Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fele tragedia :wallbash: nic a nic nie pasują do B5 :no: ... po za tym buda fajna i ważne ze avant w przyzwoitym kolorze :D gratki Pozdro :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

MaxsteRR- kiedy ustawiamy się na mały spot? :>

Jak skończę z be piątką :tongue4:

auto ładne i foty też :kox:

ale straszna koza :thumbdown:

:cicho: to zostawiam na koniec :decayed:

Fele tragedia :wallbash: nic a nic nie pasują do B5 :no: ... po za tym buda fajna i ważne ze avant w przyzwoitym kolorze :D gratki Pozdro :good:

A mi się podobają :decayed:

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 22:30_________________________________________________dsc15972.jpg

dsc1594r.jpg

dsc1577t.jpg

dsc1571e.jpg

dsc15722o.jpg

Opublikowano

hehe no koozka jest jak moja :) moze male vt zeby marudy forumowe zadowolic ?? hehe :)

fela jak fela wg mnie nie jest zla wazne ze Germanska taka hehe a nie jak z JDM co u niektorych :)

no a ze majster od fot jestes to juz po 1 str wiadomo

co planujes zrobic z bocznymi listwami progowymi ?

Mi w glowie swita ze nie kupie nowych a utne te cypki jakos to zabezpiecze i kuipe z allegrogo laminat na metry i z pomalowaniem wyjdzie jak za nowe oRi a juz zima im straszna nie bedzie mysle xD

Opublikowano
  • Autor

Żadnego VT :tongue4: Pójdzie w dół, ale jeszcze nie teraz.

Co do listw drzwiowych, to też myślałem o odcięciu tego i zaszpachlowaniu i pomalowaniu. Bez listw bardziej mi się podoba, jak w przedliftach. Ale dorwałem tanio listwy ori z S4 wraz z progami więc będę zakładał komplet z eSy :wink4:

A jak Ci idzie montaż FIS'a ? :naughty:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 14:55_________________________________________________Kolejny fant w kolejce do montażu :gwizdanie: Kosz też mam, ale nie zmieścił się w kadr :tongue4:

20110407866.jpg

Opublikowano

2DIN :evil:

Jakie radyjko tam przewidujesz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

2DIN :evil:

Jakie radyjko tam przewidujesz :mysli:

Ja się zawsze zastanawiałem dlaczego to takie drogie jak ktoś wie co sprzedaje, no i w ASO a to aluminiowy kosz jest :przebiegly: Ja zawsze myślałem, że plastikowy :tongue4:

A na razie symfonia tam wyląduje, a później może RNS-D lub E :wink4:

Jutro przychodzi kolejna tajemnicza i wielka paczka :evil::tongue4:

Opublikowano

2DIN :evil:

Jakie radyjko tam przewidujesz :mysli:

Ja się zawsze zastanawiałem dlaczego to takie drogie jak ktoś wie co sprzedaje, no i w ASO a to aluminiowy kosz jest :przebiegly: Ja zawsze myślałem, że plastikowy :tongue4:

A na razie symfonia tam wyląduje, a później może RNS-D lub E :wink4:

Jutro przychodzi kolejna tajemnicza i wielka paczka :evil::tongue4:

aparat sprzedałeś czy co :polew: :polew: ja mam symphony ale wleci tam dopiero przy sprzedaży auta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

aparat sprzedałeś czy co :polew: :polew: ja mam symphony ale wleci tam dopiero przy sprzedaży auta

Jeszcze nie sprzedałem :decayed: 2din za 250 zł wyrwałem :cool1: :gwizdanie:

A co masz teraz za radio? Z resztą sam sprawdzę :tongue4:

Opublikowano

aparat sprzedałeś czy co :polew: :polew: ja mam symphony ale wleci tam dopiero przy sprzedaży auta

Jeszcze nie sprzedałem :decayed: 2din za 250 zł wyrwałem :cool1: :gwizdanie:

A co masz teraz za radio? Z resztą sam sprawdzę :tongue4:

teraz jeszcze nic nie mam, jestem w trakcie polowania :przebiegly: ale u mnie to tylko nie fabryczne w chodzi w role :evil:

Niezła cenka, ja za swoje dałem prawie 3 razy tyle :disgust: ale wszystko jest łącznie z radiem i śrubkami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Też patrzyłem na nie fabryczne, ale w sumie zależy mi na RDSie na FISie a nie pustym polu i sterowaniu radiem z kierownicy, bo na razie to przyciski służą do odstresowywania się :decayed: :decayed:

Co do ceny, to gdybym się nie spóźnił, to też miałbym kompletny 2din z symfonią za 250 :wallbash:

Opublikowano

Też patrzyłem na nie fabryczne, ale w sumie zależy mi na RDSie na FISie a nie pustym polu i sterowaniu radiem z kierownicy, bo na razie to przyciski służą do odstresowywania się :decayed: :decayed:

Co do ceny, to gdybym się nie spóźnił, to też miałbym kompletny 2din z symfonią za 250 :wallbash:

tak czy tak cena konkretna :kox: a co do pustego pola da sie przyzwyczaić :decayed: i tak nic sensownego tam nie pokazywało przy fabrycznym :tongue4:

Opublikowano

haha maxsterr wyczailes moja miejscowke na fotki:D

a moze tak foto na dwie bryki?:> :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

zapomialem ci odpisac w sprawie progów, moje beda montowane na dole na ori katownikach, u gory jeszcze sie zastanawiam czy ori mocowania czy klej do szyb:) nie sa jeszcze zalozone

co do 2din to tez kupilem ale za 270pln :kox:

moze jak juz ogarniesz to u siebie to pomozesz przy moim? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

haha maxsterr wyczailes moja miejscowke na fotki:D

a moze tak foto na dwie bryki?:> :gwizdanie: :cool1:

Wiem :cool1: :gwizdanie:

Sesje na dwie bryki zrobimy, ale jak ogarnę progi, listwy i zderzaki :decayed: Na chwilę obecną nie mam nawet zwykłych listw progowych i drzwiowych :decayed:

moze jak juz ogarniesz to u siebie to pomozesz przy moim?

Raczej nic trudnego w tym nie ma :tongue4: Chociaż Ty będziesz miał problem z klimatronikiem...

A kolor konsoli jaki masz? :chytry:

Opublikowano

mam czarna, wydaje mi sie ze idealnie pod kolor ale to ocenie jak bede mial auto :)

wlasnie chodzi o klimatronik i o wlaczniki swiatel.... ja moge sie bawic srubkami, kabli nie trawie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolejna duża paczka :decayed:

20110409870.jpg

20110409868.jpg

Opublikowano

widzę lecisz z modami ostro :decayed:

Opublikowano
  • Autor

widzę lecisz z modami ostro :decayed:

No coś trzeba robić :cool1::decayed:

Opublikowano

a u mnie narazie mody w miejscu stoja :( za duzo na ten miesiac za jedna jałmużne miesiecznie :kwasny:

ladny zderzak taki mi sie marzy :slina:

Opublikowano

na tył też rs-a wrzucasz?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.