Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
widać że licznik milion razy wyjmowany bo plastik na kolumnie zdrowo przeorałeś:decayed:

Czekałem na taki komentarz :grin: Ja to non stop coś z nim kombinuje, dlatego obudowa spisana na straty :decayed: Będzie inna ;)

Opublikowano

Czekałem na taki komentarz :grin:

zazdrość przeze mnie przemawia to musiałem się czegoś przyjebać:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Obudowę zmienię, tylko najpierw dokończę wsio z elektryką. Nawet zegarów nie przykręciłem ani razu od kiedy zacząłem kombinować z fisem :decayed:

Opublikowano

kurde, te wskazówki pierwsza liga :) jeszcze czcionka na blacie w stylu S4 i dupe urywa :decayed:

Opublikowano

Max mam budę quattro, może pomyślisz ? Przynajmniej dekory będą pasować

Wskazówki robią robotę, nie masz drugiego kompletu ?

Opublikowano

Max ja bym jeszcze dołożył przycisk ASR albo ESP i go podświetlił :naughty: wypełni tą lukę

dekory dają radę w środku :slina:

Opublikowano
  • Autor

Przyciski będą uzupełnione, ale nie ASR ani ESP. Każdy będzie miałv swoją funkcję :whistling:

Kuba, zhamuj nieco! ;p pogadamy jak po szkynie przyjadę;)

Opublikowano

Mówisz FUNK bedziesz miał:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mówisz FUNK bedziesz miał:decayed:

Też nie :naughty::whistling:

Opublikowano

to pewnie przycisk ze słoneczkiem:decayed: no bo taxi to nie nada:naughty: chyba ze sma sobie wzór ogarniesz:banan:

Opublikowano

ja wiem co za przycisk będzie:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Własne wzory + halo + przeciwmgła. Kubka nie będzie tylko przyciski :decayed:

Opublikowano
Własne wzory + halo + przeciwmgła. Kubka nie będzie tylko przyciski :decayed:

heh 6 przycisków:facepalm: i co ty bedziesz se tam pstrykał:banan: ja włącznik dziennych przeniose w miejsce esp:decayed:

Opublikowano
  • Autor

JAk to co? Air ride :decayed: 2 do przedniej 2 do tylnej osi + 2 światła :naughty:

Opublikowano

yeeebany:kox:

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

twoja furka z podpisu:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
kurde, te wskazówki pierwsza liga :) jeszcze czcionka na blacie w stylu S4 i dupe urywa :decayed:

Przez Ciebie pół nocy myślałem co tu zrobić... i wymyśliłem! :naughty: Na razie nic więcej nie zdradzę :whistling:

Opublikowano
kurde, te wskazówki pierwsza liga :) jeszcze czcionka na blacie w stylu S4 i dupe urywa :decayed:

Przez Ciebie pół nocy myślałem co tu zrobić... i wymyśliłem! :naughty: Na razie nic więcej nie zdradzę :whistling:

no ciekawe co tam wymyśliłeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Się zastanawiam, jakie logo zrobić na przyciskach do aira, i czy zrobić je później w półmacie, czy połysku :facepalm: Dzisiaj zrobiłem na próbę najprostszą opcję, czyli strzałkę :decayed: I nie wiem, czy tak robić, ale już na gotowo, czy jakieś inne logo/napis :eusathink:

20120420448.jpg

20120420447.jpg

20120420446.jpg

Opublikowano

Wymodź może coś takiego by na ekranie navigationa pokazywało wskaźniki z ciśnieniem aira? albo ogólnie jakieś info o airze, no i bajer był by jak by sterowanie airem miał byś w kierownicy w końcu masz wielofunkcje, wiem marzenia bo zrobić niełatwo i ile sie da, ale marzyć zawsze można:decayed:

Opublikowano
  • Autor

No i zdradziłeś moje kolejne plany :facepalm: Mam ugadany układ wyświetlający na FISie słupki graficzne a pod spodem wartość w barach każdej poduszki, a na samym dole ciśnienie w zbiorniku :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.