Treść opublikowana przez paulpk
-
Nie działa FIS , kontrolki i klimatronik :(
@tatuazeee Wielkie dzięki za podpowiedz ... na razie działa wszystko (na drogi dzień się samo naprawiło i działa do dzisiaj ) ale chyba profilaktycznie wyciągnę zegary i posprawdzam wszystko i popryskam kontaktem Pozdrawiam
-
Nie działa FIS , kontrolki i klimatronik :(
Ale co mają zegary do klimatronika ... logika podpowiada, że jakiś zimny lut gdzieś jest albo coś szlak trafił ... ale co łączy te oba urządzenia ... jutro podpinam pod kompa i szukam ...
-
Nie działa FIS , kontrolki i klimatronik :(
Cytuje specjalnie dla ciebie ... bo " zaśmiecam " posta a nie forum ... i z optymizmem nadal czekam, że ktoś coś wie na ten temat, dziękuje dobranoc Fido.
-
Nie działa FIS , kontrolki i klimatronik :(
Wiem, ale to są bardzo specyficzne i dobrze opisane objawy i może ktoś miał już taki problem dlatego najpierw pytam ... ale dzięki za zainteresowanie PS nie każdy ma dostęp do diagnostyki w niedziele
-
Nie działa FIS , kontrolki i klimatronik :(
tak zrobię jutro... ale liczyłem na doświadczenie ludzi forum ale jaz zwykle w internetach nic nie ma i nikt nie pomógł
-
Nie działa FIS , kontrolki i klimatronik :(
Witam ... Przeszukałem 10 stron tematów w "Układ elektryczny " i nic nie znalazłem więc piszę. Rano było wszystko ok, ale po pracy wsiadam w auto przekręcam kluczyk zapalają się wszystkie kontrolki jak to na zapłonie, ale nie świeci się FIS ( pełny kolorowy ) i panel klimatronika jest ustawiony na OFF. Mało tego po odpaleniu auta i włączeniu świateł mijania nic się nie zapala na zegarach ani ich nie podświetla tylko zapaliły się kontrolki AirBaga i Kontroli trakcji , nie działa tez dźwięk kierunków i oczywiście szczałka nie mruga. Klimatronik w pozycji off i nie da się go włączyć : ( na dodatek świeci się panel klimatronika nawet jak auto jest zamknięte. Jeszcze sam nic nie grzebałem bo najpierw wole się zapytać od czego zacząć ... z góry dziękuje za odpowiedzi i podpowiedzi Pozdrawiam. Ktoś coś ??
-
Po Zakupie B6 2,5 Tdi, Dgl
@oca69 no fajnie dzieki za info ale bardziej mi chodzi o kogos z mojego miasta zeby sie spotkac i ogarnac temat ...
-
Po Zakupie B6 2,5 Tdi, Dgl
Witam. Szukam kogoś kto ogarnia a4 b6 w 2,5 tdi 155 km. Chciał bym sie spodkac i dowidziec sie czy wtopiłem czy cos z dziuni bedzie. Nie zabardzo znam sie na dieslu i tym modelu. Jak cos to pisac . Pozdrawiam
-
[ALL] Jaką masz prędkość przy 4000obr.
u mnie 4 tyś/obr to 140 km/h
-
[B5 ADR] Jaki pasek klinowy do ADR'a
Wielkie dzięki za odpowiedz ... Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Jaki pasek klinowy do ADR'a
Jak w temacie ... po dzisiejszym incydencie czyli rozsypaniu się paska czeka mnie jego wymiana wymiana i kompletnie nie wiem jaki kupić, ponieważ kompletnie się na tym nie znam. Czytam tu i tam i usłyszałem, ze do ADR'a są różne rodzaje pasków. Dla info moja niunia to oczywiscie 1.8 benz z klimka 96' Wystarczy iść do sklepu i podać dane auta i oni znajda czy trzeba im stary pokazać ?? Był by ktoś na tyle pomocny żeby pokazać mi na przykładowej aukcji lub gdzieś w sklepie jak takowy pasek wygląda i jak się nazywa itp ... Z góry dziękuje i Pozdrawiam.
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
W Głogowie jest dużo fajnych B5 ale nie każdy czuje potrzebę pokazywania ich na forum ... Co do RS4 on z tego co pamiętam poszła pod młotek i już w głogowie chyba nie jeździ ale mogę się mylić za to mamy piękna R8 jak ktoś ma foteczki tej lalki to niech pokarze niedowiarka bo mi się nie udało jej złapać
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
No dokładnie rzuciła mi się franca w oczy bo te fele są tak nietypowe ze hej Ja tam się wstydzę parkować moja niuniom obok innych ale może kiedyś ogarnę ja a narazie nie ma czasu i finansów a co do złych wspomnień z glogowa to takie coś mogło się zdarzyć wszędzie po prostu trafiło na glogów Łapki bym poobcinał tym cenzura ale cóż trza żyć dalej i lać na nich , powodzenia w dalszych modach , nadal obserwuje temat bo warto Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Fajne wozidełko , a wczoraj widzialem pod Tesco taka sama na tych samych felach z tym lub podobnym kolorze ale z glogowskimi blachami i zarysowanym zderzakiem tyl z prawej strony
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Rozmowa kontrolowana ,rozmowa kontrolowana Trza pośledzić temat bo ciekawie się zapowiada :>
-
[ALL B5] Jakie felgi do avanta
Ja Avanta widze na S-Line z linku nr2 albo na Avus'ach, wiem wiem ze jest tego mnogo ale po prostu dlatego ze auto zgrabnie na nich wygląda ... sam się przymierzałem do felg takich jak w linku nr2 ale koszty są jak dla mnie za duże a chińszczyzny nie chciał bym Pozdro
-
[ALL B5] Wyjęcie szyb bocznych bagażnika w avancie 97r, jak?
No wybacz ale już trochę szyb wyciąłem, i żyłka i takim nożykiem jak ty pokazywałeś tyle ze pneumatycznym i jak zaranie najlepsze dla mnie rozwiązanie to zgrany kolega i żyłka. Tylko ze faktycznie po takiej operacji trza nowa uszczelkę ( nie wiem jaki koszt wiec pytam ) ale nożykiem " do tapet " tez można ja niezłe poharatać a przy okazji zajechać się i co gorsza jak ktoś ma niefarta pociąć sobie łapki ... wiec Papi faktycznie jak nie masz zamiaru zmieniac uszczelki to polecam taki nożyk tyle że ciężko go dostać a kupować się za bardzo nie pyli na jeden raz
-
[ALL B5] Wyjęcie szyb bocznych bagażnika w avancie 97r, jak?
wytniesz szybę i zwykłym nożykiem ale idzie sie zaj...ac ... najlepiej rozpruć wszystkie futra boczki i z kolega wyciąć żyłka / linka do wycinania szyb ... ps , za niedługo jak już wytniesz szybę będziesz pytał jak ja wkleić to wal jak w dym na PW xD chyba ze w poście napisze jak już z wycięciem się uporasz
-
[B5 ADR] Przemalowanie całego auta
2,5 tyś za 2,5 tyś to można auto w szopie wałkiem pomalować nic tobie nie da to ze rozmontujesz auto ... praca lakiernika polega na po pierwsze : przygotowanie auta do malowania, czyli demontaż / oklejenie nie malowanych elementów , zmatowanie auta , w zależności od stanu szpachelek i prace blacharskie , później podładowanie ewentualne epoksydowanie przetarć gołej blachy co by rdza za szybko nie konsumowała elementu później kolejna faza oklejania itp itd i można malować, ja tam w finanse nigdy nie wnikałem wole malować :kox:ale coś ok 4,5 -5 tyś trzeba liczyć jak nie więcej ( zależy czy jest zmiana koloru czy zostaje ten sam ) Więc jak chcesz żeby autko ładnie wyglądało a nie masz za dożo finansów to polecam porządną polerkę, koszt ok 300 -500 zł a efekt bajka ;] Pozdrawiam i czekam na inne sugestie forumowiczów
-
[B5 ADR] Pytanie do właścicieli A4 ADR
No tak już jest ze przy 120 km\h trzeba podnieść głos do rozmowy , to nie jest A8 wiec moim zdaniem to normalne ... co do prędkości i obrotów był temat ... ja nie pamiętam jak przy 3500 obr jest ale ja przy 4000 orb\min mam 140 km\h , wiec wydaje mi się ze nikt nie grzebał przy twojej skrzyni
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Fele tragedia nic a nic nie pasują do B5 ... po za tym buda fajna i ważne ze avant w przyzwoitym kolorze gratki Pozdro
-
[B6 BAU] Zmiana biegu w trakcie jazdy .... (D na S)
Tak tez myślałem ... nigdy nie jeździłem audi z automatem ale Honda tak i normalnie z D na S przełączałem ... z logicznego punktu widzenia wygląda to tak : jadę sobie spokojnie i nadchodzi moment na wyprzedzanie , przełączam na tryb " sport " co by auto żwawsze się zrobiło i ogień A ta twoja blokada pomiędzy D i S służy także do P, N i jak masz 1,2,3 czyli do wszystkiego nie tylko do S ... Temat może być chyba zamknięty Pozdrawiam
-
[B6 BAU] Zmiana biegu w trakcie jazdy .... (D na S)
Ja się na tym nie znam ale " S " oznacza tryb sport tak ?? bo jeśli tak jak w innych autach jest to tryb sport to naturalnie ze podczas jazdy można go zmieniać , w końcu do tego służy.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Czarny Avant jedyny rozsądny zestaw B5 Żarcik :gwizdanie: Gratki Q i wi szóstki pod blachą Co sie da przerzucaj ze srebnego dawcy i niech służy PS ceny PB idą do góry ^^
-
[ALL] Jaki podkład pod lakier LY7L
A jest wgniecenie czy tylko ryski obcego lakieru ?? bo jak wgniotka nie ma to lecisz pędzisz do motoryzacyjnego, kupujesz pastę TEMPO lub podobny produkt , bierzesz szmatkę i ścierasz i po kłopocie , gorzej jak owy sprawca zamieszania przebił się przez warstwę lakieru do " żywej " blachy wtedy proponuje zrobić jakaś zaprawkę bo w takich warunkach jakie mamy teraz , czytaj sół , mokro itd , zaraz zrobi się ognisko korozji. A takich specjalistów od parkowania / wyparkowywania jest mnogo w okolicach supermarketów i innych ciasnych parkingów, moja niunia tez nosi ślady ich popisów i nic na to nie poradzimy