Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP LPG] Sonda po wymianie nie pracuje tak jak należy.


Marcin.K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z sondą ponieważ gdy stawiłem się do wyregulowania LPG to po podpięciu się okazało, że Sonda nie działa :blink: wiec pojechałem i wymieniłem sondę, po wymianie udałem się ponownie do warsztatu w celu regulacji LPG po czy okazało się, że znów sonda nie działa :evil: rozłączyłem akumulator i ponownie podłączyłem sonda zaczęła działać, udało się dokonać regulacji, po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów sonda ponownie przestała działać czy ktoś może mi pomóc w diagnozie usterki mojego autka??

Przeniosłem wątek, ponieważ tutaj bardziej się nadaje, hack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką masz instalację. Jeżeli masz instalację II-giej generacji to możliwe, że emulator jest źle ustawiony. Gdzie sprawdzałeś to napięcie? VAGu, czy w komputerze u gaziarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sprawdzi w VAGu napięcie sondy Lambda[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 14:12 _________________________________________________Najlepiej wrzuć logi z pracy sondy Lambda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

mam takie samo audi jak ty gaz JUST JUNIOR BRC i tez problemy z sondą po instalacji gazu,u mnie na początku był problem z nie zawsze działającą masą z akumulatora( nie do końca to rozumiem).Ostatecznie podłączyli mi mase bezpośrednio od sondy.Mógłbyś wkleić zdjęcie łączeń przewodu od sondy z kompem od gazu,polutowali ci czy zrobili na złączke?MOże to przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...