Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Miejsce na nogi dla pasażerow z tyłu w Cabrio


mic_sado

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest dostateczna ilosc miejsca z tyłu na nogi (dla pasażerow z tylu) czy jest dosc miejsca tam a cabrio??

ps: z tego co widzialem na ulicy jak stal zaparkowany cabrio to malo miejsca z tylu bylo na nogi, poniewaz fotele byly na maksa prawie do tylu odsuniete jakby i obydwa rowno ( ja osobiscie niesiedze tak daleko od kieorwnicy) czy one maja automatycznie cofane fotele zeby sie lepiej wsiadalo cyz cos? i po wejsciu fotele sie podsuwa wedlug ustawien fotela (pamiec fotela) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze widziales ze z tylu jest malo miejsca (praktycnzie zero), ja ostatnio widzialem na ulicy A4 sedan i tam jest dosc sporo miejsca.

maja automatyczne jak je odsuniesz reka i czasem wracaja na swoja pozycje a czasem nie, sam nie wiem od czego jest to uzaleznione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ale mozliwosc podrozowania w 4 osoby jest ? czy nieda sie s tylu tam nog wcisnac ? Ty masz 2 metry wzrostu, a ja mam 170 :decayed: i do tego jeszcze blisko kiery siedze, wiec wydaje m isie ze miejsce z tylu na nogi powinno byc ?

2. siedzenie sie sklada i przesuwa ( jezeli chodzi o otwieranie dla dojscia pasazera do tylu samochodu) czy tylko składa?

3. i to ze reką przesuniesz to nierozzumialem tej Twojej wypowiedzi, czy po wyjsciu/wysiadaniu z samochodu fotele odsuwaja sie same do tylu ? czy tak jak mowisz po recznym przesunieciu? ( bo jak stal cabrio zaparkowany to fotele byly daleko i rowno ( wiadomo ze przewaznie rowno niesa bo pasazer i kierowca inaczej dopasowuja odleglosc od kokpitu).

4. I czy mozna siedzenie regulowac ( powinno byc mozna) na calej dlugosci od tylnej kanapy do kierownicy) zeby zrobic wiecej miejsca z tylu siedzącym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mozliwosc jest ale kto by chcial tam jechac skoro miejsca jest tyle co nic ;( (ja jeszcze nigdy nie jechalem w 4 osoby, za mnie jeszcze nikt nie siedzial, w 3 osoby jechalem moze ze trzy razy na odleglosc kilku km).

2. sie sklada i odsuwa

3. jak uchylisz fotel to czasem powraca do wyjsciowej pozycji ale przewaznie zostaje maks przesuniety do przodu wiec trzeba go odsuwac do tylu

4. mozna tylko po co? aby kierujacy i ci z tylu cierpieli katusze?

radze Tobie dobrze sie zastanow i jesli planujesz jezdzic w wiecej osob niz 2 na pokladzie to kup auto typu sedan a bedziesz mial normalny bagaznik i ubezpieczenie itd itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wlasnie sie zastanawiam. kabrio jest :kox: napewno jest tam wiecej miejsca z tylu niz w TT :decayed: z tego co widzialem to mi sie wydawalo ze tam jest miejsca z tylu na 2 osoby, ale nie mi to oceniac skoro jeszcze nie posiadam tego samochodu ;p ubezpieczenie tez drogie hmm

musialbym sam obejrzec te auto na zywo i wpasowac sie do tylu i zobaczyc i ocenic cala sytuacje ;p myslalem ze jest troche mniej miejsca niz w sedanie, ale niemailem pojecia ze tam nieda sie kogos przewozic :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi arturze nie jest az tak źle z miejscem z tyłu........

oczywiście nie ma co porównywać do sedanów czy limuzyn, ale jak na swoja klasę miejsca jest wystarczająco i w miare można podróżować na w 4 osoby..... na pewno więcej jak w E46

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem poprostu szczera odpowiedz :)

faktem jest ze sa tam cztery miejsca wiec faktycznie moze tam jechac 4 osoby (na tyle jest to auto rejestrowane) ale faktem tez jest ze te cztery osoby albo beda mialy 150cm z kapeluszem albo beda sie poprostu meczyc cala droge,

ja mam 197cm wzrostu i choc nie mam na maksa odsuniety fotel to ledwo wciskam miedzy fotele butelke wody na silke.

Łukasz pamietam jak byles na tyle uprzejmy i udostepniles mi swoje cabrio na przymiarke i wtedy rozmawialismy o tym jak Ty plus 3 osoby jechales nad morze i wszyscy byli zadowoleni :) moi znajomi raczej by mnie wykleli gdybym ich przewiozl ponad 400km :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co miejsca nad glowa z tyłu tez jest mało? bo 150cm to wiem ze na tylnej kanapie w audi TT trzeba miec ( taka jest tam naklejka przez producenta :decayed:)

ps; co do oftopu, to mam pytanie czy te 163 KM są dynamiczne? jezeli chodzi o przyspieszenie i wyprzedzanie, bo jakby niepatrzec to torche wazy te auto. Sam raczej bede planowal wrzucic tam chipa tak to 190 KM.

i jak jest ze spalaniem miasto/trasa/mieszany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile jest z tylu miejsca, nigdy nie siedzialem

ja u siebie mam 168KM (zhamowane) i mi to nie wystarcza, auto jedzie do przodu ale mase mozna odczuc i to bardzo (1650kg) rakieta ten samochod nie jest.

spalanie wyglada u mnie tak:

miasto srednio 13l (najmniej udalo mi sie zejsc do 11,7l)

trasa dynamiczna 11l

trasa emerycka 7l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj auta ktorego sosunek masy wynosi 1KM=10kg i sam sprawdz bo wyprzedzanie dynamiczne jest pojeciem wzglednym i roznie moze byc intepretowane przez rozne osoby.

bylem ze swoim autem na nowym programie ale seryjna pompa paliwa nie wyrabia (w moim przypadku) wiec dopuki jej nie zmienie nici ze 190KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a okej rozumiem po chipie by był stosunek 1KM= 8,5 kg wiec jest troche lepiej bedzie sie zbieral to daj moze 1 sekunde do setki lepiej. no teraz co jezdze nieraz to golfem 3, 90KM diesel :decayed: wazy 1090 kg czyli stosunek 1KM= 12 kg, tylko ze benzyna jest bardziej żwawa. Niejest to jakies auto dynamiczne ale jak mam wyprzedzic autobus i zredukuje bieg to da sie go dobrze wziąsc( oczywiscie jak jade sam, po przy 5 osobach to ciezko z pod swiatel ruszyc :decayed: :decayed: :decayed:).

a jak jest jesli chodzi o trzymanie w zakretach i ogolna trakcja ?

a jaki jest koszt takiej pompy paliwa? ( byc moze u mnie tez bedzie trzeba ja wymienic )

i mysle ze jak sie zdecyduje to raczej na 1.8 T quatro

ps: http://moto.allegro.pl/item1021312855_audi_a4_1_8t_cabrio_xenony_navi_2003.html

myslalem ze za taka kase z przebiegiem 140 tys nie da sie kupic? wałek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zakretach trzyma normalnie, prowadzi sie dosc pewnie, ja mam u siebie zawieszenie 1BE - nie wiem czy to standard w cabrio

ja kupilem pompe valbrom za ponad 300zl, nie pamietam dokladnie ceny, do tego dojdzie koszt przerobki bo nie jest to pompa dedykowana do tego auta, oryginalna pompa kosztuje ok 1,5tys

jesli bedziesz szukal 1.8T w quattro to zycze powodzenia, wogole zycze duzo szczescia w poszukiwaniach tego samochodu bo sam wiem jak szukalem tego auta ponad pol roku i jakie banany ogladalem wystawione na sprzedaz :)

co do linka to nie mi oceniac to auto, a tobie radze nawet nie ogladac aut ktorych nie da sie po vinie sprawdzic i zweryfikowac przebiegu w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz powiedziec na jakie rzeczy i szczegoly najbardziej uwazac przy ogledzinach cabrio ? i z co najczesciej proboja ukryc sprzedawcy? no wlasnie zalezy mi na quatro, a auta bede szukal w niemczech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko to co tyczy sie zwyklego auta czyli przeszlosc bezwypadkowa (szczegolnie powazne uszkodzenia) pelna diagnostyka VAG plus stan dachu aby nie mial jakichkolwiek glebszych przetarc, stan uszczelek oraz jego sprawnosc techniczna.

jako ciekawostke napisze ci ze uszczelka dachowa przednia kosztuje w ASO 1536,00zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...