Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] POMOCY brak mocy


niunia8245

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli masz gwarancję-to wal do tego zakładu,co robili auto i niech to sprawdzą,alebo podjedz u siebie w regionie na spota-chłopaki podepną vaga i zobaczą ,co jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chłopaki zapomnieli podpiąć wtyczkę np. do N75 (jeśli auto nie ma mocy już po uruchomieniu silnika) albo założyć wężyk ciśnieniowy od sterowania zaworem upustowym turbosprężarki (jeśli silnik traci moc po przekroczeniu jakiejś tam granicznej wysokości obrotów silnika). Nie napisałaś niestety czy problem już się ujawnił bezpośrednio po odbiorze samochodu od gości regenerujących turbo czy dopiero po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spece wymienili tylko turbinę czy coś jeszcze?

U mnie doszedł N75. Ale to zdiagnozowali po założeniu turbiny. IC sam wcześniej wymieniłem bo był dziurawy.

Dlatego myślę, że bez dokładniejszych oględzin się nie obejdzie, no i bez VAGa też nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wam. mam turbinkę wymieniona i autko śmigało 2 dni teraz śmiga 1,2 nieźle ma ciągu ale 3,4,5 to porażka. a skrzynia automatyczna . ;( :embarrassed::( ;(

teraz wymieniłem wszystko filtry olej 0w30 mobila przeczyszczony układ powietrza interkuler.gdy odpalam autko biały dym ale gdy odpali po 10 krenceniu to po 30 sekundach jest już ok ale już rozrusznik mi pada. do tego wczoraj swiatła mi klekły mijania. na tą chwile włożyłam już 6000 zeta. niemam już sił. miał waga zrobionego i czysto. ;(

NIE WIEM JUŻ CO ROBIĆ!!!!! SPRZEDAĆ CZY CO??? ;( :( ;(

Z góry dziękuje wam za pomoc. smiley

jestem z mysłowic jak macie jakiegoś mechanika .

mam te autko już 5 lat nigy nie zawiodło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...