Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu taka cisza pany?

Opublikowano

aco tu pisac:D ? ja bede skrzynie robic jawo ciagle gdzies lata ty musisz fele odwalic :P kolega z Jerki zapadł sie pod ziemie :P masakra :D

Opublikowano

Pesik87 namierzony podczas wyprzedzania go na pasach :grin:

:whistling:

Opublikowano

szalone 1.6 :D

Opublikowano
szalone 1.6 :D

Ciii .. :whistling:

Opublikowano

to ladna porazka.. hejo wogole.. milo znowu zagoscic na forum.. Jawor trzeba by sie spotkac na Wsch.. maly wschowski spot..:P no i musze sie odegrac..<lol>

Opublikowano

witam wszystkich :hi::hi:

proszę o pomoc w głosowaniu dla Dominiki Kucharczyk

za pomoc będę wdzięczny

trzeba polubić to V.I.P.-STARS | Facebook inaczej głos nie bedzie ważny a nastepnie zdjecie Dominiki najlepie i udostępnić bo więcej punktów.. Damy radę musi wejść do finału :wink::wink::wink:

UWAGA KONKURS!!!! | Facebook

pozdrawiam

Opublikowano

to co panowie robimy jakiegoś spota ?

Opublikowano

jestem za:)

Opublikowano

ja jestem ciagle na miejscu :D no chyba ze bede skrzynie robic to przyjde z laczka :grin::grin::grin:

Opublikowano

to i moze ja bym sie dolaczyl jesli czas by pozwolil.. jak cos to mam vaga i lapka i kabelek..:)

Opublikowano

Trzeba się jakoś zgrać panowie :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hahahaha :grin::grin::grin::grin: tego co wyleciało z mojej skrzyni biegów nigdy nie widział mechanik haha był pod wrażeniem :D znaczy skrzynie padła i nawet nie moge jej sprzedac xD niezłe jaja

Opublikowano

A jak skrzynia ode mnie?

Opublikowano

właśnie dojechałem do domu. 2 bieg dziwnie chodzi ale moze sie wyrobi.. ogolnie sprzegło musi sie dobrze odpowietrzyc ale jestem narazie zadowolony :) koszt calkowity z robocizna olejem i skrzynia to 1100zl:decayed:

Opublikowano

Mówiłem, że będzie pasować :decayed:

Ale że jak dziwnie pracuje dwójka?

Sprzęgło odpowietrzyć, ułożyć, olej troszkę rozpracować .

Opublikowano

co ułożyc :D

odpowietrzam :D tak pompowalem na swiatlach ze bym noga dziure w dachu zrobil tak mi odbilo haha jak ruszalem xD a ogolnie to 2 bieg tak jakby ciezko wchodzil ale moze to kwestia wyczucia bo wkoncu to calkowicie inna skrzynia

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

a olej w starej skrzyni wygladałjak kawa z srebrnym mlekiem a na dnie pływaly synchronizatory hahahah:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Tego to Ci już nie powiem, bo nie jeździłem na Twojej skrzyni ;) Wszystkie biegi tak wchodzą czy tylko dwójka?

Opublikowano

tylko 2 i troche 1 a reszta smiga

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak tam panowie robimy jakiegoś spota???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.