnąć najlepiej, nie chciał bym go ładować w boczek bo ma filtry i trzeba by za każdym razem ściągać jak bede ustawiał głośniki po założeniu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale im krótsza długość kabla od głośnika do zwrotki tym lepiej, o desce już myślałem, a miałem nadzieje że ktoś jakiś patencik na to znalazł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose.... Tak myślałem żeby coś w tym stylu wstawić ale, moją niunią pojeżdżę jeszcze może z rok może więcej i rzucę ją dla młodszej :evil: więc nie ma co się tak z nią pieścić :tongue4:. Dlatego chciałbym wstawić coś w miarę normalnego, jakieś głośniki na przód, bo te z tyłu pioneera mi pasują. A konkretnie jakie głośniki (chodzi o model) 16 albo 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...