Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] "Dziura w mocy"


Agrzesiek4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest taka sprawa: Przy rozpędzaniu samochodu na wysokie obroty, pomiędzy 3000 a 4000 obr/min odczuwam jakby dziurę w mocy, tzn pomiędzy tą wartością obrotów samochód nie ciągnie. Czy te silniki tak mają czy może jest jakiś problem? gdzie szukać przyczyny? Dodam że VAG nie pokazuje żadnych błędów (oprócz immo ale to nie to :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak od ok. 3 tyś obrotów kolego to dopiero mój ADR dostaję niezłego kopa aż do odcięcia 6,6 tyś obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze od 3 tys to topiero dostaje kopa.

Ale niestety coś u mine sie stało i ostatnio mój ADR stracił moc. poprostu wolniej rozpendza sie niż B4 2.0 90 ps poprostu porażka dostał strasznego muła a to sie stało chyba jak zrobiłem zwarcie i bezpiecznik mi sie przepalił mogło mieć to coś z tym wspólnego? właśnie odpiołem aku i zobacze czy coś to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpiołem aku na 20 minut i nie to auto teraz w porównaniu z tym co przedtem było to rakieta :naughty: musiał komputer jakiegoś błęda złapać i przez to tylko teraz jak odpale auto to obroty mi lekko falują i mam 1300 a przedtem miałme równiutkie 1200 a na wolnych obrotach mam 800 ale spruje zadaptować tym sposobem bez vag może to pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja juz mialem ogrom problemow zaczelo od przepustnicy ale ona zabierala ta moc po4000. pozniej na malych a teraz wymienilem silnik i ten sam problem posiadam ,choc juz z praktyki na pierwszym miejscu sprawdze przepustnice bo tam czesto jest olej a raczej jego opary. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem problem z nierownomiernym oddawaniem mocy przez moje 1.8T w Leonie...

Winny okazal sie przeplywomierz, po zrobieniu logow dynamicznym wyszlo, ze mierzy polowe tego co powinien przy pelnym bucie

Czyszczenie nie dalo rezultatu, za to po wymianie na nowy z ASO jak reka odjal! Auto nie do poznania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...