Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No skoro chcesz, to wypowiem się co do estetyki. Kompletnie nie w moim stylu. W życiu nie założyłbym ich na swoje auto, nawet gdyby były renomowanej firmy. No ale o gustach podobno się nie dyskutuje. Co do jakości felg... Wolałem kupić ori używane, niż jakieś piękne, wątpliwej jakości.

Nie no racja.. Wszystko rzecz gustu ale co do jakosci to pewnie masz racje.. Chyba puki co zostane przy swoich ori 15-stkach..

Opublikowano

ja mysle o sprzedazy swoich 16'' ori z oponami energy saver michelina (1sezon), ale podejrzewam ze 16'' Cie nie bedzie ruszac.

Opublikowano

N

ja mysle o sprzedazy swoich 16'' ori z oponami energy saver michelina (1sezon), ale podejrzewam ze 16'' Cie nie bedzie ruszac.

No jesli dolozysz cal w aluminium do kazdej to Kupie :polew: Nie zartuje no wole jednak 17-stki[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 17:23_________________________________________________Te sa bardzo ladne :)

http://www.moto.allegro.pl/item583055563_felgi_orginalne_17_audi_a3_a4_a6_a8.html

Opublikowano

N

ja mysle o sprzedazy swoich 16'' ori z oponami energy saver michelina (1sezon), ale podejrzewam ze 16'' Cie nie bedzie ruszac.

No jesli dolozysz cal w aluminium do kazdej to Kupie :polew: Nie zartuje no wole jednak 17-stki

ok dolozone :wink4: . Ja chyba 18 zakupie, tyle ze pewnie bede bujal sie ze sprzedaza 16 - na zime juz mam metal :(... sorry za OT.

Opublikowano

ok dolozone :wink4: . Ja chyba 18 zakupie, tyle ze pewnie bede bujal sie ze sprzedaza 16 - na zime juz mam metal :(... sorry za OT.

18 To juz wielka.. Nie wiem czy na nasze drogi.. Ja planuje swoje 15 zostawic na zime tez mam stalowki..

Opublikowano

Ukasz699 te czarne felgi co pokazałeś to jest replika EtaBeta. Do tego plastelina :thumbdown: Te ori co pokazałeś to jakość mają napewno dużo lepszą. Ale to 17" i możesz mieć niedosyt za jakiś czas że trochę małe są.

Opublikowano

Ukasz699 te czarne felgi co pokazałeś to jest replika EtaBeta. Do tego plastelina :thumbdown: Te ori co pokazałeś to jakość mają napewno dużo lepszą. Ale to 17" i możesz mieć niedosyt za jakiś czas że trochę małe są.

Tak wiem ze sa wzorowane na EtaBeta.. Kurcze ale tamte to chyba z 4 tysiaki za komplet.. Nie no wstrzymam sie puki co.. No a jak sie sprawuja 18 w naszych Polskich realiach ??

Opublikowano

Ukasz699 te czarne felgi co pokazałeś to jest replika EtaBeta. Do tego plastelina :thumbdown: Te ori co pokazałeś to jakość mają napewno dużo lepszą. Ale to 17" i możesz mieć niedosyt za jakiś czas że trochę małe są.

Tak wiem ze sa wzorowane na EtaBeta.. Kurcze ale tamte to chyba z 4 tysiaki za komplet.. Nie no wstrzymam sie puki co.. No a jak sie sprawuja 18 w naszych Polskich realiach ??

Nie 4 tylko koło 6 tysięcy za komplet :confused4: A co do 18" to dużej różnicy między nimi a 17" nie ma. Przy obu rozmiarach trzeba uważać.

Opublikowano

No to jeszcze lepiej hehe.. To bym wolal kupic ori ladne i obszyc skora za 6 klockow :P

Tylko z tego co patrzylem to jednak 17 jest najlepszym zamiennikiem chodzi mi o srednice kola.. Bo sam wiesz ze pozniej licznik zaniza predosci no i kilometry sie nie zgadzaja. Chyba ze ja sie tu myle :mysli:

Opublikowano

No to jeszcze lepiej hehe.. To bym wolal kupic ori ladne i obszyc skora za 6 klockow :P

Tylko z tego co patrzylem to jednak 17 jest najlepszym zamiennikiem chodzi mi o srednice kola.. Bo sam wiesz ze pozniej licznik zaniza predosci no i kilometry sie nie zgadzaja. Chyba ze ja sie tu myle :mysli:

Z tym nie ma problemu. Dobierasz w przeliczniku odpowiedni rozmiar opony i przekłamanie będzie minimalne :wink4:

Opublikowano

Z tym nie ma problemu. Dobierasz w przeliczniku odpowiedni rozmiar opony i przekłamanie będzie minimalne :wink4

A no to ok 18 niski profil.. Zaraz zobacze jaka oponka by musiala byc i ewentualne koszty opon.. Dzieki

Opublikowano

Z tym nie ma problemu. Dobierasz w przeliczniku odpowiedni rozmiar opony i przekłamanie będzie minimalne :wink4

A no to ok 18 niski profil.. Zaraz zobacze jaka oponka by musiala byc i ewentualne koszty opon.. Dzieki

225/40/18 :wink4:

Opublikowano

225/40/18 :wink4

O Dzieki a jaka jest granica bledu ?? Patrzyles moze ?? :)[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 23:25_________________________________________________Juz mam w predkosci 0.4 % wiec w sumie nie zauwazalna.. Dzieki wielki.. Zobacze jak Oponki stoja :))

Opublikowano

Ukasz699 te czarne felgi co pokazałeś to jest replika EtaBeta. Do tego plastelina :thumbdown: Te ori co pokazałeś to jakość mają napewno dużo lepszą. Ale to 17" i możesz mieć niedosyt za jakiś czas że trochę małe są.

Witam. A co myślicie o tych alu? :mysli: Ukasz699 wstawił link do 17" (wzór EtaBeta) a poniżej linki do 18"

http://moto.allegro.pl/item579221647_k1043_r18_5x112_et40.html

http://moto.allegro.pl/item586524198_rk1043_mb_18_5x112_audi_a6_vw_nowe_aluminiowe.html

Ta cena zdecydowanie za niska co? Plastelina? :thumbdown:

Opublikowano

Ukasz699 te czarne felgi co pokazałeś to jest replika EtaBeta. Do tego plastelina :thumbdown: Te ori co pokazałeś to jakość mają napewno dużo lepszą. Ale to 17" i możesz mieć niedosyt za jakiś czas że trochę małe są.

Witam. A co myślicie o tych alu? :mysli: Ukasz699 wstawił link do 17" (wzór EtaBeta) a poniżej linki do 18"

http://moto.allegro.pl/item579221647_k1043_r18_5x112_et40.html

http://moto.allegro.pl/item586524198_rk1043_mb_18_5x112_audi_a6_vw_nowe_aluminiowe.html

Ta cena zdecydowanie za niska co? Plastelina? :thumbdown:

Zdecydowanie plastelina.Cena za takiego rodzaju felgi napewno nie kosztują tyle co te plastiki.Odradzam :thumbdown:

Opublikowano

Ukasz699 te czarne felgi co pokazałeś to jest replika EtaBeta. Do tego plastelina :thumbdown: Te ori co pokazałeś to jakość mają napewno dużo lepszą. Ale to 17" i możesz mieć niedosyt za jakiś czas że trochę małe są.

Witam. A co myślicie o tych alu? :mysli: Ukasz699 wstawił link do 17" (wzór EtaBeta) a poniżej linki do 18"

http://moto.allegro.pl/item579221647_k1043_r18_5x112_et40.html

http://moto.allegro.pl/item586524198_rk1043_mb_18_5x112_audi_a6_vw_nowe_aluminiowe.html

Ta cena zdecydowanie za niska co? Plastelina? :thumbdown:

Zdecydowanie plastelina.Cena za takiego rodzaju felgi napewno nie kosztują tyle co te plastiki.Odradzam :thumbdown:

Tak teraz skupilem sie raczej nad:

http://www.moto.allegro.pl/item578462146_17_audi_5x112_orginal_a6_a8_a4_i_inne.html

lub

http://www.moto.allegro.pl/item589090047_audi_a_4_a_6_a_8_orginal_7_x_17_et_42_5x112.html

lub

http://www.moto.allegro.pl/item582989622_audi_a4_a6_7x17_et_42_orginal_5x112.html

Opublikowano

Ukasz699 jak dla mnie fele z pierwszego linku :good:

Opublikowano

Kolego Ukasz669 już lepiej z tymi felgami.Jeśli miałbym brać to zdecydowanie opcja 1 :hi:

Opublikowano

Tylko 1, najladniejsza 17 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.