Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[???]czerwone turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

ja mam pytanko do posiadaczy silników turbo czy przy jezdzie na pełnym gazie przez jakieś pięć :quattro: kilometrów turbina może czy powina byc aż czerwona jak by z pieca ja wyciągnieto. :kwasny:pozdrawam

gdybyś uzupełnij profil to moglibyśmy Ci coś podpowiedzieć, a tak nic nie wiemy, to samo z tematem / POZIEK

Opublikowano

moim skromnym zdaniem to raczej nie dopuszczalne mam turbo i często lubię docisnąc do dechy ale nie zaobserwowałem takich objawów

Opublikowano

możliwe...

Opublikowano

To możliwe bo KKK K03 to małe seryjne turbo i musi niezle kręcic aby nadmuchać te 0,5bar-a.Moje też jest czerwone.Odsyłam do lektury.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7645.new.html#new

Pewnie nie użyłeś opcji "szukaj" :cool:

Opublikowano

To możliwe bo KKK K03 to małe seryjne turbo i musi niezle kręcic aby nadmuchać te 0,5bar-a.Moje też jest czerwone.Odsyłam do lektury.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7645.new.html#new

Pewnie nie użyłeś opcji "szukaj" :cool:

To,że nie użył opcji szukaj to pryszcz, ale pewnie zgasił silnik jak oglądał turbawke :thumbdown:
Opublikowano

To możliwe bo KKK K03 to małe seryjne turbo i musi niezle kręcic aby nadmuchać te 0,5bar-a.Moje też jest czerwone.Odsyłam do lektury.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7645.new.html#new

Pewnie nie użyłeś opcji "szukaj" :cool:

To,że nie użył opcji szukaj to pryszcz, ale pewnie zgasił silnik jak oglądał turbawke :thumbdown:

No własnie Norbi dzięki że to dodałeś bo to bardzo ważne.Nie Wolno ci gasic silnika jeśli pałujesz samochód,przy spokojnej jezdzie jest to dopuszczalne ale przy ostrzejszej gdy turbawka nagrzewa się do czerwonośći zamin zgasisz silnik musisz odczekać z 5 minut bo inaczej szlak ją szybko trafi(zbyt duża i szybka zmiana temperatur).

Opublikowano

Możliwe. Najłatwiej zaobserwowac to nocą. A jak dobrze przypałujesz, to nawet pomarańczowe się zrobi.

Najważniejszze, jak juz ktos napisał, aby po takiej jeździe nie gasić silnika. Ja sprawę rozwiązuje tak, że ostatnie 2km od domu, jade bardzo spokojnie, praktycznie bez gazu. Turbo ma wtedy dość czasu aby się schłodzić. Można to robić na postoju, ale raz, że jest to upierdliwe, a dwa, że trwa to dłużej, bo jak auto stoi to nie ma wymiany powietrza pod maską.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.