Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
aż się do Ciebie wybiorę :kox:

rowerem?:grin:

Plecak + kije i w drogę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nasze piękne Polskie drogi :facepalm:

dsc5831.jpg

dsc5838.jpg

Opublikowano

:facepalm:

Skąd ja to znam :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
Wymodź może coś takiego by na ekranie navigationa pokazywało wskaźniki z ciśnieniem aira? albo ogólnie jakieś info o airze, no i bajer był by jak by sterowanie airem miał byś w kierownicy w końcu masz wielofunkcje, wiem marzenia bo zrobić niełatwo i ile sie da, ale marzyć zawsze można:decayed:

No i jednak info o air ride będą na ekranie navi :naughty:

Opublikowano

Skończysz to do zimy:eusathink: rób tutoriala:naughty: bo ja po czerwcu bede odkładał zaskórniaki:grin:

Opublikowano

Max, z tym odpryskiem i fotkami do zarządu dróg zgłaszasz i normalnie z ubezpieczenia CI wrócą za wymianę szyby?

Opublikowano
  • Autor
Max, z tym odpryskiem i fotkami do zarządu dróg zgłaszasz i normalnie z ubezpieczenia CI wrócą za wymianę szyby?

Zależy czy się wymigają czy nie... jednym wypłacali innym nie. Znajomej 1500zł wypłacili za pajączki na szybie i odpryski na masce :)

Opublikowano

A nie mówiłem hehe:decayed:, czekam na efekt jak to będzie wyglądać.

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Powoli do przodu :)

20120522481.jpg

Opublikowano
  • Autor

20120523484.jpg

20120523483.jpg

20120523482.jpg

Opublikowano

co do przycisków które modzisz w konsoli do aira, to nie myślałeś o przyciskach z a6 allroad, do podnoszenia zawiechy ?

Opublikowano
co do przycisków które modzisz w konsoli do aira, to nie myślałeś o przyciskach z a6 allroad, do podnoszenia zawiechy ?

było juz o tym

Opublikowano

Max masz jakieś rysunki z wymiarami do toczenia tych okuć?

Opublikowano

tak z czystej ciekawości, bo nigdy się w temat nie zagłębiałem:whistling:

od góry to widzę że okucie na tłoczysku, uszczelnione i ok - będzie trzymało ciśnienie

a dół? jak to cudo jest skonstruowane że nie puści powietrza na gwincie?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam rysunków tych moich. Wsio leci z pomiarów na bierząco. Mam jakieś inne jeśli byś chciał :)

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

tak z czystej ciekawości, bo nigdy się w temat nie zagłębiałem:whistling:

od góry to widzę że okucie na tłoczysku, uszczelnione i ok - będzie trzymało ciśnienie

a dół? jak to cudo jest skonstruowane że nie puści powietrza na gwincie?

U góry są dwa oringi :)

Dół mam dwa wyjścia. Najpierw próbuję skręcić okucie na taśmie teflonowej, co skutkuje w 99%. Jeśli nie to mam w planie zastosowanie dwóch oringów jako wyjście awaryjne. :wink:

Opublikowano
Nie mam rysunków tych moich. Wsio leci z pomiarów na bierząco. Mam jakieś inne jeśli byś chciał :)

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

tak z czystej ciekawości, bo nigdy się w temat nie zagłębiałem:whistling:

od góry to widzę że okucie na tłoczysku, uszczelnione i ok - będzie trzymało ciśnienie

a dół? jak to cudo jest skonstruowane że nie puści powietrza na gwincie?

U góry są dwa oringi :)

Dół mam dwa wyjścia. Najpierw próbuję skręcić okucie na taśmie teflonowej, co skutkuje w 99%. Jeśli nie to mam w planie zastosowanie dwóch oringów jako wyjście awaryjne. :wink:

jak bedzie coś na rzeczy to sie bede odzywał:wink:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

p1250161.jpg

Już dużo mi nie zostało :kox:

Opublikowano

biedny student cholera jasna :grin:

Opublikowano
biedny student cholera jasna :grin:
kazdy orze jak moze
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.