Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy Chip Dynosoft Wroclaw Maj 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8.Klecha86 - audi A4 1,9 tdi AFN - termin dowolny

Opublikowano

a4 1.9tdi AJM - może ja, ale to wszystko zależy od diagnozy, która już niedługo w Dyno :wink4:

Opublikowano

jesli nie zbierze sie te 10 osob termin zostaje przerzucony na nastepny miesiac??

Obecna lista

1. Dobry znajomy vronki - Audi A4 B6 AVF - termin dowolny

2. LORD DIABLO - Audi a4 B5 1.9 tdi AFN - termin dowolny

3. segler - Golf MK IV 1,9 tdi ALH - termin dowolny

4. Dohins - skoda fabia 1.9tdi ATD - termin dowolny

5. kristof2009 - audi a4 b3 1.9 tdi awx - termin dowolny

6. Kamiel, Audi A3 8P, BKD 2.0 tdi.

7. Greg75, octavia 2 140ps

8. Klecha86 - audi A4 1,9 tdi AFN - termin dowolny

9. ArkadiuS :mysli:

Opublikowano

wpiszcie mnie na listę :cool1:

audi a4 1.9tdi AJM

Opublikowano

wpiszcie mnie na listę :cool1:

audi a4 1.9tdi AJM

jesli nie zbierze sie te 10 osob termin zostaje przerzucony na nastepny miesiac??

Obecna lista

1. Dobry znajomy vronki - Audi A4 B6 AVF - termin dowolny

2. LORD DIABLO - Audi a4 B5 1.9 tdi AFN - termin dowolny

3. segler - Golf MK IV 1,9 tdi ALH - termin dowolny

4. Dohins - skoda fabia 1.9tdi ATD - termin dowolny

5. kristof2009 - audi a4 b6 1.9 tdi awx - termin dowolny

6. Kamiel, Audi A3 8P, BKD 2.0 tdi.

7. Greg75, octavia 2 140ps

8. Klecha86 - audi A4 1,9 tdi AFN - termin dowolny

9. ArkadiuS - audi a4 1.9tdi AJM

jeszcze tylko jedna osoba :naughty: i w maju chip :kox:

Opublikowano

Gdybym już nie był "zrobiony", to na pewno bym się zapisał.

Każdy kto się waha, powinien się zdecydować. Na 100% nie będzie żałował wydanej kasy.:)

Opublikowano

witam.

a czy do listy mozna dopisac BMW 530D e61 ? :)

jesli tak wtedy byc moze zalatwie jeszcze 520d e60;

dodam ze jestem wlascicielem takze audi a3 2.0TDI ale ten bedzie fabryczny :)

Opublikowano

Witam

Dziś byłem rozpytać o chipowanie w Dynosoft, człowiek którego spotkałem polecił mi zajrzeć na Waszą stronę i proszę taka miła niespodzianka.

Jestem zainteresowany profesjonalną usługą więc proszę o wpisanie mnie na listę majową.

Mam AUDI A6 2 TDI 140 BRE ze skrzynią multitronic.

Pozdrawiam i czekam na termin :good:

Opublikowano

Obecna lista

1. Dobry znajomy vronki - Audi A4 B6 AVF - termin dowolny

2. LORD DIABLO - Audi a4 B5 1.9 tdi AFN - termin dowolny

3. segler - Golf MK IV 1,9 tdi ALH - termin dowolny

4. Dohins - skoda fabia 1.9tdi ATD - termin dowolny

5. kristof2009 - audi a4 b6 1.9 tdi awx - termin dowolny

6. Kamiel, Audi A3 8P, BKD 2.0 tdi.

7. Greg75, octavia 2 140ps

8. Klecha86 - audi A4 1,9 tdi AFN - termin dowolny

9. ArkadiuS - audi a4 1.9tdi AJM

10.marchem - AUDI A6 2 TDI 140 BRE ze skrzynią multitronic

no to mamy komplecik :) prosze o kontakt co i jak z terminami dla mnie najbardziej pasuje kazda sobota :)

Opublikowano

Obecna lista

1. Dobry znajomy vronki - Audi A4 B6 AVF - termin dowolny

2. LORD DIABLO - Audi a4 B5 1.9 tdi AFN - termin dowolny

3. segler - Golf MK IV 1,9 tdi ALH - termin dowolny

4. Dohins - skoda fabia 1.9tdi ATD - termin dowolny

5. kristof2009 - audi a4 b6 1.9 tdi awx - termin dowolny

6. Kamiel, Audi A3 8P, BKD 2.0 tdi.

7. Greg75, octavia 2 140ps

8. Klecha86 - audi A4 1,9 tdi AFN - termin dowolny

9. ArkadiuS - audi a4 1.9tdi AJM

10.marchem - AUDI A6 2 TDI 140 BRE ze skrzynią multitronic

no to mamy komplecik :) prosze o kontakt co i jak z terminami dla mnie najbardziej pasuje kazda sobota :)

a nie czekamy na kolege konradus on ma 2 bumy do chipsa , moze cos by taniej jeszcze bylo, wyszło by z nim 12 aut :>
Opublikowano

odnioslem wrażenie (może mylne) ze zostalem zignorowany....

Opublikowano
  • Autor

odnioslem wrażenie (może mylne) ze zostalem zignorowany....

konradus to nie tak - kolegom sie tak spieszy do wirusa, ze jak tylko lista osiagnela 10 to juz im sie oczy zaswiecily:)

w twojej sprawie zadalem pytanie chlopakom z Dyno na PM i przy okazji prosilem zeby podali detale co do umawiania terminow.

Mysle ze lada chwila sie odezwa i bedziemy wiedziecz czy bawarki mogą się podłączyć:)

Opublikowano

dziekuje serdecznie koledze za zainteresowanie i pomoc. w zwiazku z tym z bylem w okolicy to zajechalem do dyno... po milej rozmowie zaproponowano 1200zl przy grupowym czipie... :)

czekamy wiec na zamkniecie listy.

pzd k.

odnioslem wrażenie (może mylne) ze zostalem zignorowany....

konradus to nie tak - kolegom sie tak spieszy do wirusa, ze jak tylko lista osiagnela 10 to juz im sie oczy zaswiecily:)

w twojej sprawie zadalem pytanie chlopakom z Dyno na PM i przy okazji prosilem zeby podali detale co do umawiania terminow.

Mysle ze lada chwila sie odezwa i bedziemy wiedziecz czy bawarki mogą się podłączyć:)

Opublikowano

8.Klecha86 - audi A4 1,9 tdi AFN - termin dowolny

Klecha hehe :polew:. Gdzie Ty z tym padłem. Przecież Ty nawet do nich nie dojedziesz 60 km. Chłopaki z dyno jak to zobaczą to sie załamią. :wink4:

Pozdro

ZC

Opublikowano

odniosłem wrażenie (może mylne) ze zostałem zignorowany....

sorki za odczucia po prostu tak jak napisał kolega zaświeciły sie oczy i spieszy sie do wirusa :)[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 16:46_________________________________________________mam pytanie jak to w ogóle będzie wyglądało czy pojedziemy wszyscy od razu grupowo czy inwidualnie każdy będzie miał ustawiony termin i ile będzie trwał cały czas operacji ???

Opublikowano

dziekuje serdecznie koledze za zainteresowanie i pomoc. w zwiazku z tym z bylem w okolicy to zajechalem do dyno... po milej rozmowie zaproponowano 1200zl przy grupowym czipie... :)

czekamy wiec na zamkniecie listy.

cos słabo negocjowałeś :confused4:

Przy 10 autach 1000zl przy 15 - 900zl. Wpisac na liste?

miało być jak wyżej :mysli:

Opublikowano

czy słabo negocjowałem? byc moze- powiedziano mi tylko ze w zwiazku z tym ze robia glownie VAGi oraz ze w przypadku bmw musza "inaczej podejsc do sprawy/nowszy sterownik czy jak tam zwal" cena 1200 ("normalnie" 1800)

dziekuje serdecznie koledze za zainteresowanie i pomoc. w zwiazku z tym z bylem w okolicy to zajechalem do dyno... po milej rozmowie zaproponowano 1200zl przy grupowym czipie... :)

czekamy wiec na zamkniecie listy.

cos słabo negocjowałeś :confused4:

Przy 10 autach 1000zl przy 15 - 900zl. Wpisac na liste?

miało być jak wyżej :mysli:

Opublikowano

konrad a ty tylko swoja bume podkrecasz , bo pisałes ze jeszcze kolega jakis twoj ma tez wrzucać softa :> to jak narazie z toba jest 11 osob.

Opublikowano

czy słabo negocjowałem? byc moze- powiedziano mi tylko ze w zwiazku z tym ze robia glownie VAGi oraz ze w przypadku bmw musza "inaczej podejsc do sprawy/nowszy sterownik czy jak tam zwal" cena 1200 ("normalnie" 1800)

dziekuje serdecznie koledze za zainteresowanie i pomoc. w zwiazku z tym z bylem w okolicy to zajechalem do dyno... po milej rozmowie zaproponowano 1200zl przy grupowym czipie... :)

czekamy wiec na zamkniecie listy.

cos słabo negocjowałeś :confused4:

Przy 10 autach 1000zl przy 15 - 900zl. Wpisac na liste?

miało być jak wyżej :mysli:

ok, skoro vronka zaczął organizować grupowe wirusowanie, to niech dokończy temat dla grupy VAG ;), oczywiście spoza grupy tez rabat jak wynegocjowałeś (osobiście nie mam chęci dokładać do wirusa bmw :decayed:) bo 200zł (w przypadku 10aut VAG) robi różnice na takiej kwocie :cool1:

Opublikowano

Arek szykuj tałzena i wybieraj termin :naughty: ja sie pisze na 17.05.2010r :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.