Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

aco tu pisac:D ? ja bede skrzynie robic jawo ciagle gdzies lata ty musisz fele odwalic :P kolega z Jerki zapadł sie pod ziemie :P masakra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ladna porazka.. hejo wogole.. milo znowu zagoscic na forum.. Jawor trzeba by sie spotkac na Wsch.. maly wschowski spot..:P no i musze sie odegrac..<lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :hi::hi:

proszę o pomoc w głosowaniu dla Dominiki Kucharczyk

za pomoc będę wdzięczny

trzeba polubić to V.I.P.-STARS | Facebook inaczej głos nie bedzie ważny a nastepnie zdjecie Dominiki najlepie i udostępnić bo więcej punktów.. Damy radę musi wejść do finału :wink::wink::wink:

UWAGA KONKURS!!!! | Facebook

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha :grin::grin::grin::grin: tego co wyleciało z mojej skrzyni biegów nigdy nie widział mechanik haha był pod wrażeniem :D znaczy skrzynie padła i nawet nie moge jej sprzedac xD niezłe jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dojechałem do domu. 2 bieg dziwnie chodzi ale moze sie wyrobi.. ogolnie sprzegło musi sie dobrze odpowietrzyc ale jestem narazie zadowolony :) koszt calkowity z robocizna olejem i skrzynia to 1100zl:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że będzie pasować :decayed:

Ale że jak dziwnie pracuje dwójka?

Sprzęgło odpowietrzyć, ułożyć, olej troszkę rozpracować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ułożyc :D

odpowietrzam :D tak pompowalem na swiatlach ze bym noga dziure w dachu zrobil tak mi odbilo haha jak ruszalem xD a ogolnie to 2 bieg tak jakby ciezko wchodzil ale moze to kwestia wyczucia bo wkoncu to calkowicie inna skrzynia

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

a olej w starej skrzyni wygladałjak kawa z srebrnym mlekiem a na dnie pływaly synchronizatory hahahah:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...