Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Seria + program 153KM @ 360Nm - goodhope

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Z racji poszukiwań BRD, zaczęcia projektu z FMICiem itd pozbyłem się gratów z poprzedniego nie do końca udanego projektu i wróciłem do serii.

Za namową paru ludzi z forum i nie tylko udałem się do firmy GOODHOPE w Pleszewie.

Miałem prawie 220km w jedną stronę więc kawałek był, ale jestem zadowolony w 100%

Program zrobiony przy mnie i pode mnie. Czyli wszytko tak jak chciałem, nie usłyszałem magicznego nie da się albo musi tak być (jak to słyszałem już gdzie indziej) Oczywiście nie chciałem niczego czego się nie da zrobić.

Powiem że płaski moment robi robotę :slina: chyba bardziej niż tamten który miałem ale który opadał i trochę falował.

Jestem bardzo zadowolony i polecam tą firmę.

ps. Auto nie kopci :gwizdanie:

Oceniajcie :rolleyes:

a4ajm.jpg

Opublikowano

bardzo ładny wykres :good: :good: :good: :good: :good:

jak teraz zachowuje sie autko ????

Opublikowano
  • Autor

Głównie wykorzystuje moc przy wyprzedzaniu, powiem że odpycha się lepiej niż przyzwoicie i co mnie cieszy praktycznie w całym zakresie obrotów.

Opublikowano

nie kopci ,tylko puszcza batorego :decayed:

moment bardzo wysoki juz przy 1800obrt 350nm jak to sie odbije na pod-zespolach

Opublikowano
  • Autor
nie kopci ,tylko puszcza batorego

muszę Cie rozczarować brak nawet bąka :decayed:

moment bardzo wysoki juz przy 1800obrt 350nm jak to sie odbije na pod-zespolach

moment miałem sporo większy przecież i było ok

Opublikowano
nie kopci ,tylko puszcza batorego

muszę Cie rozczarować brak nawet bąka :decayed:

moment bardzo wysoki juz przy 1800obrt 350nm jak to sie odbije na pod-zespolach

moment miałem sporo większy przecież i było ok

nagraj filmik jak odjezdzasz z butem bo nie wierze :decayed:
Opublikowano
  • Autor

nie musisz wierzyć :decayed: Nagrać może przy okazji jakiś 1/4

Poprzedni program też był bezdymny :gwizdanie:

Opublikowano

A ja już byłem prawie zdecydowany na turbo awx/avf ale chyba przemyśle sprawe jeszcze raz. Nie chce potem żałować, że nie szukałem brd :evil: Tak swoją drogą to ładny gift skoro w serii aż 312Nm :gwizdanie:

Opublikowano

Odczucia napewno niezłe ale jakoś tak szybko wstaje :mysli: niezaszybko ? co na to dwumas ? oczywiście mówię o momencie...

Opublikowano
  • Autor

dwumas ma się dobrze i mieć będzie :decayed:

jak pisałem wytrzymywał już większy moment.... trochę nadwrażliwi jesteście z plasteliny tego nie zrobili :wink4:

Opublikowano

niezła seria :good:

a kat jest??

Opublikowano
  • Autor

jest i ma się dobrze :decayed:

Opublikowano

wywal go :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

dopiero przy BRD :kox:

Opublikowano

a mierzyles czas do setki? bo sie zastanawiam ile moj po chipie moze miec do 100.

Opublikowano
  • Autor

teraz nie.... wcześniej na setupie 164koni kręciłem film jest na you tubie to miał 8~

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.