Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Czy Silnik AHU posiada dwumas?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czy mój AFN 110KM z 96r posiada dwumasa ?

kazdy AFN posiada dwumasa[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 10:36_________________________________________________

A ja z innej beczki. Tez mam AFN z 97r. Czy można bezkarnie zmienić na jednomas? I zmienia się tylko koło zamachowe czy reszta sprzęgła tez jest inna? Ktoś kiedyś pisał że lepiej wrzucić jednomas jak pada 2mas.

musisz zmianic takze sprzeglo

sprzeglo ktore idzie do dwumasa nie pasuje do jednomasowego kola zamachowego

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam.posiadam audi a4 avant 1.9 AHU i mam taki problem.podczas gwałtownego przyspeszanie powyzej 2.000 obrotów strasznie drży silnikiem powyżej 3ciego biegu.autko mam zawirusowane i wtryski 216ki.myśle,że to sprzęgło sie kończy ,ale niewiem czy mam 2-mas czy normalne.i jaka może być tego przyczyna???pozdrawiam

Mariusz :hi:

Opublikowano

Drżenie to może być sprzęgło, mogą być poduszki, może być brudny nastawnik w pompie. Bez dokładniejszej diagnozy (vag itd) się nie obejdzie.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam . Jestem tu nowicjuszem na forum i tak czytając ten wątek ( też mi szarpie sprzęgło ) nie wiem nadal czy mam dwumasa , czy nie . Silnik 1Z rok 1996 1.9 TDI 66KW , sedan WAUZZZ8DZT... . Czy ktoś był by mnie w stanie oświecić , bo nie wiem ile kasy szykować ?

Pozdrawiam .

Opublikowano

Na 100% masz zwykłe koło zamachowe :thumbup1:

Opublikowano

Dzięki prezesik18 . Teraz będę mógł spokojniej spać :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam serdecznie kolegów, jestem nowicjuszem na forum. Nurtuje mnie kwestia ewentulnej dwumasy w moim audiku. Benzyna 1.8 ARG, WIN: WAUZZZ8DZXA224810. Moje objawy wzbudzają następujące objawy: Przy wciśniętym sprzęgle głównie przy ruszaniu powstaje piszczący nieregularny dźwięk dający wrażenie jakby krzywej wytartej tarczy. Sprzęgło bierze stosunkowo szybko. Zauważyłem również ze na zupełnie zimnym silniku drgania przenoszone na auto przy ruszaniu są nieco większe. Nie widzę innych objawów padnietej dwumasy/ zwykłego sprzegła. Bardzo dziekuje za pomocne spostrzeżenia. :) Liczę na informacje, że mam zwykłe koło zamachowe:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.