Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM


tolek85

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek trochę zapomniany :) autko już dawno nie modzone i w zasadzie nie przewiduję dalszych zmian. Na bieżąco tylko sprawy eksploatacyjne.

Jedyne co z nowości wpadło, to dystanse na tył…

http://img856.imageshack.us/img856/7533/dystans.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Niby nic a jednak :D

dokładnie, niby nic wielkiego ale różnica jest :kox:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolek -złota rączka ....większość sam w aucie ogarnia ...pozazdrościć zdolności :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolek -złota rączka ....większość sam w aucie ogarnia ...pozazdrościć zdolności :kox:
dokładnie... on podobno nawet sam płyn do spryskiwaczy dolewa... zdolniacha. Ja to bym się bał że wleje nie tam gdzie trzeba. Przecież od tego są mechanicy :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolek -złota rączka ....większość sam w aucie ogarnia ...pozazdrościć zdolności :kox:
dokładnie... on podobno nawet sam płyn do spryskiwaczy dolewa... zdolniacha..........

Ty się nie zmienisz :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się po jakimś czasie nie liczy :) grunt, że sprawia do dnia dzisiejszego satysfakcję...

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

Siemian... nie tylko płyn do spryskiwaczy, ale wyobraź sobie, że nawet potrafię zatankować!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian... nie tylko płyn do spryskiwaczy, ale wyobraź sobie, że nawet potrafię zatankować!!

nie dołuj gościa :wink:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Tolek nie potrzebnie pisałeś o tym tankowaniu ......do tej pory siemian był święcie przekonany ,że tylko on na stacji tankował osobiście swoje autko , a wszyscy inni robili szerokie oczy jak to robił pracownik stacji za nich :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dawno się nie odzywałem, auto od dawna nie modzone, ale ostatnio przyszedł czas na odświeżenie stanu technicznego, tak więc:

Wymiana rozrządu

Wymiana wszystkich płynów eksploatacyjnych

Gruntowne umycie środka i z zewnątrz

Zatankowanie do pełna… i

Z czwartku na piątek ubiegłego tygodnia, tj. z 22 na 23.05 idąc chcąc wyjechać do pracy, zauważyłem, albo i nie zauważyłem mojego auta : (

Auto zostało skradzione w miejscowości Ruda Śląska.

Tak więc moja przygoda z „bebokiem” dobiegła końca.

Wątek proszę zamknąć zaraz po moim ostatnim poście, który przedstawi nowe auto. Myślę, że 2 do 3 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeby h*jowi łapy ujebało i nogi usłchły:kwasny: a pomyśleć że pare dni temu myślałem co tam ciekawego w aucie modzisz że cisza..teraz pewnie wypatrywać stołków w alcantarze i elektryce gdzies na allegro albo na giełdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...