Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bixenon Xenon od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak działa u ciebie poziomowanie ??

Poziomowania jeszcze nie mam ale zrobie. qmpel przerobil sobie i dziala u niego poziomowanie i dolozyl spryskiwacze. W serii mial tez zwykle halogeny.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Wlasnie zachorowalem na xenonki do mojego traktorro :a4fan:

Jaki jest orientacyjny koszt spryskiwaczy oraz samopoziomowania ?

Oczywiscie w gre wchodza tylko ori swiatla. :evil:

Czy mozna przerobic standardowy zderzak czy potrzebny jest "dedykowany" do spryskiwaczy ?

Opublikowano
  • Autor

cały system samopoziomowania około 8 tysięcy :afro:

Opublikowano

Wiedzialem, ze jest gdzies haczyk :afro::bicz: Sa jakies inne opcje ? :grin:

Opublikowano

Też chcę xenony ale chyba zostaje zestaw HID w moim przypadku o mocy 6000K .... bo nie mam pojęcia co mozna by zrobic.....

Poziu rozbroiły mnie własnie Twoje xenony w halogenach..... koks na maxxxa!!!

Opublikowano
  • Autor

spoko, mam też fotke jak świeca ksenony w długich - ale nic nie widać na zdjęciu :evil:

generalnie mam w planie wsadzić lampy od bixenonu i do długich wsadzić żarnik ksenonowy i będę mógł powiedzieć, że posiadam quattro ksenon :)

waham się narazie nad barwami, czy wszystkie jednakowe czy różne

narazie mam 4500 w soczewce, 6000 w długich i 8000 w przeciwmgielnych...jak myslicie??

Opublikowano

xenon swieci kox! poprostu miazga! Pozio napisz mi na PW konkretne koszty przeróbek i czy da sie taniej :tongue:

nie chciales ryzykowac do halogenów 12k K??

Opublikowano

nie chciales ryzykowac do halogenów 12k K??

adas ma taka temperaturke i w dzien to nas razilo a co mowic w nocy :rolleyes:

dlatego ja wybralem 8tys tak jak Poz do halogenow tylko problem jest z fisem bo wywala error

Opublikowano
  • Autor

to jest kwestia przetwornic

Murzynku jeżeli masz fis i wskazania przepalonych żarówek to będzie wywalało ci błąd (przetwornica ciągnie mniejsze napięcie niż H11 i fis myśli, że żarówka jest przepalona) jest sposób żeby to obejśc, w zasadzie 2 sposoby:

-kupic dobre przetwornice np. denso - z nimi nie mam zadnych problemów

-pojechac do speca który zmieni odczyty fisa z żarówek - koszt 200 złotych

konkluzja - lepiej kupić droższe a lepsze przetwornice

Opublikowano

Hej poziek, mozesz wrzucic fotke jak swieca w dzien i w nocy te ksenony 4500 K ? Bo koniec koncow wsadze chyba HIDy w soczewki i dorobie spryskiwacze. Tylko nie chce przegiac z kolorem. W gre wchodza lampki od 4000 K do 6000 K. :afro:

ps. FIS nie wywala błędów przy HIDach na h7 ??

Opublikowano

W moim przypadku to tylko opcja 200zł i szpec :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Bo koniec koncow wsadze chyba HIDy w soczewki i dorobie spryskiwacze

i to jest słuszne rozwiązanie[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 16:12 _________________________________________________

W moim przypadku to tylko opcja 200zł i szpec :rolleyes:

jak pojedzie z nami Adaś to wytargujemy po 100 od łepka

Opublikowano

no to ja musze zobaczyc furaka adasia i porównac do pozia! macie moze jakies foto, na ktorym byloby to jakkolwiek widac??

Opublikowano
  • Autor

zobaczysz na żywo - możliwe, że jutro :afro::bicz:

Opublikowano

ja kupilem "gole" bixenony (czarne od s4) za 300zł (komplet) do tego dokupilem koplet zarowki + przetwornice za 500zł i szafa gra!!! jednyny minus to taki ze nie chodza mi silniczki - cos tam z wiazka jest nietak. Musze jechac do elektryka zeby lookna co i jak tam jest. :quattro:

Opublikowano

czyli co, masz autopoziomowanie??? miałes wczesniej xenony ?

Opublikowano

nie mam autopoziomowania. lampy sa ustawione na stale. wczesniej byly zwykle soczewki. :quattro:

Opublikowano

hm....no to jak zaczna działac ci silniczki to daj znac co wymyslił elektryk twój.

pozdr

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam Panowie...

zabrałem się właśnie za zmianę moich standardowych lampek soczewkowych H& na bixenon od S-ki i mam zonka:

przetwornice zastosowalem denso i do tego postojowki diodowe.

Oto co sie dzieje po zalaczeniu światel:

1. komp wywala blad przepalonej zarowki

2. postojowka diodowa miga prawie jak stroboskop

3. to co mnie najbardziej martwi to fakt ze palniki xenonowe wogole sie nie wlaczaja...

Pytanie --- trzeba cos z drutami poprzerabiac w kostce zeby to zaczelo dzialac?

Opublikowano

podepnij równolegle jakieś żaróweczki..i xenony będą chodziły..tak samo do postojówek..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.