Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Problem z turbiną!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

;( pomóżcie mi.

padła mi turbina już drugi miesiąc szukam i nic wiec wy wszyscy klubowicze tego portalu to ostatnia deska ratunku. wirnik w mojej turbinie sie rusza na boki w otworze ssącym . co proponujecie, lub polecacie numer jej 28145702 ;(

Opublikowano

wymienić,albo oddać do regeneracji

Opublikowano

Wszystko zależy od kosztów, zorientuj się ile by kosztowała regeneracja, może się okazać że bardziej opłacalny będzie zakup używanej/regenerowanej np. na allegro, warto też zastanowić się jak by wyglądały koszty zamontowania mocniejszej turbiny, może nie koniecznie od np. AWXa ale chociażby z AFNa :) (oczywiście wtedy trzeba by robić jeszcze sterowanie kierownicami)

Opublikowano

mam audi a4 1.9 tdi 1z 96. zauważyłem niewielkie ilosci oleju w przewodach od chłodzenia turbiny co to oznacza?

Opublikowano

;( pomóżcie mi.

padła mi turbina już drugi miesiąc szukam i nic wiec wy wszyscy klubowicze tego portalu to ostatnia deska ratunku. wirnik w mojej turbinie sie rusza na boki w otworze ssącym . co proponujecie, lub polecacie numer jej 28145702 ;(

wysłałem ci info--- http://allegro.pl/item969271144_vw_passat_b5_audi_a4_1_9_tdi_90km_turbosprezarka.html

a tak wogole to masz 2 takie watki !!

Opublikowano

niedawno w dziale sprzedam byla oferta z turbina do naszych 1Z poszukaj moze aktualne??

Opublikowano

Polecam regenerację w Turbo Tec. Nie jest tanio, ale dają 2 lata gwarancji. Sprzedają też nowe turbiny.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dziekuje wam. mam turbinke wymieniona i autko smigalo 2 dni teraz sniga 1,2 niezle ma ciag ale 3,4,5 to poraszka. a skrzynia automatyczna . ;(

teraz wymieniłem wszystko filtry olej 0w30 mobila przeczyszczony układ powietrza interkuler.gdy odpalam autko biały dym ale gdy odpaodpali po 10 krenceniu to po 30 sekundach jest już ok ale już rozrusznik mi pada. do tego wczoraj swiatła mi klekły mijania. na tą chwile włożyłam już 6000 zeta. niemam już sił. miał waga zrobionego i czysto. ;(

NIE WIEM JUŻ CO ROBIĆ!!!!! SPRZEDAĆ CZY CO??? ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 16:46_________________________________________________Z góry dziekuje wam za pomoc. :)

jestem z mysłowic jak macie jakiegoś mechanika .

mam te autko już 5 lat nigy nie zawiodło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.