Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to jest i czemu tak brzydko wisi?


Strahd

Rekomendowane odpowiedzi

bushi,

1.podroba jest wykonana z ABS'u (podobno) wiec wlasciwosci tlumiacych to nie ma i jest cienkieFlaha, pisal ze sie lamie i jest to mozliwe

2. z tego co widzialem to nie jest to ABS, bo nie zachowuje sie tak jak ABS (przy mocnym zgieciu powstaje nieodksztalcalne zalamanie) wiec nie wiadomo co o tym myslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawiozlem dzis to naprawy swoja oslone (ta mniejsza pod skrzynie) i zobaczymy co sie uda zrobic na tych blaszkach i nitach

To mój patent :evil: :smile: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawiozlem dzis to naprawy swoja oslone (ta mniejsza pod skrzynie) i zobaczymy co sie uda zrobic na tych blaszkach i nitach

To mój patent :evil: :smile: :mrgreen:

no wiem wiem :mrgreen: mam nadzieje ze sie uda...

piurko2 jakies sugestie lub uwagi dotyczace naprawy?? cos podpowiesz?? czy jest to na tyle proste ze nie trzeba nic kombinowac....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawiozlem dzis to naprawy swoja oslone (ta mniejsza pod skrzynie) i zobaczymy co sie uda zrobic na tych blaszkach i nitach

To mój patent :evil: :smile: :mrgreen:

no wiem wiem :mrgreen: mam nadzieje ze sie uda...

piurko2 jakies sugestie lub uwagi dotyczace naprawy?? cos podpowiesz?? czy jest to na tyle proste ze nie trzeba nic kombinowac....??

Jak będziesz nitował (pewnie to jest oczywiste, ale... :mrgreen: ) z jednej strony blaszki a z drugiej podkładki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...