Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziurka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale urwał..., nie lepiej było zjechać na przeciwny pas?. Ja tak robię jak widzę taką dziure. Oczywiście jeżeli nić nie jedzie z naprzeciwka :naughty::decayed:, a jak coś jedzie to czekam i omijam dziure :).

...czasem nie widać ,bo uwaga jest skierowana na co innego,np fajna d*pa w aucie z naprzeciwka... :wink4::decayed:
Opublikowano

ale urwał..., nie lepiej było zjechać na przeciwny pas?. Ja tak robię jak widzę taką dziure. Oczywiście jeżeli nić nie jedzie z naprzeciwka :naughty::decayed:, a jak coś jedzie to czekam i omijam dziure :).

...czasem nie widać ,bo uwaga jest skierowana na co innego,np fajna pupa w aucie z naprzeciwka... :wink4::decayed:

a pozniej placz pogietej felgi :gwizdanie:

Opublikowano

A była taka ładna fela :decayed: W Polsce po tej zimie są takie dziury jak krater ngorongoro w Afryce :naughty:

Opublikowano

daj spokoj. jak rozpuscil sie ten snieg to jechalem droga ktora jezdze bardzo czesto i jak w pewnym momencie zobaczylem te kratery przed soba to smierc w oczach mialem. Jeszcze na pelnej bombie i w nocy. dobrze ze pusto bylo...

Opublikowano

A pomyślcie o motocyklistach :gwizdanie:

Opublikowano

Haha no widzę, że tutaj sami kierowcy F1. Jechałem za 4 autami, chciałem wyprzedzić, zobaczyłem dziurę z drugiej strony jezdni, zostałem za samochodami, nagle dziura przede mną (widać na zdjęciu) ją ominąłem ale następna zaraz za nią po lewej stronie była i już nie dałem rady ominąć. Wiem, że wy byście dali rade!! Ja specjalnie w nią wjechałem. :mysli:

Opublikowano

Haha no widzę, że tutaj sami kierowcy F1. Jechałem za 4 autami, chciałem wyprzedzić, zobaczyłem dziurę z drugiej strony jezdni, zostałem za samochodami, nagle dziura przede mną (widać na zdjęciu) ją ominąłem ale następna zaraz za nią po lewej stronie była i już nie dałem rady ominąć. Wiem, że wy byście dali rade!! Ja specjalnie w nią wjechałem. :mysli:

nie cisnieniuj sie tak :wink4: zartujemy sobie, nikt o zdrowych zmyslach specjalnie nie wpada w dziure zeby fele pogiac :cool1:

oprocz plci przeciwnej oczywiscie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A pomyślcie o motocyklistach :gwizdanie:

oj święte słowa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.