Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy Chip Dynosoft Wroclaw Maj 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy 2.0 TFSI Q podeszłoby pod temat..?

Opublikowano

Arek szykuj tałzena i wybieraj termin :naughty: ja sie pisze na 17.05.2010r :>

I to mi się podoba ;). Ja ostatni tydzień maja...właśnie jestem w trakcie rejestracji B5 ;)

Opublikowano

Czy 2.0 TFSI Q podeszłoby pod temat..?

Adam a czemu mialoby nie podejsc :mysli: dopisuj sie do listy i zamawiaj termin :naughty:

Kamil - pewnie polecimy w 3-4 furki na czipsa, sadze ze DYNO w dzien nie przerobi 12aut :tongue4:

a wiec lista jest nastepująca:

1. Dobry znajomy vronki - Audi A4 B6 AVF - termin dowolny

2. LORD DIABLO - Audi a4 B5 1.9 tdi AFN - termin dowolny

3. segler - Golf MK IV 1,9 tdi ALH - termin dowolny

4. Dohins - skoda fabia 1.9tdi ATD - termin dowolny

5. kristof2009 - audi a4 b6 1.9 tdi awx - termin dowolny

6. Kamiel, Audi A3 8P, BKD 2.0 tdi.

7. Greg75, octavia 2 140ps

8. Klecha86 - audi A4 1,9 tdi AFN - termin dowolny

9. ArkadiuS - audi a4 1.9tdi AJM

10. marchem - AUDI A6 2 TDI 140 BRE ze skrzynią multitronic

11. konradus - BMW 530D e61

12. adameczek - Audi A4 b8 2.0 TFSI Q

p.s. to może jeszcze skusza sie 3 osoby i bedzie za 900zł :decayed:

Opublikowano

Czy 2.0 TFSI Q podeszłoby pod temat..?

silnik podejdzie ale napęd Q :thumbdown: (nie ma hamowni na Q), ale w tym przypadku trzeba zadzwonić do Patryka.

Opublikowano

ja juz jestem na 13.05 zapisany :> wiec dzwoncie panowie i ustalajcie terminy

Opublikowano

Ja wypadam bo nie ma hamowni 4x4

Opublikowano

Witam

Rozumiem, że mam sie indywidualnie umówić na termin z Dynosoft powołując sie na "listę" ? :embarrassed:

Jeśli jest inaczej to proszę o info

Pozdrawiam

P.S. nie mogę sie doczekać!!!

Opublikowano

Ja wypadam bo nie ma hamowni 4x4

a wiec lista jest nastepująca:

1. Dobry znajomy vronki - Audi A4 B6 AVF - termin dowolny

2. LORD DIABLO - Audi a4 B5 1.9 tdi AFN - termin dowolny

3. segler - Golf MK IV 1,9 tdi ALH - termin dowolny

4. Dohins - skoda fabia 1.9tdi ATD - termin dowolny

5. kristof2009 - audi a4 b6 1.9 tdi awx - termin dowolny - rezerwuje 17.05. :>

6. Kamiel, Audi A3 8P, BKD 2.0 tdi.

7. Greg75, octavia 2 140ps

8. Klecha86 - audi A4 1,9 tdi AFN - termin dowolny

9. ArkadiuS - audi a4 1.9tdi AJM

10. marchem - AUDI A6 2 TDI 140 BRE ze skrzynią multitronic

11. konradus - BMW 530D e61

p.s. Adam a dowiadywałes sie ze nie darady u ciebie zrobic czipsa??? (to juz potwierdzone 100%?) qrde szkoda :(

Opublikowano

Witam

SodiumBul Audi TT 224 Quattro dopisuje się do listy. Termin był ustalany wcześniej indywidualnie z Mirasem na 12.05.2010 mam nadzieję że jest aktualny.

Dla zainteresowanych - Quattro-Haldex będzie odłączone(tył) i zostanie z hamowany na przedniej osi - info od DynoSoftu

Opublikowano

a wiec lista jest nastepująca:

1. Dobry znajomy vronki - Audi A4 B6 AVF - termin dowolny

2. LORD DIABLO - Audi a4 B5 1.9 tdi AFN - termin dowolny

3. segler - Golf MK IV 1,9 tdi ALH - termin dowolny

4. Dohins - skoda fabia 1.9tdi ATD - termin dowolny

5. kristof2009 - audi a4 b6 1.9 tdi awx - termin dowolny - rezerwuje 17.05.

6. Kamiel, Audi A3 8P, BKD 2.0 tdi.

7. Greg75, octavia 2 140ps

8. Klecha86 - audi A4 1,9 tdi AFN - termin dowolny

9. ArkadiuS - audi a4 1.9tdi AJM

10. marchem - AUDI A6 2 TDI 140 BRE ze skrzynią multitronic

11. konradus - BMW 530D e61

12. SodiumBul Audi TT 224 Quattro

13. adamemczek (dowiedz sie jak z toba będzie,czy tez sie kwalifikujesz , skoro SodiumBul ma tez Q i można :> ) :mysli:

Opublikowano

rezerwuje 15.05

Opublikowano

Niestety po konsultacji z dynosoftem grupowe chipowanie jest jedynie dla TDI tak więc wypisuje się z listy.

Opublikowano

Niestety po konsultacji z dynosoftem grupowe chipowanie jest jedynie dla TDI tak więc wypisuje się z listy.

szkoda ;(

lista na maj

1. Dobry znajomy vronki - Audi A4 B6 AVF - termin dowolny

2. LORD DIABLO - Audi a4 B5 1.9 tdi AFN - termin dowolny

3. segler - Golf MK IV 1,9 tdi ALH - 17.05 (poniedziałek) - godz.16:30

4. Dohins - skoda fabia 1.9tdi ATD - termin dowolny

5. kristof2009 - audi a4 b6 1.9 tdi awx - 17.05. godz.9:00 [cała akcja trwa ok.2,5h] :evil:

6. Kamiel, Audi A3 8P, BKD 2.0 tdi.

7. Greg75, octavia 2 140ps

8. Klecha86 - audi A4 1,9 tdi AFN - 19.05 godzina 9:00

9. ArkadiuS - audi a4 1.9tdi AJM

10. marchem - AUDI A6 2 TDI 140 BRE ze skrzynią multitronic

11. konradus - BMW 530D e61

12. sebol 23 - audi a4 1.9TDI - 21.05 godzina 9 rano

p.s. Patryk czy mozna przyjechac do was w poniedziałek na godz.13??? :mysli: [mam w tej sprawie dzownic do mirasa?]

info wazne: dzowncie i umawiajcie sie na chipsa z mirasem oto nr do niego: 502-730-289

dajcie znac kto bedzie tez na 17.05.

Opublikowano

Załapie się jeszcze moja A4 1,9 TDI 101PS[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 17:52_________________________________________________Dzwoniłem i umówiłem się na 21.05 godzina 9 rano :evil:

Opublikowano

a ja mam termin na 17.05 (poniedziałek) - 16.30

w ostatni czwartek byłem u chłopaków na diagnostyce, więc mam nadzieję, że pójdzie szybciej :)

Opublikowano

ja mam termin na 19 .05 godzina 9 :)

Opublikowano

hehe to co oni 1 aUTO dziennie robia :tongue4:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 23:01_________________________________________________

Załapie się jeszcze moja A4 1,9 TDI 101PS[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 17:52_________________________________________________Dzwoniłem i umówiłem się na 21.05 godzina 9 rano :evil:

sebol23 a czemu cie nie ma na liscie :mysli:

lista na maj

1. Dobry znajomy vronki - Audi A4 B6 AVF - termin dowolny

2. LORD DIABLO - Audi a4 B5 1.9 tdi AFN - 13.05 (czwartek)

3. segler - Golf MK IV 1,9 tdi ALH - 17.05 (poniedziałek) - godz.16:30

4. Dohins - skoda fabia 1.9tdi ATD - termin dowolny

5. kristof2009 - audi a4 b6 1.9 tdi awx - 17.05.(poniedziałek) godz.9:00 [cała akcja trwała 45min]

6. Kamiel, Audi A3 8P, BKD 2.0 tdi.

7. Greg75, octavia 2 140ps

8. Klecha86 - audi A4 1,9 tdi AFN - 19.05 (środa) godzina 9:00

9. ArkadiuS - audi a4 1.9tdi AJM

10. marchem - AUDI A6 2 TDI 140 BRE ze skrzynią multitronic - 24.05 godz.16:30 (poniedziałek)

11. konradus - BMW 530D e61

12. sebol 23 - audi a4 1.9TDI - 21.05 (piątek) godzina 9 rano

Podawajcie swoje terminy :)

Opublikowano

Witam

Jestem umówiony na 24.05 godz. 16.30 :gwizdanie:

Opublikowano

Witam bylem w Dynosofcie i naprawde polecam wszystkim auto smiga teraz ze szok! :good:

Opublikowano

kto ma jeszcze termin na 17.05 tak do poludnia ??

p.s. to fajnie LORD DIABLO ze wszystko :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.