Treść opublikowana przez acev78
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam..proszę o wycenę kompletnego rozrządu do Audi a4 b5 1.9 TDI ROK 99 Kod silnika AHU VIN WAUZZZ8DZXA290442 pasek wzmacniany conti... pozdrawiam Mariusz
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam...Marcinie wielkie dzięki paczuszka dotarła wczoraj jak obiecałeś i już jedzie do mnie do NL...pozdrawiam i polecam wszystkim zakupy u Dzika...pozdro
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam..Marcinie potrzebuję cenę za kompletny rozrząd do audi a4 b5 ahu rok produkcji 1999. 1.9 TDI 90KM wraz z pompą wody.jaka jest cena przepływomierza powietrza i zaworu n75?numer vin wauzzz8dzxa290442.proszę o wycenę i odpowiedz. pozdrawiam Mariusz .acev78
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam potrzebuje pare częśći : - kompletny rozrząd (pasek rozrządu, napinacz, rolka, pompa wody i wszystkie inne potrzebne częsci) auto Audi A4 B5 1.9 TDI AHU 90km .rok 1999 i jaka cena za te części ?? i paski od klimatyzacji i alternatora ..pozdrawiam Mariusz acev...
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam .mam pytanie czy posiadasz części do BMW .potrzebował bym koło dwumasowe do e-46 320 d 136km i jaka jest cena pozdrawiam Mariusz acev
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin....poślij mi dane do wpłaty na PW..pozdrawiam Mariusz
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dziku ..paczuszka dotarła ekspresowo....wielki kolejny pozytyw...moje kolejne i na pewno nie ostatnie zakupy . ..dzięki wielkie :>
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam ,,,Dziku masz adres i części na PW .pozdrawiam Mariusz
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Witam wyskoczył mi błąd --11.7 Klapa centralna, czasem blokowana ,czy da się to jakoś zrobić ,czy nie mam się czym przejmować??pozdrawiam Mariusz
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam .jaka cena napinacza paska wielorowkowego i wahacze gorne prawe czekam na odpowiedz na PW.pozdrawiam..jakie ceny wahaczy róznych firm? a4 B5 1.9 TDI AHU 1999r. vin:WAUZZZ8DZXA290442 i sprzęgło wiskotyczne Visco??? jak coś to czekam na odpowiedz .pozdro
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam .jaka cena napinacza paska wielorowkowego i wahacze gorne prawe czekam na odpowiedz na PW.pozdrawiam..jakie ceny wahaczy róznych firm? a4 B5 1.9 TDI AHU 1999r. vin:WAUZZZ8DZXA290442 i sprzęgło wiskotyczne Visco???
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam .jaka cena napinacza paska wielorowkowego audi a4 ahu rok 99 66KW i wachacze gorne prawe czekam na odpowiedz na PW.pozdrawiam..jakie ceny wachaczy róznych firm???
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
paczuszka dotarła ekspresowo ..wielkie dzięki i pozdrowionka Marcin ...aha pieniążki wysłałem ....w sprawie sprzęgła i poduszek odezwę się wkrótce Wielki pozytyw
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, B5 1.9 TDI AHU 1999r. vin:WAUZZZ8DZXA290442 mam pytanie ile komplet sprzęgła aha nie wiem czy mam jednomas czy 2-mas .dojdziesz po numerze win>>>???????aha i ile komplet poduszek silnika i skrzyni wiadomość na PW pozdrawiam Mariusz
-
[B5 AHU] Pompa AHU a AFN różnice
witam mam pytanie kończy mi się żywot pompy paliwowej a mam silnik AHU i mam pytanie czy pompa od AFN-a podejdzie do mojego silnika bez żadnych problemów??? to jest pompa wydajniejsza od pompy AHU???? bo mam na aku od AFN-a w dobrym stanie ..proszę o podpowiedz ...pozdrawiam Mariusz
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, B5 1.9 TDI AHU 1999r. vin:WAUZZZ8DZXA290442 Potrzebuje: - zestaw filtrów (kabinowy weglowy, powietrza, oleju, ) MANN lub knecht - olej Motul 8100 X-cess 5W40 (5lit.).to dobry olej do mojego silnika??? teraz jezdziłem na castrolu 10w40 i chce zmienić i nie wiem czy nie będzie żadnych problemów mój przebieg 297.000km org. jaki koszt wszystkiego z przesylką czekam na info PW Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Pompa paliwowa z AFN do AHU warto???
A ta pompa jest identyczna jak w AHU??? czy trzeba coś przerabiać???chodzi mi o pompę od AFN-a????czy pasuje bez przeróbek??pozdro Mariusz
-
[B5 AHU] Pompa paliwowa z AFN do AHU warto???
Witam mam pytanie czy warto założyć pompę paliwową od AFN-a do mojej audiczki 1,9 ahu?????? bo moja pompa jest na wykończeniu a mam na oku pompę od silnika AFN. ponoć ta pompa ma lepszy skok i wydajnosc mimo ,że także 10mm.proszę o odpowiedz czy warto??????pozdrawiam i dziękuje Mariusz
-
Dobrzy chiptunerzy
ok dzięki zadzwonie i będę wszystko wiedział pozdrawiam
-
Dobrzy chiptunerzy
Dzięki wielkie za odpowiedz. A jaka orientacyjna cena????w kwietniu będę w Polsce to mam zamiar podjechać ze swoim klekotem..pozdrawiam
-
Dobrzy chiptunerzy
witam a wiecie może w pomorskim o jakiejś dobrej firmie chiptunerskiej???jak tak to proszę o podpowiedz ..pozdrawiam Mariusz
-
[ALL B5] Język w komputerze
witam.także planuje kupić VAG-a pod laptopa system windows 7 ultimate 64 bitowy i jestem w tej dziedzinie laikiem i proszę o jakieś porady jaki sprzet kupić ....posiadam audi a4 b5 ahu .proszę o podanie konkretnych modeli i gdzie mogę je kupić,,,pozdrawiam Mariusz Odpowiedz
-
Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
Odp: [ALL] Koło dwumasowe , świetny materiał plus filmik « Odpowiedz #12 : 03 Luty 2011, 21:17 » myślę ze wirus do poprawek jeśli to od razu po zawirusowaniu się to szarpanie pojawiło witam...właśnie tego wirusa robił mi tiuner partacz najwidoczniej bo wpierw zrobiłem wirusa a potem po miesiącu wstawiłem wtryski 216ki i pytałem czy trzeba robić korektę odpowiedział,że nic się już nie robi ,że tak jest ok..a wydaje mi się ,że jest coś spieprzone bo strasznie kopci... :thumbdown:i bierze od samego dołu a potem się jakby muli...sprzęgło się nie ślizga ale to drżenie podczas deptania mnie rozwala...myślisz,że korekta wskazana????pozdro Mariusz
-
Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
Witam ja mam audi a4 b5 rok 99 AHU dodam ,że jest zawirusowany i mam 216ki i podczas przyspieszania na 3,4 i5 biegu trzesie budą .dodam,że nie było tego przed zawirusowaniem .czy to może być kończące sie sprzęgło albo 2-mas??jeśli takowy posiadam...pozdro Mariusz
-
[B5 AFN] Pulsujące sprzęgło i wibracje przy przyspieszaniu
Witam ja mam audi a4 b5 rok 99 AHU dodam ,że jest zawirusowany i mam 216ki i podczas przyspieszania na 3,4 i5 biegu trzesie budą .dodam,że nie było tego przed zawirusowaniem .czy to może być kończące sie sprzęgło albo 2-mas??jeśli takowy posiadam...pozdro Mariusz