Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon Xenon od A do Z


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie widzę, nikt nie wie jak narazie czym to się je :kox:

hmmm no jedynie to nie wiadomo gdzie podłączyć kabelki , ale spokojnie bede w ASO jak tylko bedzie osiągalny elektryk i podepnie tak aby było oki wtedy podziele sie wiedza , no chyba ze koledzy rezacze na forum wiedza i napisza :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 01:42 _________________________________________________ps. Zenit przyjedz wreszcie na spota :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie... bez napinki....

spryskiwacze xenonów to jeden wielki...

Dokładnie ale Ty masz orginał :gwizdanie:

Tylko dodam,że spokojnie i bez żadnego modułu podpina sie spryski.A dodatkowa pompka musi być :th:

Daje po prostu duże ciśnienie ,aby podnieść klapki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem cały oryginalny zestaw: pompkę do spryskiwaczy, spryski, elementy mocujące oraz węże i złączki. Mam zamiar skrosować pomkę od spryskiwaczy lamp z pompką spryskującą szybę, myślę że w połowie tygodnia bedzie to zmontowane. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZENITH ale w takim razie po włączeniu sprysków szyby będą Ci startowały pompki od sprysków lamp? a co za tym idzie szybkie nawet bardzo szybkie zużycie płynu :gwizdanie: tez tak chciałem zrobic ale jednak poczekam by podpięto mi to tak jak fabryka chciała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to sie sprawuje??Dziala??JAki wyszedl koszt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem coś takiego moze faktycznie bedzie to rozwiązanie http://moto.allegro.pl/item404768155_audi_a4_2002_2004r_bi_xenon_brak_regulacji_hit_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info :).

Już kupiłem i wnet przetestuję....

Pozdrawiam..

200 zeta za schemat podłączenia...masakra...sami to wyrezamy za parę dni i będzie opis na forum :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zeta za schemat podłączenia...masakra...sami to wyrezamy za parę dni i będzie opis na forum

Poziu wiesz to jest alternatywa dla tych którzy nie chcą czekac na wyniki rezania :gwizdanie:

jak bym wiedział wczesniej o takiej aukcji to napewno bym w byłej B6 juz miał bixenonka :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 12:09 _________________________________________________ciekaw jestem czy silniczki w lampie do B6 sa takie same jak w B7 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu trzeba się zgadać z Lukaszem, wyjąc lampę i wyrezać... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta...

Zrobił ktoś to poziomowanie ? Pytam bo mam smaka na bi. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta...

Zrobił ktoś to poziomowanie ? Pytam bo mam smaka na bi. :rolleyes:

raczej nie opłaca się samopoziomu rezac ( za wysokie koszta )

wyjsciem są silniczki do których wklejałem link mozna je kupić na allegro lub samemu wyrezać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodziło mi o silniczki a nie samopoziom. Da się przełożyć ze zwykłych soczewek i będzie działało ?

Jak jest z wtyczkami ? Podchodzi taka jak jest w zwykłych czy trzeba ciąć i wstawiać inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodziło mi o silniczki a nie samopoziom. Da się przełożyć ze zwykłych soczewek i będzie działało ?

Jak jest z wtyczkami ? Podchodzi taka jak jest w zwykłych czy trzeba ciąć i wstawiać inne ?

silniczki Ci nie podejdą są zupełnie inne w xenonie :gwizdanie:

poszukaj na allegro ktoś wyrezał takie silniczki i bedzie wtedy Ci działała regulacja wysokosci lamp z kabiny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bez regulacji, nie oślepiam bo ustawiłem tak jak trzeba.. do samopoziomu potrzebny jest moduł... a regulacja? można odpuścić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś rozkręciłem lampę ale ten silniczek co kupiłem nie bardzo pasuje do bixenon-ow chociaż obudowa się zamyka. Nie bardzo wiem co z kabelkami zrobić ... bo nie chce uszkodzić oryginalnych wtyczek.. a kolorami jak podlacze to brakuje kabelka koloru szarego kto ma jakiś pomysł?...

a1bb422f12fb483amed.jpg<br>http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a1bb422f12fb483a.html

306f38cab6b5d289med.jpg<br>http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/306f38cab6b5d289.html

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...