Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podświetlenie klamek.


Chowix

Rekomendowane odpowiedzi

Podpięte jest to pod kostkę od sterowania elektrycznymi szybami.

Kostka ta ma 5 wtyków

wygląda to mniej więcej tak

- - -

||

Dlaczego tam ? Sprawa jest jasna bo gdy zgasimy auto i wyłączymy światła to przyciski od elekt. szyb świeca nadal dlatego też klamki będą świeciły nawet gdy zgasimy auto. Klamki gaszą się bodajże po 2-5min albo gdy zamkniemy auto na klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co do przednich drzwi? wystarczy jak pod jakiś przycisk podłączysz ( pod jego oświetlenie) albo pod licznik, bądź tez gdzieś przy bezpiecznikach gdzie pojawia się napięcie np. po przekręceniu kluczyka albo włączeniu siwateł. Ja mam wyrezane jeszcze diody w lampce podsufitki i kable pociągnąłem do włącznika przeciwmgielnych ( pod jego oświetlenie). :kox:

Radzę też wszystko robić na wsuwki 9możliwość odłączenia przy demontażu boczka)[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:14_________________________________________________ mówię tu o przypadku podłaczenia tylnich drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chyba jednak nie bede tego rezal narazie :gwizdanie: moze z czasem sie wezme za to :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm myślę że w sobotę przysiądę przy tym i pociągnę do przednich drzwi kable z tylnich :kox:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:38_________________________________________________No właśnie co dotknę to zawsze muszę coś zepsuć :embarrassed:

Pytanie do Was może ktoś akurat też ma to samo..

Potrzebuje takiej sprężynki bo pękła mi w obu stronach :blink:

Tz już ktoś się do nich dobierał i akurat ktoś to zepsuł :przebiegly:

potrzebami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledze kiedys sie te sprezynki tez spieprzyly tylko w Audi 80 kupil je w sklepie z pierdolami motorazycjnnymi za 1,50 PLN(sztuka) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak wyciągnąłem te klamki to one były jak po wojnie jednej nogi brakowało a jednej pól tułowia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje takiej sprężynki bo pękła mi w obu stronach

Ewentualnie możesz kupić na aledrogo klamki tylne (sa tańsze, a i tak sprężynka pasuje do przednich) za jakieś 15 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i modyfikacja zakończona pomyślnie ;)

Podłączyłem tylnie klamki :> kabel podłączyłem w kostkę przy pedale sprzęgła jest cała masa wtyczek. Znalazłem tą od otwierania szyb. Podłączyłem dodatkowe kable do tej wtyczki, pociągłem kabel w dolnej lewej listwie do tylnich drzwi, po czym pociągłem je pod tylną kanapą do prawych drzwi ;)

Jeżeli macie jakieś pytania to może zdołam Wam odpowiedzieć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...