Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Prędkość max?


join7

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy około lata temu miesiąc po kupnie mojej a4 b6 2.5 tdi BDH jak wracałem z niemiec postanowiłem sprawdzić ( 2 duże osoby ( po 120 kg) + bagaż)) v-max i doszedłem do 248 km/h - wskazania licznikowe( nowe opony, nowy rozrząd, olej, filtry itp), teraz nie miałem kiedy sprawdzać v-max. Jednak nie mam pojęcia o ile było to przekłamane. Teraz nie przekraczam 180 km/h i więcej nie jest mi potrzebne. W przyszłości planuje zakup drift boxa żeby sprawdzać parametry auta, ale to chyba jak będę szukał nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu link do filmu

To przyspieszenie jest nierealne... chyba, ze to auto bylo zmodowane na 250PS.

moze niech się wypowiedzą koledzy którzy mają 2,5 litra jak jest u nich

Temat jest o AVF :wink4: - ale moje 2.5Q poszlo 230km/h i nic wiecej nie dalo sie wycisnac.

flayer ale ty masz wielkie kola ;) ja jak mialem 16" z 205/55/16 to do 200 - 210 szedl bardzo ladnie (niestety indeks predkosci byl 190 wiec wiecej nie jechalem ;) ) a jak zalozylem 18 to normalnie jak by do samochodu slonia ktos do schowal, i na tych 18" pojechal 240 licznikowe, teraz po rozrzadzie moze bym jeszcze kilka dorzucil bo jakby lepiej chodzi ale jakbys zalozyl 16" 205 to pewnie licznik bys zamknal ;)

sorry za male ot.

wracajac do tematu, w katalogach podaja 208km/h poniewaz sprawdzaja to z 4-ema osobami na pokladzie a dodatkowo jak juz pisaliscie, wskazania licznika roznia sie od faktycznej predkosci, do wszystkiego dochodzi wiatr ktory moze przeszkadzac lub pomagac, niewidoczne i nieodczuwalne spadki terenu etc. Takze pewnie skladajac to wszystko wychodiz kolo 208 ;)

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj zlom 228km/4300rpm wyciagnal na a czworce, 174KM, wskazania za GPS

i faktycznie seryjnie bylo 144-146 bo po chipowaniu wlasnie wskaznia hamowni wykazuja 174KM sam zaskoczony bylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy w amerykańcach też macie ograniczenie elektroniczne do 210 na godzinę, wcześniej myślałem że tylko tyle mi idzie ale teraz przy 230 kucach chamsko czuć jak auto idzie do 210 i jest zadławienie i h..a nie chce przekroczyć 210, słyszałem że w autach z USA tak jest :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...