Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje zabawki BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,na forum jestem już jakiś czas,najpierw z A4ką :beksa: ,a teraz chcialem pokazac moje dwa dupowozy,

BMW 323i, z koncowki 1997r,

Przebieg 258tys potwierdzony ksiazka i ostatnim wpisem z lutego tego roku,

Wyposazenie raczej skromne :

-M-Pakiet,lacznie z czarna podsufitka,krzeslami i alufelgami 17',

-tempomat,

-klimatronik,

-el.szybki ( niestety tylko z przodu ),

-el.lusterka,

- ASC,

-abs,

-dwie poduchy,

-pelen komputer pokladowy,

- i takie tam pierdoly.

Jezeli auta nie sprzedam ( jest to moj 4ty samochod ),to na lato dostanie sprezynki -65mm na przod, Napewno inne kola ,bo te mi sie nie podobaja,musze sciagnac ten okropny hak . Na miejsce tego wiesniackiego radia w kolorze srebrnym SONY,powedruje cd,dvd radyjko firmy JVC ,ktore zostalo mi po Audi A4 MTM ,i ten wydech mi tu nie pasuje, szukam dwururki o ladnym brzmieniu .

gx1mRKU9.jpg

Pq2iFgwS.jpg

gx1mtLkA.jpg

aV2hs35i.jpg

gx1mSFgr.jpg

Pq2iHafJ.jpg

Pq2j3JnJ.jpg

Pq2iGCkJ.jpg

Pq2iH0h9.jpg

gx1mVFQi.jpg

gx1mvK2J.jpg

gx1mWleJ.jpg

Pq2iHwI0.jpg

Aha,radyjko juz przyszykowane na podmianke :

gx1tES5S.jpg

Pq2pRwDi.jpg

aV2nA_br.jpg

:lol:

Autko zostalo odswiezone nowym olejem,filtrem oleju, paliwa i kabinowym. Dostalo nowe plyny,lacznie z plynem do spryskiwaczy szyb , zostala odgrzybiona i nabita klimatyzacja . Zostalo zapodane nowe sprzeglo Sacha ( stare zaczelo lekko slizgac na 4tym biegu-dziwne ) i dokladka przedniego zderzaka .

aVXJkTi.jpg

Pq1hdpni.jpg

Pq1hdGQi.jpg

Pq1hemeJ.jpg

aVXKT9S.jpg

aVXMvqJ.jpg

aVXMRT0.jpg

aVXN0RA.jpg

aVXOJ6J.jpg

do tego dojdzie oklejenie samochodu do okola paskami Alpiny i orginalny zderzak przedni Alpiny:

. Pare zdjec na Alpinach :

57746518.th.jpg

63357513.th.jpg

37675113.th.jpg

61531273.th.jpg

44017843.th.jpg

Po malej polerce lakieru :

88675238.th.jpg

22409166.th.jpg

86540106.th.jpg

27549141.th.jpg

83906771.th.jpg

I wyprany srodeczek :

14265827.th.jpg

47711465.th.jpg

84376942.th.jpg

64827835.th.jpg

;)

29943835.jpg

27916233.jpg

44885974.jpg

65779621.jpg

Tu mala przymiarka rozporki od pana Nakretki :

24724970.jpg

43404106.jpg

87042178.jpg

Z tylnia rozporka byl maly problem bo trzebabylo szlifnąć ,ale juz siedzi :hyhy:

50851752.jpg

Podobnie z zawieszeniam przednim,ale to byl pikus!!!!

72032088.jpg

12402133.jpg

A tutaj juz u mechanika :

44971711.jpg

53913918.jpg

44814814.jpg

17101037.jpg

42427147.jpg

Pozatym wymienilem Wahacze ( 450zeta szt. :mur: ) , wentylowane tarcze z przodu + klocki,lozyska kol i lozyska makpersona, gumy i oslony amorow , olej w skrzyni ,wszystkie plyny lacznie z plynem do spryskiwaczy :wstyd: , tak,ze autko jest ogolni moge powiedziec , na -bdb :lol:

Autko na dzien dzisiejszy prezentuje sie tak :

12664828.jpg

87870231.jpg

86205578.jpg

38170536.jpg

75429218.jpg

15256482.jpg

85318901.jpg

13954030.jpg

93892062.jpg

35323593.jpg

62606128.jpg

72558245.jpg

49295229.jpg

85784624.jpg

18746072.jpg

PqbtF1S.jpg

73764837.jpg

Wiem,ze niektórym sie nie spodoba,zwłaszcza brak przedniego zderzaka i pomarańczy,ale narazie tak musi zostac. Zonka pomyka autkiem do pracy i jest zadowolona :D

ps. prosze o szczere wypowiedzi, Czy naprawde jest tak do bani????????

50100492.th.jpg

e30 M - Alpinka????? :hyhy:

51732895.jpg

e36 M-pakiet - Alpinka tez moze byc!!!!!!!

A tak wyglądaja moje kółka : 99683897.jpg 33515713.jpg

16011104.jpg

Mała polerka lakieru :2:

62944496.jpg

64087262.jpg

53168062.jpg

31441560.jpg

22988246.jpg

76399116.jpg

I mały gadżecik do kółek , wentyle Alpina :yeah:

92150528.jpg

12869062.jpg

51326358.jpg

36887826.jpg

38627371.jpg

^^"

:puppyeyes:

Komentarze bardzo mile widziane, zwłaszcza te na "-"

Oto kolejny dupowóz ze stajni BMW: e61 535d ,ze 293kucami pod maską ( tyle ponoć dostała z fabryki :mrgreen: ) . Model 2004 , ful opcja,oczywiście bez M - paka, kupiona od prywatnej osoby ( za śmieszne pieniądze ;) ) ,serwisowana do końca w BMW Ekris- Utrecht. Zadnych modów nie przewiduje ,no poza jednym ( który już zrobiłem ) ,mianowicie ściągłem oznaczenia z klapy bagażnika :mrgreen: ,Fajnie wygląda jak zjada na skrzyżowaniu wszystkie BMW :lol: :mrgreen: Autko z oryginalnym przebiegiem 269tyś.km i ciągle rośnie . Fotki ze środka jak tylko żonka posprząta po sobie- bo to jej wozidło :puppyeyes:

bmw1u.jpg

bmw2f.jpg

bmw3l.jpg

bmw4.jpg

bmw5l.jpg

ps. Myśle nad zmianą felunku na BBSy 20'

Opublikowano

To mi się podoba :good:

:kox:

PS Nie chcesz sprzedać :naughty: ?

Opublikowano

ładne seryjne auto :) i tak ma zostać.. średnio wyglądają końcówki wydechu, za dużo napisów alpina..

radio też wstaw jakieś bardziej gustowne..grać i tak tu nie będzie bo e36 to kiepski egz. do car audio,

możesz wymienić podsufitkę na black matt..+ elektryka w tylnych drzwiach..+ lusterko wsteczne m3..

Opublikowano

na - to mi się naklejki nie podobaja się :tongue4: , alpina prezentuje się przekozacko :shocked:

druga bunia jka to bunia seria :decayed:

Opublikowano

Z tego co zrozumiałem to "żonka" jeździ do pracy i e36 i e61 :) To czym Ty jeździsz do pracy ;]

na + :

- felgi

- radyjko JVC

na - :

- za dużo naklejek "alpina"

Co do drugiej fury to nie będę się wypowiadał, bo ogólnie mi się nie podoba - kwestia gustu oczywiście.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ładne to E36 tylko fakt za dużo tej Alpiny :tongue4:

Opublikowano

Świetna furmanka :kox: zrobiona ze smakiem a nie przesadnie, jak dla mnie naklejek jest w sam raz. Ale ta trójeczka widziała by mi się bardziej w bieli, felunek robi wielką robotę, a o wentylach nie będe wspominał :travolta: A ten kombiacz mi się nie widzi :no:

Opublikowano

Niestety,e61 sama w sobie jest brzydkim samochodem dlatego jest taka śliczna :tongue4: zwłaszcza bez wieśniackiego M-pakietu :polew: :polew: :polew: . Felgi bedą napewno inne i większe ,a co do Alpiny,to miał być wsadzany piec 3.3Alpina,ale niestety gosciu przegioł z ceną :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

e36 w m-pakiecie piekna sprawa ja mialem poprzednie autko tez e36 w sedanie w m-pakiecie 325 i smigalem nią bardzo długo i byłem bardzo zadowlony wiec dbaj o nią za kilkanascie lat bedzie zabytkie wiec szkoda takiego egzemplarza ! trzym go a kiedys bedzie wart kupe kasy :D

Opublikowano

E36 fajne ale szkoda że nie coupe :cool1: no i oklejona jak by miała być reklamą :polew: Czuć jakąś różnice po zamontowaniu rozpórej ???

E61 super zwłaszcza z takim motorkiem ale wnętrze ma brzydkie :sick3:

Opublikowano

E36 fajne ale szkoda że nie coupe :cool1: no i oklejona jak by miała być reklamą :polew: Czuć jakąś różnice po zamontowaniu rozpórej ???

E61 super zwłaszcza z takim motorkiem ale wnętrze ma brzydkie :sick3:

Kolego, zobacz jak wyglądają Alpiny ,i w tedy się wypowiadaj :wallbash:

A co do e61, to skąd wiesz jak mam w środku?????

Opublikowano

E36 fajne ale szkoda że nie coupe :cool1: no i oklejona jak by miała być reklamą :polew: Czuć jakąś różnice po zamontowaniu rozpórej ???

E61 super zwłaszcza z takim motorkiem ale wnętrze ma brzydkie :sick3:

Kolego, zobacz jak wyglądają Alpiny ,i w tedy się wypowiadaj :wallbash:

A co do e61, to skąd wiesz jak mam w środku?????

Naklejki to festyn! To tak jak na A4 1,6 naklejają S4 :polew: Auto nigdy nie powinno wyglądać na szybsze niż jest!!!

Co do e61 to mój były szef miał identyczną tylko kolor grafit i wnętrze było wstrętne - deska , kierownica i to pokrętło świecące jak z odpustu- to już nie bmw :cool1: Naprawdę stary takie jest moje zdanie :confused4:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 21:20_________________________________________________...aha też miałem kiedyś BMW a teraz jestem w trakcie poszukiwania następnej :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.